NY Islanders – Anaheim 3:2 (po pr.) | Edmonton – Buffalo 2:6 (kon.) | Vancouver – Carolina 4:3 (po pr.)
Vancouver Canucks
4:3 (0:2, 1:1, 2:0 - 1:0)
Carolina Hurricanes
Pondělí 17.10.2016, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

54:44
    Navíc si Vancouver Canucks zahrají přesilovou hru a mají dokonce šanci otočit skóre ještě před koncem základní hrací doby. Jordan Staal míří na trestnou lavici, protože podrazil Horvata.

30:01
    První početní výhodu si dnes zahrají také Vancouver Canucks, toto je dobrá šance, jak mohou domácí hráči ve druhé třetině něco s výsledkem udělat. Za katr míří Hurikán Viktor Stålberg, ten se provinil podražením.

22:58
    Canucks si zahrají druhé oslabení v zápase, na trestnou lavici už se odporoučel domácí hokejista Brendan Gaunce, jenž od hlavního rozhodčího střetnutí inkasuje dvě minuty za podražení.

18:00
    Navíc je tu další komplikace pro Kosatky. Henrik Sedin držel Jordana Staala a musí si jít sednout na dvě minuty, první přesilovka pro tým Carolina Hurricanes.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 33. Horvat (Granlund), 42. Granlund (Hansen, Sutter), 55. Hutton (Dorsett, Gaunce), 61. Sutter – 18. V. Rask (Stempniak), 20. Teräväinen (Faulk, Aho), 26. Faulk (Nordström)

Vancouver Canucks: Markström (R. Miller) – Edler, Tanev, Hutton, Gudbranson, Sbisa, Larsen – D. Sedin, H. Sedin, Eriksson – Gaunce, Sutter, Hansen – Baertschi, Granlund, Virtanen – Burrows, Horvat, Dorsett.
    Carolina Hurricanes: Läck (C. Ward) – Slavin, Faulk, Hainsey, Pesce, Hanifin, Dahlbeck – Skinner, V. Rask, Stempniak – Nordström, J. Staal, Nestrašil – Teräväinen, E. Lindholm, Aho – Bickell, McClement, Stålberg.

Rozhodčí: Lee, Meier – Gibbs, Heyer

Diváci: 17 832