Benátky n/J – Tachov 1:3 (kon.) | Chrudim – Jirny 1:2 (kon.) | Zápy – Litoměřicko 0:1 (kon.)
Domažlice – Písek 1:0 (kon.) | Dobrovice – Králův Dvůr 1:2 (kon.) | Vltavín – Hořovicko 3:0 (kon.)
Benešov – Olympia Radotín 0:4 (kon.) | Štěchovice – Vyšehrad 0:2 (kon.) | Táborsko akademie – Převýšov 0:4 (kon.)
Loko Vltavín
3:0 (3:0)
FK Hořovicko
Středa 07.09.2016, 17:00Česká fotbalová liga • 16. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

1

5
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Domácí se velmi rychle dostávají do vedení, míč dostal do sítě již po pěti minutách HYNEK PROKEŠ – 1:0!
    5. PROKEŠ - 1:0

17
    Další branka přichází v sedmnácté minutě hry, kdy se opět prosadil HYNEK PROKEŠ – 2:0!
    17. PROKEŠ - 2:0

45
    A ještě jedna branka v sítě Hořovicka! Chvilku před odchodem do kabin se prosadil RICHARD MACHÁČ – 3:0!
    45. MACHÁČ - 3:0

45

Úvodní poločas vyšel daleko lépe domácímu favoritovi, který nedal soupeři šanci a zaslouženě vede 3:0. Uvidíme, jak se utkání bude vyvíjet ve druhé pulie, každopádně bych řekl, že je o vítězi již rozhodnuto.