Slovensko – Německo 0:5 (kon.) | Rusko – Česko 3:2 (kon.)
konec
Slovensko
0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
Německo
sk Sobota 05.11.2016, 13:00Turnaj čtyř (U20)
Partner:
   
  Slovenských hokejovým reprezentantom do 20 rokov ich posledné vystúpenie na Turnaji 4 krajín v nórskom Lillehameri vôbec nevyšlo, keď v ňom podľahli Nemecku vysoko 0:5. V tretej tretine smu videli len jeden presný zásah, keď sa presadil Charlie Jahnke. Odo mňa je to nateraz všetko, majte peknú sobotu! (14:57:46)
   
  Koniec zápasu.
   
  56:49
  Nemecko dalo gól! Krátko pred koncom duelu inkasuje Roman Durný aj piatykrát. Po druhý raz v zápase ho prekonáva CHARLIE JAHNKE. Ten využil prihrávku Silvana Heissa. Asistencia: Heiss.
   
  45:28
  Denis Pätoprstý oslabuje svoje mužstvo, keď sa previnil hákovaním a odchádza na dve minúty na trestnú lavicu.
   
  40:01
  Začala sa tretia tretina.
   
  V druhej tretine sme rovnako ako v tej prvej videli dva góly a opäť oba padli za chrbát nášho brankára Durného. Najskôr sa presadil Valentin Kopp, no a následne využil práve Koppovu prihrávku Christoph Körner. Slovenskí mladíci tak budú musieť poriadne zabojovať, aby ešte aspoň zdramatizovali priebeh tohto stretnutia.
   
  40:00
  Druhá tretina sa skončila.
   
  30:41
  Mladí Slováci dostávajú v polovici stretnutia šancu na strelenie svojho prvého gólu. Na trestnú lavicu totiž za hákovanie odchádza Oliver Granz.
   
  28:13
  Nemecko dalo gól! Tak toto sa už mení na debakel...Nemci pridávajú štvrtý gól zásluhou CHRISTOPHA KÖRNERA. Ten využil prihrávku Valentina Koppa a potvrdzuje tak dominanciu nemeckých hokejistov v tomto dueli. Asistencia: Kopp.
   
  25:56
  Nemecko dalo gól! No a Nemci, bohužiaľ, pridávajú v úvode druhej tretiny tretí gól do našej siete. Do streleckej listiny sa zapisuje VALENTIN KOPP, ktorému prihrával Lucas Dumont. Asistencia: Dumont.
   
  20:01
  Začala sa druhá tretina.
   
  Prvá tretina stretnutia proti Nemecku našej reprezentácii do 20 rokov vôbec nevyšla. Slováci totiž po nej prehrávajú 0:2, keď sa presadil najskôr Charlie Jahnke a následne presilovú hru využil Tobias Eder. Tak verme, že sa zverencom Ernesta Bokroša podarí v ďalšom priebehu zvrátiť tento nepriaznivý stav.
   
  20:00
  Prvá tretina sa skončila.
   
  13:14
  Nemecko dalo gól! Tak to je nepríjemné. Nemci využívajú presilovú hru a zverenci Ernesta Bokroša inkasujú druhýkrát v krátkom časovom slede. Tentoraz sa presadil TOBIAS EDER po asistenciách Lucasa Dumonta a Simona Schütza. Asistencie: Dumont, Schütz.
   
  12:17
  Po prvom inkasovanom góle navyše prichádza faul Martina Andrisíka, ktorý si pôjde odpykať dvojminútový trest za podrazenie.
   
  11:51
  Nemecko dalo gól! Tak sme sa predsa dočkali prvého gólu, bohužiaľ, padá do našej siete. Do streleckej listiny sa zapisuje CHARLIE JAHNKE, ktorý využil prihrávku Loisa Spitznera. Asistencia: Spitzner.
   
  10:00
  Prvá tretina do týchto chvíľ nič zaujímavé nepriniesla. Na prvý gól či aspoň presilovú hru jedného z mužstiev zatiaľ čakáme.
   
  00:01
  Stretnutie sa práve začalo.
   
  Úvodné zostavy:

  Slovensko: Durný – Hatala, Féherváry, Bodák, Roman, Grman, Hain, Košecký, Pokorný – Lešťan, Sádecký, Pataky – Žitný, Murín, Sloboda – Žiak, Roman, Andrisík – Hecl, Tamáši, Pätoprstý

  Nemecko: Brenner – Granz, Fohrler, Mannes Schütz, Glassl, Halbauer, Heiss – Körner, Drews, Kopp – Mayenschein, Eder, Dumont – Spitzner, Jahnke, Hessler – Kornelli, Postel, Kiefersauer.

  Jakub Kocourek

  Branky a nahrávky: 12. Jahnke (Spitzner), 14. Eder (Dumont, Schütz), 26. Kopp (Dumont), 29. Körner (Kopp), 57. Jahnke (Heiss)


  Slovensko: Durný – Hatala, Féherváry, Bodák, Roman, Grman, Hain, Košecký, Pokorný – Lešťan, Sádecký, Pataky – Žitný, Murín, Sloboda – Žiak, Roman, Andrisík – Hecl, Tamáši, Pätoprstý
  Německo: Brenner – Granz, Fohrler, Mannes Schütz, Glassl, Halbauer, Heiss – Körner, Drews, Kopp – Mayenschein, Eder, Dumont – Spitzner, Jahnke, Hessler – Kornelli, Postel, Kiefersauer