Magnitogorsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Toljatti 6:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Omsk 2:3 (2:3 po s.n.) | N.Novgorod – Soči 3:1 (kon.) | Viťaz – Novokuzněck 2:1 (kon.)
Petrohrad – Nižněkamsk 5:1 (kon.)
CSKA Moskva
6:1 (3:0, 1:1, 2:0)
Lada Toljatti
Neděle 04.09.2016, 16:00 • CSKA Ice Palace • KHL

Do zápasu nenastoupil žádný český nebo slovenský hokejista. (18:18:39)

CSKA Moskva potvrdila roli favorita a dokázala tento duel vyhrát rozdílem třídy. Lada neměla šanci uspět. Moskva tak získává do tabulky další body, tentokrát po výhře 6:1.

59:50
    Už se nic nestane.

59:00
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve třetí třetině, převahu domácích pokračuje dál.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině a i v zápase.
    Autor branky.

56:50
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Šestou branku přidávají domácí hokejisté v přesilové hře. Po nádherné kombinaci se ujela střela JONASE ENLUNDA. Asistence: Bud Holloway a Bogdan Kiselevič.

55:01
    Hostující tým se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma. Ani elitní formace nedokáže změnit obrázek hry, který nastolili aktivně hrající borci z CSKA.

54:59
    Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Alexandr Strelcov – 2 min., sekání).

54:15
    V poklidném tempu se utkání dohrává. Hostující celek naklade velký odpor domácím hokejistům.

52:51
    Poměr střel na branku ve třetí třetině 7:2 ve prospěch domácích. Hned dvakrát se to zakončení dostal Maxim Mamin.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, domácí celek jednoznačně míří za výhrou v tomto duelu.

49:34
    V padesáté minutě se domácí znovu prosazují. Jonas Enlund našel výborně postaveného NIKITU KVARTAĽNOVA, který překonal Ilju Ježova.. Asistence: Jonas Enlund.

48:15
    Andrej Světlakov se dostal do zajímavé střelecké pozice, brankář Lady jej dokázal vychytat. Výborně to udělal Ilja Ježov.

47:31
    Nezáživný hokej pokračuje dál. Blíží se polovina třetí třetiny, domácí celek stále vede o dva góly.

46:50
    V vidění není příliš atraktivní hokejová podívaná. Zápas se v poklidném tempu odehrává.

43:25
    Hostující celek je nyní aktivnější, domácí gólman dokázal dva pokusy soupeře zneškodnit.

42:59
    Výbornou práci nyní odvedli hostující obránci, ti zblokovali dvě střely domácích.

42:00
    Dvě minuty hry ve třetí třetině jsou pryč, střelecký pokus jsme zatím neviděli.

40:01
    5. Tolik gólu zatím v zápase padlo.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00
    Alexander Salák nastupuje v této sezoně v nové výstroji!

Alexandr Salák v akci! ✌ #CCMHockey #MadeOfHockey #CCMGoalie

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

39:50

39:01
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

37:59
    Na ledě je znovu elitní domácí formace. Pro defenzivu hostů a brankáře to znamená velké nebezpečí.

37:56
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    NIKITA FIALOV jako první střelec prostřelil domácího brankáře. Viktor Fasth dlouhou dobu držel čisté konto. Asistence: Mikael Johansson.

37:46
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Naumenkov – 2 min., bitka + 2 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Rafael Achmetov – 2 min., bitka + 2 min., bitka).

36:47
    Michail Naumenkov dal soupeři důrazně najevo, kdo je pánem ledu.

36:15
    Osobních soubojů přibývá, vypadá to, že bychom mohli vidět další potyčky.
    Bude z toho gól?

34:50
    Maxim Mamin Semjon Košelev Andrej Světlakov. Tato trojka dělá hostující obraně velmi velké problémy. Ani jeden z nich však nedokázal svou šanci zakončit přesnou střelou.

33:55
    Andrej Světlakov našel dobrou přihrávkou Maxima Mamina, který měl další branku na holi. Do jeho rány se parádně položil obránce.

33:15
    Dění na hrací ploše mají domácí hokejisté pod kontrolou. diváci sledující tento zápas živě na stadionu se rozhodně nenudí. Tedy alespoň ta většina fandící CSKA.

32:00
    11:2, tak vypadá aktuální statistika střel na branku ve druhé třetině.

31:55
    Nikita Filatov zakončil rychlou akci svých spoluhráčů střelou, se kterou si Viktor Fasth dokázal poradit.

30:12
    Krátce po polovině druhé třetiny přidávají domácí hokejisté čtvrtou branku. Kotouč putoval po ose Maxim Mamin – Semjon Košelev až k volnému NIKITU PAVCAKINOVI, který napálil puk za brankovou čáru.

30:00
    Do výborné střelecké pozice se dostal Vjačeslav Osnovin, kterého však výborným zákrokem zastavil gólman Ilja Ježov.

29:05
    Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka. Převahu domácího celku dokumentuje také střelecká převaha 9:1 ve druhé třetině.

28:35
    Domácí tým je dlouhou dobu v útočném pásmu. Ilja Ježov má plné ruce práce. Denis Denisov, Kirill Petrov ani Jevgenij Korotkov nepřekonali brankáře Lady.

27:50
    Gleb Korjagin zaznamenal první střelu Lady na branku ve druhé třetině. Viktor Fasth měl dobrý výhled, a tak dokázal kotouč ukrýt do výstroje.

26:15
    Hostující obránci velmi dobře pomáhají svému brankáři. Obětavě padají do střel.

25:34
    Jonas Enlund ani Arťom Sergejev nedokázali upravit stav zápasu. Měli oba slibné šance, ale neuspěli. Gólman Ilja Ježov se nyní vyznamenal.

24:41
    Další domácí střela. Nikita Pivcakin, obránce, to vzal na sebe. Svou střelu schoval za beka a gólman Ilja Ježov měl co dělat, aby kotouč chytil.

24:04
    Útočník Jevgenij Korotkov se nyní dostal do zajímavé střelecké pozice, nicméně brankáře Lady překonat nedokázal.

23:15
    Dosavadní průběh druhé třetiny nabídl jen jednu jedinou střelu, domácí střelec však neuspěl.

21:50
    Jonas Enlund vystřelil na branku, gólman si s jeho pokusem od modré čáry dokázal poradit.

20:01
    Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrávají domácí hokejisté.

20:01

Hned tři branky přinesla první třetina. Domácí vstoupili do zápasu aktivněji a od samého úvodu hrají podstatně lépe než soupeř, vstřelili tři branky.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:00
    Hraje se ve středním pásmu a hlasatel ohlásil poslední minutu hry v první periodě.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:39
    Denis Zernov se vrací do hry. Během jeho pobytu na trestné lavici se hostující celek s přehledem ubránil přesilovce soupeře. Ani jedna střela na branku Ilji Ježova nemířila.

15:39
    Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Denis Zernov – 2 min., podražení).

15:00
    Kirill Petrov se dostal do výborné střelecké pozice, Ilja Ježov však přečetl jeho úmysl, a tak další branku diváci neviděli.

13:05
    Hra je nyní přerušena, kotouč opustil hrací plochu, následuje komerční přestávka.

12:28
    Aktivní hra CSKA přináší své ovoce. Je tu další gól, tentokrát prostřeli brankáře Lady KIRILL PETROV. Důležitou práci odvedl asistující hráč. Asistence: Bud Holloway.

12:15
    Hostující brankář si na nedostatek práce naříkat nemůže, mířilo na něho v dosavadním průběhu zápasu hned 12 střel.

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, nyní se do zakončení prodral Jonas Enlund, jehož střelecký pokus brankář Ilja Ježov kryje.

09:50
    Převaha domácího celku pokračuje dál. CSKA je podstatně aktivnější než hostující tým.

08:44
    Gól v přesilové a domácí upravují své vedení na dva góly. Obránce Igor Ožiganov našel přihrávkou DENISE DENISOVA,k který překonal hostujícího brankáře. Asistence: Igor Ožiganov.

08:18
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Nikita Kvartaľnov – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Lada Togliatti (Dmitrij Kostromitin – 5 min., bitka + 2 min., vysoká hůl).

08:10
    Hra je přerušena následovat bude komerční přestávka.

07:58
    Hosté první oslabení zvládli, gólman Ilja Ježov si se dvěma střelami poradil. Jeho celek hraje v plném počtu.

06:35
    Přesilovou hru nehrají domácí vyloženě špatně, ale do střeleckých pozic se zatím nemohou dostat.

05:58
    Alexej Volgin je prvním vyloučeným hráčem v zápase, dostává dvě minuty za podražení.

05:48
    Domácí tým je v úvodu zápasu podstatně aktivnější, vede na střely 6:1,

04:50
    Domácí aktivněji hrající se dostávají do vedení. Porsazuje se SEMJON KOŠELEV. Bez asistence.

04:02
    Ke střele na branku se dostal také hostující celek. Jmenovitě to byl Rafael Achmetov, kdo prověřil pozornost brankáře Viktora Fastha.

02:10
    Další střela na branku. Domácí začali výrazně aktivněji. Do dobré střelecké pozice se dostal Andrej Světlakov, ale neuspěl.

01:25
    Jonas Enlund je autorem první střely na branku. S jeho pokusem si brankář Ilja Ježov dokázal poradit.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

CSKA Moskva: Fasth (Sorokin) – Denisov, Ožiganov, Naumenkov, Ar. Sergejev, Čmychov, Kiselevič, Pivcakin – Scott, Tělegin, Enlund – Světlakov, Košelev, Mamin – Holloway, Al. Popov, K. Petrov – Kvartaľnov, Korotkov, Osnovin.

Lada Togliatti: I. Ježov (A. Semjonov) – Korjagin, Gurkin, Sinicyn, Maleňkich, Volgin, Kostromitin, Bělochvostikov – Šenfeld, V. Komarov, Bumagin – Filatov, Johansson, Zernov – Achmetov, Bělousov, A. Strelcov – Děmagin, Krysanov, Bočarov.

Rozhodčí: Denis Bondar, Vladimir Bukin – Alexei Maitak, Evgeny Pronskikh.

Lada je na tom podstatně hůře. Z pěti zápasu vyhrála v základní hrací době pouze dva. Stejný počet prohrála. V jednom případě vyhrála na nájezdy.

Domácí tým z posledních pěti zápasu hned čtyřikrát vyhrál. Poradil si s Kazení, Nižněkamskem, Ufou a Čaljabinskem. Nestačil na Magnitogorsk.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí CSKA Moskva a Lada Togliatti.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Košelev, 9. Denisov (Ožiganov), 13. K. Petrov (Holloway), 31. Pivcakin (Mamin, Košelev), 50. Kvartaľnov (Enlund), 57. Enlund (Holloway, Kiselevič) – 38. Filatov (Johansson)

Lada Toljatti: I. Ježov (A. Semjonov) – Korjagin, Gurkin, Sinicyn, Maleňkich, Volgin, Kostromitin, Bělochvostikov – Šenfeld, V. Komarov, Bumagin – Filatov, Johansson, Zernov – Achmetov, Bělousov, A. Strelcov – Děmagin, Krysanov, Bočarov.

Rozhodčí: Denis Bondar, Vladimir Bukin – Alexei Maitak, Evgeny Pronskikh