Novokuzněck – Chanty-Mansijsk 1:7 (kon.) | Novosibirsk – Barys 5:1 (kon.) | Omsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
Toljatti – HC Slovan 5:2 (kon.) | Čerepovec – Magnitogorsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (2:3 po s.n.)
N.Novgorod – Riga 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Petrohrad – Ufa 7:1 (kon.)
Soči – Jokerit 3:2 (kon.)
CSKA Moskva
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Traktor Čeljabinsk
Čtvrtek 25.08.2016, 18:30 • CSKA Ice Palace • KHL

50:15
    Greg Scott (MOS) se provinil útočným faulem, když hokejkou sekl do helmy brankáře Pavla Francouze. Dostává tedy dvě trestné minuty.

48:42
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Andronov – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 2 min., hrubost).

40:49
    Vladimir Žarkov byl zasažen Kirillem Kolcovem (CLJ) holí do obličeje. Uvidíme tak další početní výhodu CSKA.

34:06
    Alexej Petrov (CLJ) to přehnal s protesty a dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

33:26
    Domácí budou hrát v pěti proti třem! Arťom Peňkovskij (CLJ) dostává dvě minuty za podražení. Dobrá šance pro CSKA Moskva.

32:17
    Čeká nás přesilovka domácího celku. Jurij Petrov (CLJ) inkasuje dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

29:16
    Dobrá příležitost pro domácí zůstala nevyužita, pak ale došlo ze strany CSKA i k faulu. Igora Mirnova držel za hůl Kirill Petrov (MOS), který tak dostává dvě minuty.

26:08
    Český útočník Michal Řepík (CLJ) je nakonec za podražení vyloučen, jednalo se ale o druhý zákrok, který takto spáchal v krátkém sledu.

17:55
    Černikov se před brankou snažil dostat k puku, byl ale faulovaný. Traktor si zahraje první přesilovou hru, vyloučen je Michail Naumenkov (MOS) za sekání.

07:57
    Druhá přesilová hra pro CSKA Moskva. Hákováním se provinil kapitán hostí Alexandr Šinin (CLJ).

04:45
    A uvidíme první přesilovou hru v dnešním utkání. Za držení hole je vyloučen Arťom Borodkin (CLJ).

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 28. Muršak (Ožiganov, Denisov), 35. Ožiganov (Denisov, Tělegin), 42. Da Costa (Kiselevič, Popov)

CSKA Moskva: Fasth (Sorokin) – Denisov (C), Ožiganov, Kiselevič, Pivcakin, Alexejev, Blažievskij, Naumenkov – Muršak, Scott, Tělegin – Žarkov, Andronov, Enlund – K. Petrov, Popov, Da Costa – Kuzmenko, Stoljarov, Osnovin – Kaštanov.
    Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (od 42. Francouz) – Borodkin, Bělov, Žuldikov, Kolcov, Šinin (C), Klimontov, A. Petrov – Kručinin, Szczechura, Jakuceňa – Šarov, Pestunov, Mirnov – Birner, Peňkovskij, Řepík – Černikov, J. Petrov, Zinovjev – Šolochov.

Rozhodčí: Ansons, Naumov – Palej, Šichanov.