Mohelnice – Líšeň 2:1 (kon.) | Olomouc B – Uničov 1:1 (kon.) | Kroměříž – Hulín 1:1 (kon.)
Třebíč – Zlínsko 2:3 (kon.) | HFK Olomouc – Vyškov 2:0 (kon.) | Petřkovice – Slovácko B 3:1 (kon.)
Blansko – Zlín B 4:0 (kon.) | Hlučín – Vel. Meziříčí 1:0 (kon.)
FC Odra Petřkovice
3:1 (2:0)
1.FC Slovácko B
Středa 07.09.2016, 17:00 • Petřkovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 15. kolo

To je z dnešního utkání vše. Online přenosem Vás provedl Tomáš Suchánek a já děkuji za pozornost. Pěkný večer. (18:54:20)

Odra si po zásluze připisuje do tabulky tři body po výhře nad rezervou Slovácka v poměru 3:1! O branky se postarali za domácí v prvním poločase Honiš ve 25. minutě, ve 26. minutě se trefil Ptáček. Po změně stran nejprve snížil v 67. minutě Michna, ale poslední slovo měla domácí Odra, když se ze značky pokutového kopu trefil v 77. minutě Václavík a dal tak razítko na tři body pro Odru.

90+3

90+2
    Radim Baranek ještě zkusil štěstí z dálky a to asi bude z dnešního utkání vše.

90+1
    Martin Václavík posílal ještě centr do vápna, ale obrana Slovácka odvrací míč. Hosté jsou již odevzdaní. S míčem opět hraje dobře naladěná Odra.

90
    Hlavní sudí Richtár nastavuje utkání o 3 minuty nad rámec 90 minut.

90
    Utkání se již dohrává. Domácí Odra má míč na kopačkách.

88
    Ten Nemrava boxuje do bezpečí.

87
    Martin Václavík si navedl pěkně míč 25 metrů od branky na pravou nohu a vystrašil Nemravu, který musel vyrazit tento projektil na rohový kop.

86
    Odra nastěhována na útočné polovině, zdá se, že je rozhodnuto.

85
    Sám Machalík si ji vzal na starost, ale trefuje pouze postavenou zeď hráčů Odry.

84
    po faulu na Machalíka si chystá Slovácka standardní situaci zhruba 30 metrů od branky.

81
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Křivánek, přichází Řihák.

81
    Namlsaný Martin Václavík pálil z levé ostře na zadní tyč a jen těsně minul.

79
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Kučera, přichází Levčík.

78
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Vinkler, přichází Gabčo.
    77. Martin VÁCLAVÍK - 3:1

77
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku!
    Exekuci pokutového kopu si vzal na starost MARTIN VÁCLAVÍK a poslal Nemravu na druhou stranu a zvyšuje na 3:1!

76
    Žlutou kartu dostává Dramé (1.FC Slovácko B).

76
    Pokutový kop pro Odru! V nepřehledné situaci po rohovém kopu fauloval Dramé a hlavní sudí nařídil pokutový kop pro domácí.

75
    Po tečované ráně do boční sítě budou domácí zahrávat rohový kop.

74
    Petřkovice rozhodně vedení nebrání a jsou aktivní. Baranek se neprosadil u levé lajny, ale Odra zůstává na míči.

74
    Jakub Salay v signalizovaném ofsajdu a tak si v poklidu do míč doběhne brankář Buček.

73
    Radim Baranek (PEK) na útočné polovině podrazil Machlíka bez zájmu hrát míč a vidí žlutou kartu.

72
    Domácí z rychlého brejku mohli opět odskočit Slovácku, ale Milan Halaška nezužitkoval dobrý centr z pravé strany a svou ranou minul pravou tyč Nemravy!

70
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Neumann, přichází Václavík.
    67. Lukáš MICHNA - 2:1

67
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    A drama je na světe! Ojedinělou akci Slovácka vedl po pravě straně Jakub Salay, nacentroval do vápna, odkud míč domácí odvrátili za vápno na kopačku LUKÁŠE MICHNY, ten se opřel do míče z první a vymetl všechny pavučiny v brance Bučka! 2:1!

65
    Dnešní utkání sleduje 190 spokojených diváků.

64
    Za to Petřkovice jsou nebezpečné. Centr z pravé strany našel hlavu Baranka, jenž ze tří metrů trefil střed branky, kde zachránil hosty Nemrava!

63
    Odra dnes skvěle brání. Slovácko kombinuje dlouze a již po druhé musí vrátit míč, až k brankáři, jelikož není kudy se prosadit.

62
    Hra se teď výrazně zrychlila a na druhé straně přišel ostrý centr Halašky do vápna, ale nikdo z domácích jej nezasáhl.

62
    Po dlouhé době také zákrok Bučka, jenž kryje střelu Machalíka z dálky.

61
    Dramé zasáhl včas před aktivním Barankem.

59
    Rohový kop zakončen hlavičkou Ptáčka nad branku Nemravy.

59
    A mohlo být rozhodnuto! Centr Hrdličky se snesl, až na nohu Baranka, který z penalty zamířil svou ranou těsně mimo! Míč byl však tečován a následuje rohový kop Odry.

58
    Ten boxuje Nemrava od své branky.

58
    Odra vybojovala míč zpět a v zápětí rohový kop.

58
    Souhra Špavelko – Ptáček nepřinesla ovoce, míč se stěhuje na kopačky Slovácka.

56
    Další pokus domácích o navýšení skóre. Jakub Ptáček se snažil přehodit vyběhnutého Nemravu, ale jeho lob nebyl dostatečně vysoký a skončil v rukavicích Nemravy.

55
    Ten končí přetaženým centrem a brankář Nemrava bude moc odkopávat od své branky.

54
    Odra je aktivnější nyní. Baranek se neprosadil přes Dramého, ale vybojoval rohový kop pro své barvy.

53
    Znovu v akci Milan Halaška, tentokrát se opřel do míče z dálky, ale míč skončil až nad sítí za brankou.

52
    A tak se ozvali domácí. Centr Hrdličky poslal hlavou nad branku Milan Halaška.

51
    Až nyní přišel centr do vápna, ale nikdo se nepověsil do vzduchu natolik, aby trkl míč na branku Bučka a tak míč končí v zámezí.

50
    A stále pokračuje dlouhá kombinace Slovácka na vlastní polovině, která k ničemu nevede.

48
    Slovácko je zkraje druhé půle aktivnější s míčem na kopačkách, ale bez vážnějšího ohrožení branky Odry.

46
    Odra zahájila rozehrávkou druhý poločas.

46

I Odra už přešlapuje u středového kruhu. Ještě je nutné počkat na trojici sudích, bez kterých se určitě nezačne.

Slovácko již nachystáno na druhou polovinu, domácí stále v útrobách stadionu.

První poločas je v Petřkovicích minulostí. Žádná velká podívaná to není, ale domácí jsou efektivní a zásluhou dvou zásahů v rozpětí dvou minut jdou do kabin spokojenější. První trefu má na svědomí po rohovém kopu nová akvizice domácích Martin Honiš a minutu poté se prosadil po chybě obrany Slovácka forward Jakub Ptáček.

45

44
    Obrovskou chybu Vinklera div, že nepotrestal Peter Kučera, který svou ranou z poza vápna těsně minul pravou tyč!

43
    Navíc se Špavelko (PEK) zmocnil míče a vynutil si faul.

42
    Závěr poločasu patří hostů, ale kombinací na vlastní polovině cesta k brance nevede.

40
    Ten byl zahrán na krátko, ale hosté vystihli a zastavili nacvičenou kombinaci Odry.

39
    Odra přeci jen uklidnila hru v posledních minutách a rána Staňka sražena na rohový kop pro domácí.

38
    Akce Slovácka zastavena zdviženým praporkem. Lukáš Mareš inkasoval přihrávku do ofsajdového postavení.

37
    Martin Honiš utnul akci Slovácka včasným odvrácením míče do zámezí.

35
    Aktuálně se hraje pouze na útočné polovině Slovácka a snížení doslova visí ve vzduchu.

33
    A další šance Slovácka! Hosté vykombinovali obranu včetně brankáře Bučka a Erik Vinkler měl před sebou již prázdnou a dva obránce Odry, ale pravě jednoho z nich se mu podařilo trefit!

32
    Odra se brání zuby nehty v tuto chvíli,další ostrý centr do malého vápna odvrací obrana s velkými potížemi!

31
    Odra se hodně uklidnila, další centr mířil na Salaye, tomu hlavička vůbec nesedla a skončila daleko od branky Odry.

29
    Hosté zapnuli na vyšší stupeň. Další rána na branku Bučka, tentokrát z kopačky Davida Machalíka, ale Buček vyráží.

28
    Snaha o odpověď přišla záhy. Po standardní situaci hlavičkoval kapitán Suchý těsně mimo pravé tyče Bučkovi branky!

26
    A je to o dvě branky! Po pouhé minutě navyšuje vedení Odry JAKUB PTÁČEK, ten využil chybu obrany Slovácka a ocitl se úplně sám před Nemravou, kterému ranou podél nohou k pravé tyči nedal šanci a chladnokrevně posílá domácí do trháku! – 2:0!
    25. Martin HONIŠ - 1:0

25
    A z tohoto rohového kopu se již domácí radují! Roh Neumanna našel hlavu Špavelka, jeho hlavičku dokázal Nemrava vyrazit pouze na kpačku nové akvizice Odry MARTINA HONIŠE a ten uklízel míč do prázdné branky. – 1:0!

25
    Další možnost rohového kopu pro Odru.

24
    A evidujeme první možnost utkání! Na rohový kop Hrdličky si naskočil Milan Halaška, ale z dobré pozice přestřelil branku Nemravy!

23
    Následně se hosté ubránili pouze za cenu rohového kopu.

22
    Dramé si počínal nedovoleně v souboji s Ptáčkem na středu hrací plochy. Míč přisouzen Odře.

21
    Nezměnil to ani Lukáš Michna, ten se sice pěkně uvolnil u pravé lajny, nacentroval na zadní tyč, ale tam vůbec míč netrefil Erik Vinkler. Odkopávat od branky bude Buček.

19
    Zatím vidíme plno nepřesností a hru od vápna k vápnu, nezměnila to ani akce Lukáše Křivánka (SOB), který přihrávkou nenašel žádného spoluhráče.

17
    Brankář Nemrava si teď zahrával, jeho nepřesný odkop trefil prvního hráče Odry Ptáčka, ten ale neměl šanci míč zpracovat a tak to pro brankáře Slovácka dopadlo dobře.

15
    Stanislav Burian zřejmě utržil nějakou ránu, jelikož je nucen již v 15 minutě opustit bojiště. Na jeho místo přichází Dominik Špavelko.

12
    Marek Flasar podobně jako Dramé tvrdě skluzem zastavil rodící se akci domácích, když Neumann hledal na vápně Sporysze.

11
    Dramé zastavil důrazným zákrokem akci Odry na hranici vápna čistým způsobem a zastavil tak rodící se nebezpečí.

10
    I brankář Buček schoval míč do rukavic po centru Mareše.

9
    Na druhé straně centroval Neumann na Fraňka, ale brankář Nemrava míč u míče dříve jak forward Odry a míč chytá do náruče.

8
    Dlouhý míč Suchého nenašel nikoho ze spoluhráčů.

7
    Odra se provinila útočným faulem, brankář Nemrava bude posílat míč z klidu opět do hry.

5
    Rozehráli jej na krátko a na první tyči domácí odvrací.

4
    Slovácka bude mát výhodu rohového kopu.

2
    Úvod utkání se odehrává ve středu hrací plochy, ani jeden z týmů není schopný míč dostat na zem a zakombinovat.

1

FC Odra Petřkovice: Buček – Sporysz, Honiš, Hrdlička, Baranek, Ptáček, Neumann, Burian, Staněk (K), Halaška, Kučera.
    Náhradníci: Chvěja – Levčík, Lampart, Václavík, Špavelko,

1.FC Slovácko B: Nemrava – Flasar, Suchý (K), Dramé, Machalík, Salay, Michna, Mareš, Vinkler, Křivánek, Pospíšil.
    Náhradníci: Trmal – Olšanský, Řihák, Gabčo.

Rozhodčí: Richtár – Mojžíš, Macrineanu.

1.FC Slovácko
    Rezervě Slovácka patří před dnešním utkáním 8. pozice, když tým z Uherského Hradiště nasbíral v prvních pěti kolech 8 bodů. Obě dosavadní výhry však tým nasbíral na domácím hřišti v Kunovicích. Z dvou odehraných zápasů venku si odvezl pouze bod a to ze hřiště Otrokovic. Nejvíce branek dal za Slovácko v prvních pěti kolech Tomáš Zajíc a to celkem 3, ale ten v dnešní sestavě rezervy nefiguruje.

Petřkovice
    Nováček letošní MSFL Odra Petřkovice zatím hraje jak den a noc a patří mu dosavadní 11. pozice s 6 – ti získanými body. Po úvodních dvou porážkách od Vyškova a Otrokovic si nováček vyšlápl nejprve na Hulín (1:0) a poté na rezervu Sigmy (3:0). V posledním odehraném kole však Odra nenavázala na dobré výsledky a i po dobrém výkonu prohrála v Brně v Líšni 3:0.

Dobré středeční odpoledne při sledování utkání předehrávaného 15. kola MSFL. Nováček letošního ročníku FC Odra Petřkovice přivítá dnes na domácím stadionu 1.FC Slovácko B.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.