Havlíčkův Brod – Tábor 3:1 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 5:8 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 3:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
HC Tábor
Středa 07.09.2016, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • Přípravné zápasy

59:55
    Hra je přerušena pro další bitku. Lukáš Endál (HBR) a David Kellner (TAB) se do sebe pustili a vyfasovali dvouminutové tresty za hrubost.

55:35
    Jan Kanov (TAB) obdržel trest na 2 minuty za sekání, přesilovka pro domácí.

53:00
    Bruslaři budou čelit dalšímu oslabení, jeden z hráčů se dopustil hrubosti (HBR).

45:42
    Ondřej Liška (TAB) se dopustil faulu kolenem a usedá ke dvěma minutám na lavici hanby.

37:27
    Miroslav Duben (HBR) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

30:31
    Vladimír Kýhos se probíjel za obranu Havlíčkova Brodu a byl hákován Davidem Valou (HBR). Brankář Panec jeho střelu zmařil. Oslabení Bruslařů.

26:00
    Za podražení vyfasoval od sudích dvouminutový trest jeden z hráčů hostů (TAB).

22:59
    Přesilovka 4 na 3 pro Bruslaře. Ondřej Liška (TAB) se dopustil faulu loktem a za vzteklé praštění dvířky od trestné lavice si vykoledoval osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

22:38
    Tomáš Cejpek (HBR) a David Kellner (TAB) jsou potrestáni na 2 minuty za hrubost.

17:53
    David Vala (HBR) se sice hodně zlobí, ale není mu to nic platné. Je potrestán dvěma minutami za krosček, jímž si pomohl v rohu brodského pásma.

16:08
    Tábor byl kompletní, ale znovu se bude vylučovat. Po přerušení hry se do sebe v menší strkanici pustili Tomáš Ludvík (HBR) a Ondřej Liška (TAB). Oba jsou vyloučeni za hrubost, hraje se 4 na 4.

14:08
    Marek Vaniš (TAB) usedl na trestnou lavici k trestu na 2 minuty.

10:32
    Tomáš Semrád (HBR) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

06:16
    Tomáš Pechánek (TAB) obdržel trest na 2 minuty a hosty čeká oslabení.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 2. Kuchta (Kozlík), 17. Endál, 49. Chlubna (Duben) – 20. Blažek

BK Havlíčkův Brod: Panec (Č. Novák) – T. Semrád, Kulhánek, Duben, Vala, Bušek, Lacina, M. Semrád – Přidal, Třetina "C", Endál – Voříšek, Michálek, Chlubna – Kuchta, Kozlík, Beneš – Ludvík, Cejpek, Navrátil
    HC Tábor: Klestil (D. Novák) – Havran, Hlaveš, Kanov "A", Tesař, Dvořák, Košař, Liška – Kellner, Kýhos, Vaniš – Březina, Matušík "C", Seidl – Blažek, Krätzer, Pechánek – Dudák

Rozhodčí: Jan Doležal, Tomáš Kukeně – Tomáš Krejčí, Petr Křivohlavý