Magnitogorsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Toljatti 6:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Omsk 2:3 (2:3 po s.n.) | N.Novgorod – Soči 3:1 (kon.) | Viťaz – Novokuzněck 2:1 (kon.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    Šestou branku přidávají domácí hokejisté v přesilové hře. Po nádherné kombinaci se ujela střela JONASE ENLUNDA. Asistence: Bud Holloway a Bogdan Kiselevič.

49:34
    V padesáté minutě se domácí znovu prosazují. Jonas Enlund našel výborně postaveného NIKITU KVARTAĽNOVA, který překonal Ilju Ježova.. Asistence: Jonas Enlund.

37:56
    Togliatti právě vstřelilo branku!
    NIKITA FIALOV jako první střelec prostřelil domácího brankáře. Viktor Fasth dlouhou dobu držel čisté konto. Asistence: Mikael Johansson.

30:12
    Krátce po polovině druhé třetiny přidávají domácí hokejisté čtvrtou branku. Kotouč putoval po ose Maxim Mamin – Semjon Košelev až k volnému NIKITU PAVCAKINOVI, který napálil puk za brankovou čáru.

12:28
    Aktivní hra CSKA přináší své ovoce. Je tu další gól, tentokrát prostřeli brankáře Lady KIRILL PETROV. Důležitou práci odvedl asistující hráč. Asistence: Bud Holloway.

08:44
    Gól v přesilové a domácí upravují své vedení na dva góly. Obránce Igor Ožiganov našel přihrávkou DENISE DENISOVA,k který překonal hostujícího brankáře. Asistence: Igor Ožiganov.

04:50
    Domácí aktivněji hrající se dostávají do vedení. Porsazuje se SEMJON KOŠELEV. Bez asistence.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Košelev, 9. Denisov (Ožiganov), 13. K. Petrov (Holloway), 31. Pivcakin (Mamin, Košelev), 50. Kvartaľnov (Enlund), 57. Enlund (Holloway, Kiselevič) – 38. Filatov (Johansson)

CSKA Moskva: Fasth (Sorokin) – Denisov, Ožiganov, Naumenkov, Ar. Sergejev, Čmychov, Kiselevič, Pivcakin – Scott, Tělegin, Enlund – Světlakov, Košelev, Mamin – Holloway, Al. Popov, K. Petrov – Kvartaľnov, Korotkov, Osnovin.
    Lada Toljatti: I. Ježov (A. Semjonov) – Korjagin, Gurkin, Sinicyn, Maleňkich, Volgin, Kostromitin, Bělochvostikov – Šenfeld, V. Komarov, Bumagin – Filatov, Johansson, Zernov – Achmetov, Bělousov, A. Strelcov – Děmagin, Krysanov, Bočarov.

Rozhodčí: Denis Bondar, Vladimir Bukin – Alexei Maitak, Evgeny Pronskikh