Tisková konference MFK Vítkovice | (kon.) |
Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 5. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 6. den | (kon.) |
Den první (muži) | (kon.) |
Drezura jednotlivci Grand Prix - den druhý | (kon.) | | | Drezura týmy Grand Prix - den druhý | (kon.) |
Týmový sprint - kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Týmový stíhačka - kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Týmový sprint - první kolo (muži) | (kon.) | | | Týmový stíhačka - kvalifikace (muži) | (kon.) |
Týmový sprint - o bronz a finále (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Do 77 kg - finále (muži) | Vítěz: N. Rahimov (KAZ) (kon.) |
Do 90 kg - dopolední část (muži) | (kon.) | | | Do 78 kg - dopolední část (ženy) | (kon.) |
Do 100 kg - dopolední část (muži) | (kon.) | | | Do 78 kg - odpolední část (ženy) | Vítěz: K. Harrisonová (USA) (kon.) |
Do 100 kg - odpolední část (muži) | Vítěz: L. Krpálek (CZE) (kon.) |
C2 - semifinále a finále (muži) | Vítěz: L. a P. Škantár (SVK) (kon.) | | | K1 - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: M. Chourrautová (ESP) (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - semifinále (ženy) | Vítěz: Gloverová, Stanningová (GBR) (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - semifinále (ženy) | Vítěz: Paulisová, Headová (NED) (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - semifinále (muži) | Vítěz: Houzin, Azou (FRA) (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - semifinále (muži) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
Osma - opravy (ženy) | Vítěz: Kanada (kon.) | | | Osma - opravy (muži) | Vítěz: USA (kon.) |
Párová čtyřka - finále (muži) | Vítěz: Německo (kon.) | | | Párová čtyřka - finále (ženy) | Vítěz: Německo (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - finále (muži) | Vítěz: Nový Zéland (kon.) | | | Dvojskif - finále (ženy) | Vítěz: Polsko (kon.) |
Dvojskif - finále (muži) | Vítěz: Chorvatsko (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále (muži) | Vítěz: Švýcarsko (kon.) |
Párová čtyřka - finále B (muži) | Vítěz: Švýcarsko (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - finále B (muži) | Vítěz: Podrazil, Helešic (CZE) (kon.) |
Dvojskif - finále B (ženy) | Vítěz: Arnoldová, Adamsová (GER) (kon.) | | | Dvojskif - finále B (muži) | Vítěz: Watts, Morgan (AUS) (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - finále B M | Vítěz: Velká Británie (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (ženy) | Vítěz: Nizozemsko (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - semifinále C/D (muži) | Vítěz: Švýcarsko (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - finále C (ženy) | Vítěz: Nizozemí (kon.) |
200m prsa - finále (muži) | Vítěz: D. Balandin (KAZ) (kon.) | | | 100m volný styl - semifinále (ženy) | Vítěz: C. Campbellová (AUS) (kon.) |
200m znak - semifinále (muži) | Vítěz: J. Rylov (RUS) (kon.) | | | 200m motýlek - finále (ženy) | Vítěz: M. Belmonteová Garciaová (ESP) (kon.) |
100m volný styl - finále (muži) | Vítěz: K. Chalmers (AUS) (kon.) | | | 200m prsa - semifinále (ženy) | Vítěz: T. McKeownová (AUS) (kon.) |
200m polohový závod - semifinále (muži) | Vítěz: M. Phelps (USA) (kon.) | | | 4 x 200 m volným stylem - finále (ženy) | Vítěz: USA (kon.) |
50m volný styl - rozplavby (muži) | Vítěz: A. Govorov (UKR) (kon.) | | | 800m volný styl - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Ledecká (USA) (kon.) |
100m motýlek - rozplavby (muži) | Vítěz: J. Schooling (SIN) (kon.) | | | 200m znak - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.) |
Puška 50 m, 3 pozice - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Puška 50 m, 3 pozice - finále (ženy) | Vítěz: B. Englederová (GER) (kon.) |
Jednotlivci - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Jednotlivci - o medaile (ženy) | Vítěz. H. Čang (KOR) (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – o 3. místo | Vítěz: Kim Song I (PRK) (kon.) | | | Dvouhra (ženy) – finále | Vítěz: Ting Ning (CHN) (kon.) |
Dvouhra (muži) – semifinále | (kon.) |
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 81 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Do 56 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 64 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 69 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 56 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 69 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Závody žen | (kon.) | | | Závody mužů | (kon.) |
Víceboj (ženy) - finále | Vítěz: S. Bilesová (USA) (kon.) |
Fleret, jednotlivci (ženy) | Vítěz: I. Deriglazova (RUS) (kon.) | | | Šavle, jednotlivci (muži) | Vítěz: A. Szilagyi (HUN) (kon.) |
Kord, družstva (ženy) | Vítěz: Rumunsko (kon.) |
O umístění a čtvrtfinále | (kon.) | | | O umístění a semifinále | (kon.) |
O umístění a finále | Vítěz: Fidži (kon.) |
Nový Zéland - Brazílie | 9:0 (kon.) | | | Velká Británie - Austrálie | 1:2 (kon.) |
Nizozemsko - Indie | 2:1 (kon.) | | | Irsko - Kanada | 4:2 (kon.) |
Argentina - Německo | 4:4 (kon.) | | | Španělsko - Belgie | 1:3 (kon.) |
Čína - Nizozemsko | 0:1 (kon.) | | | Německo - Španělsko | 1:2 (kon.) |
Austrálie - Argentina | 1:0 (kon.) |
Brazílie - Srbsko | 6:5 (kon.) | | | Španělsko - Chorvatsko | 9:4 (kon.) |
Rusko - Brazílie | 14:7 (kon.) | | | Itálie - Austrálie | 8:7 (kon.) |
Čína - USA | 12:4 (kon.) | | | Španělsko - Maďarsko | 11:10 (kon.) |
konec
Dvojskif - finále B (muži)
Vítěz: Watts, Morgan (AUS)
Komentáře nejsou k dispozici.
Startovní listina:
1. Aleksandrov, Jotov (AZE)
2. Marjanovič, Sljukič (SRB)
3. Hacker, Krueger (GER)
4. Manson, Harris (NZL)
5. Watts, Morgan (AUS)
6. Vasiljev, Božilov (BUL)
1. Aleksandrov, Jotov (AZE)
2. Marjanovič, Sljukič (SRB)
3. Hacker, Krueger (GER)
4. Manson, Harris (NZL)
5. Watts, Morgan (AUS)
6. Vasiljev, Božilov (BUL)
Tomáš Kopecký