Jindř. Hradec – Nymburk 3:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 7:5 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 2:1 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 4:9 (kon.) | Kolín – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
Vsetín – Nový Jičín 5:0 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Bílina – Klatovy 3:4 (kon.)
Sokolov – Trutnov 5:2 (kon.) | David Servis – Tábor 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:8 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 7:5 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 4:5 (po pr.)
HC Technika Brno
7:5 (4:0, 1:3, 2:2)
SHK Drtiči Hodonín
Sobota 05.11.2016, 17:00 • Sportcentrum Lužánky • 2. liga skupina Východ • 16. kolo

Máme za sebou vyhrocené utkání, při kterém jsme byli svědky dvanácti gólů. Po první třetině se zdál výsledek jasný, ale Drtiči se nevzdali a bojovali až dokonce. Do posledních sekund nebyl jistý výsledek a rozuzlení přinesla až Stehlíkova trefa do odkryté branky. Brno si tak doma nechává všechny tři body, které tak nutně potřebuje. Ode mě je to pro dnešek vše, budu se těšit příště napočtenou! (19:34:55)

59:40
    Technika právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, Brno trefuje odkrytou branku. ONDŘEJ STEHLÍK skóruje a nyní je jasné, kdo tento zápas vyhraje. Bez asistence.

59:25
    To je drama! Drtiči tlačí a vytvářejí šance. Svoboda má co dělat, aby udržel vedení svého týmu.

59:15
    Bustin vyhazuje přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

59:06
    Hosté odvolávají brankaře a hrají v pěti.

59:06
    Oddechový čas pro hosty.

58:49
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Hosté skórují ve vlastním oslabení a máme tady drama. DOMINIK MATULA získal kotouč v útočném pásmu a propálil Svobodu. Bez asistence.

58:10
    Bustin se ocitl osamocen před brankařem a snažil se propasírovat kotouč mezi betony Halody. Gólman Drtičů si však situaci pohlídal.

58:00
    Haloda (HOD) vyhodil puk ze hřiště a dostává dvě minuty za zdržování hry. Trest si místo něj odsedí Hložánek.

57:40

57:12
    Jurča to zkoušel z pravého kruhu, ale bez úspěchu.

56:52
    Střelu Pokorného Svoboda vyráží.

56:36
    Matula nahazuje kotouč, ten je ale sražen mimo.

56:07
    Drtiči vyvíjeli tlak, ale chyběla jim koncovka. Domácí se osvobozují.

55:40
    Po ostrém zákroku si jde odpykat dvě minuty Fišera (TEC) za nedovolené bránění.

55:24
    Střelu z pravého kruhu schovává Svoboda ve své lapačce.

Jiří Komárek

Branky a nahrávky: 10. Medek (Brzobohatý, Benýšek), 17. Čtvrtníček (Boček), 18. Čtvrtníček (P. Brzobohatý, Boček), 20. P. Brzobohatý (Vokurka), 34. Čtvrtníček (Kaluža, Brzobohatý), 46. Bustin (Fišera, Švaňhal), 60. Stehlík – 22. Matula (Polesný, Vaněk), 25. Kadlec (Peš, M. Haloda), 39. Kuba (Matula), 42. Jurča (Miklík), 59. Matula

HC Technika Brno: Svoboda (Novák) – Švejda, Kaluža, Vokurka, Štancl, Šidák, Vlček, Cívka, Fišera – Benýšek (A), P. Brzobohatý , Bustin, Stehlík (C), Florek, Nováček, Boček, Čtvrtníček, Grünwald, Medek, M. Brzobohatý, Švaňhal.
    Trenér: Roman Kaňkovský.

SHK Drtiči Hodonín: Kukin (21. Haloda O.) – Potekhin, Miklík, Pokorný (A), Polesný, Haloda M., Gazda, Loginovsky, Sorokin – Jurča, Peš (C), Kadlec – Vrána, Vaněk, Matula – Hložánek, Charvát, Kuba (A) – Račický, Černohous, Hajný.
    Trenér: Stanislav Beťko.

Rozhodčí: Kopeček – Klouda, Urubčík