Kladno – Chomutov 4:7 (kon.) | Písek – Liberec 0:7 (kon.) | Kolín – Mountfield HK 0:1 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 0:6 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.) | HC Litvínov – Slavia 5:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Pardubice 3:6 (kon.) | Havířov – Třinec 1:3 (kon.) | Vsetín – Zlín 1:2 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 0:3 (kon.) | Letňany – Sparta 4:5 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 4:5 (2:1 po s.n.)
SC Marimex Kolín
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Mountfield HK
Sobota 24.09.2016, 12:00 • ZS Kolín • Extraliga staršího dorostu • 8. kolo

58:08
    Toto je podražení Grauera a Kolín se bude do konce utkání bránit.

53:14
    Kolín jde znovu v této třetině do oslabení. A tlak na gólmana Březinu se ještě zvýší.

47:11
    Role se obrací. Bránit se bude Kolín. Dudycha dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro hosty.

44:50
    Hosté jdou do čtyř. Za hákování vyloučen Sklenář. Vyrovnají Kozlové v přesilovce?

39:29
    Vzájemné vyloučení. U Kozlů Zdeněk a u soupeře Jonáš. Oba za hrubost.

36:57
    Dvě minuty proti Dytrycha za podražení. Domácí se budou znovu bránit ve čtyřech.

35:02
    Martinec poslal nebezpečný puk od modré. A navíc na soupeře zívala prázdná brána na dorážku. Hostům se ale nezadařilo.

31:59
    Vylučuje se. Kozlové budou hrát díky faulu Nutila ve čtyřech.

24:45
    Kolín dostává další dvouminutový trest. Za podražení je na sgtrestné lavici Zheliznyak.

22:16
    A Kolín zbytečně fauloval. Za podražení vyloučen Dubovčí. Bude se hrát 4 na 4.

21:18
    Kolín si zahraje další přesilovku. Za podražení si šel na dvě minuty sednout na trestnou lavici Sklenář.

18:57
    Hradec právě vstřelil branku!

Dlouho se Kozlové zdatně bránili, až se neubránili. Minutu před koncem DENIS MARTINEC překonal kolínskou obranu i gólmana. Asistence: Maršík Václav.

14:34
    Dvě minuty přesilovky pro Kolína. Při jejich tlaku ve třetině se držením provinil Kukla.