Pittsburgh – Florida 3:2 (kon.) | New Jersey – Arizona 5:3 (kon.) | Boston – Minnesota 0:5 (kon.)
Detroit – Carolina 4:2 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 4:3 (2:0 po s.n.) | Toronto – Tampa 3:7 (kon.)
St. Louis – Calgary 1:4 (kon.) | Dallas – Winnipeg 3:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 0:3 (kon.)
San Jose – Anaheim 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Columbus 3:2 (po pr.)
Pittsburgh Penguins
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Florida Panthers
Středa 26.10.2016, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

51:24
    Bude se vylučovat! Florida dostává šanci na vyrovnání! Dvě minuty za podražení si totiž odsedí Jevgenij Malkin!

33:32
    Bude se znovu vylučovat! Pittsburgh si zahraje další přesilovou hru! Greg McKegg trefil holí do tváře jednoho z domácích obránců a odsedí si dvě minuty za vysokou hůl!

29:16
    Tučňáci si zahrají svou první přesilovou hru! Dvě minuty za hákování dostává Jaromír Jágr!

17:42
    Máme tady další vyloučení! Florida si zahraje už svou třetí přesilovku v utkání! Dvě minuty za vysokou hůl vyfasoval Brian Dumoulin!

08:14
    Bude se znovu vylučovat! Florida si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za podražení dostává Trevor Daley!

04:20
    Bude se vylučovat! Florida si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za hákování dostává Patric Hörnqvist!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 34. Crosby (Malkin, Kessel), 46. Hagelin (Bonino), 50. Fehr (Kühnhackl, Cullen) – 19. R. Smith (Matheson, Sceviour), 27. Pysyk (Harper, Marchessault)

Pittsburgh Penguins: M.-A. Fleury (Condon) – Daley, Dumoulin, J. Schultz, Cole, Warsofsky, Määttä – Hörnqvist, Crosby, S. Wilson – Rust, Malkin, Kunitz – Kessel, Bonino, Hagelin – Fehr, Cullen, Kühnhackl.
    Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Ekblad, Yandle, Demers, Matheson, Petrovic, Pysyk – Jágr, Barkov, Marchessault – R. Smith, Trocheck, Rau – Sceviour, Malgin, McCann – Harper, MacKenzie, McKegg.

Rozhodčí: St- Pierre, Luxmor – Grandt, Berg

Diváci: 18 434