Třinec – Vítkovice | 2:1 (kon.) | | | Sokolov – Č. Budějovice | 1:1 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Prostějov | 2:2 (kon.) |
Liberec – Jihlava | 5:0 (kon.) |
Písek – Táborsko akademie | 4:1 (kon.) | | | Litoměřicko – Štěchovice | 1:1 (6:5 po pen.) | | | Chrudim – Dobrovice | 2:1 (kon.) |
Králův Dvůr – Převýšov | 1:1 (7:6 po pen.) | | | Hořovicko – Vyšehrad | 1:3 (kon.) | | | Tachov – Vltavín | 2:0 (kon.) |
Olomouc B – Slovácko B | 1:0 (kon.) | | | Líšeň – Petřkovice | 3:0 (kon.) | | | Hulín – Vyškov | 2:1 (kon.) |
Blansko – Třebíč | 1:2 (kon.) | | | Hlučín – Kroměříž | 6:0 (kon.) | | | Mohelnice – Uničov | 0:0 (kon.) |
Hr. Králové – Č. Budějovice | 1:1 (6:5 po pen.) | | | Mladá Boleslav – Jihlava | 3:2 (4:3 po pen.) | | | Opava – Pardubice | 3:2 (kon.) |
Teplice – Olomouc | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Zlín | 2:1 (kon.) | | | Karviná – Slavia | 4:4 (5:4 po pen.) |
MFK Zvolen – L. Mikuláš | 2:0 (kon.) | | | Bardejov – FC Košice | 2:1 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Šamorín | 1:1 (kon.) |
Martin – Skalica | 0:3 (kon.) | | | Žilina B – Svätý Jur | 3:0 (kon.) | | | Sereď – Nitra | 1:3 (kon.) |
Poprad – R. Sobota | 2:0 (kon.) |
po penal. (6:5)
FK Litoměřicko
1:1
(1:0)
TJ Štěchovice
69
|
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Šimeček, přichází Kolmistr.
|
|
63
|
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Holub, přichází Barnat.
|
|
46
|
Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Verner, přichází Beneš.
|
Branky:
32. Kacafírek, rozh. pen. Busta – 61. Bulíř
Rozhodčí: Janoch – Grimm, Košan
Diváci:
Karty: 12. Šimeček (LTM), 72. - (LTM) – 30. Batka (STE), 53. Soukup (STE), 70. Beneš (STE)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
6:6 - (STE)
0:1 - (LTM)
2. série:
0:1 - (STE)
1:1 - (LTM)
3. série:
1:2 - (STE)
2:2 - (LTM)
4. série:
2:3 - (STE)
3:3 - (LTM)
5. série:
3:4 - (STE)
4:4 - (LTM)
6. série:
4:5 - (STE)
5:5 - (LTM)
7. série:
5:5 - (STE)
6:5 Busta (LTM)
FK Litoměřicko:
Pechatý – Suchý, Šimkovský, Hanuš, Šraga – Faust, Procházka, Křeček (C), Holub (63. Barnat) – Šimeček (69. Kolmistr), Kacafírek
Náhradníci: Měsíček – Kleniar – Tichý, Kolmistr, Barnat – Hýř, Písař
Trenér:
TJ Štěchovice: Soukup – Busta (C), Cienciala, Košata, Bulíř, Kučera, Halbich, Batka, Novák, Jakobovský, Verner (46. Beneš)
Náhradníci: Hřebeček, Šum, Beneš, Turea, Vašák
Trenér:
Náhradníci: Měsíček – Kleniar – Tichý, Kolmistr, Barnat – Hýř, Písař
Trenér:
TJ Štěchovice: Soukup – Busta (C), Cienciala, Košata, Bulíř, Kučera, Halbich, Batka, Novák, Jakobovský, Verner (46. Beneš)
Náhradníci: Hřebeček, Šum, Beneš, Turea, Vašák
Trenér:
Rozhodčí: Janoch – Grimm, Košan
Diváci:
Vít Muzikář