Slovensko – Německo 7:0 (kon.)
konec
Slovensko
7:0 (2:0, 4:0, 1:0)
Německo
sk Sobota 05.11.2016, 10:00Turnaj čtyř (U17)
Předzápasové kurzy: 2.25 4.2 2.33
Partner:
   
  Slovenskí hokejoví reprezentanti majú za sebou účinkovanie na Turnaji štyroch krajín vo švajčiarskom Zuchwille. V poslednom zápase proti Nemecku to bol z ich strany suverénny výkon a napokon sa môžu tešiť z vysokého triumfu 7:0. Gólový účet stretnutia uzavrel gólom v záverečnej tretine Oliver Okuliar. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok dňa! (12:05:43)
   
  Koniec zápasu.
   
  56:25
  No a krátko potom, čo sa Alexander Hvizdoš vrátil na ľad, previnil sa sekaním a inkasuje ďalšie dve minúty.
   
  54:10
  Lobach sa dostal do konfliktu s Jánom Sarvašom, a ten tak rovnako odchádza predčasne do kabín. Na trestnú lavicu však odchádza za hrubosť aj Alexander Hvizdoš.
   
  54:10
  Mladým Nemcom už tečú nervy a ďalším z nich, kto odchádza predčasne do kabín, je Dennis Lobach za vyvolanie bitky.
   
  51:35
  Slovensko dalo gól! Slovenskí mladíci využívajú aj skrátenú presilovú hru na siedmy gól! Druhý raz v zápase sa presadil OLIVER OKULIAR. Prihrávky na jeho gól si pripisujú Ján Sarvaš a Matej Ilenčík. Asistencie: Sarvaš, Ilenčík.
   
  49:56
  Sily na ľade sa však na chvíľu vyrovnajú, keďže nemecký gólman Hendrik Hane sa previnil podrazením. Jeho trest si pôjde odsedieť Edwin Schitz.
   
  48:30
  Slováci však túto dlhú presilovku nevyužili a v tejto chvíli sa budú musieť opäť brániť. Na dve minúty odchádza za napadnutie na trestnú lavicu Lukáš Habala.
   
  42:44
  V úvode tretej tretiny inkasuje nemecký reprezentant Eric Mik trest 5 min. + do konca zápasu a Slováci tak majú ideálnu príležitosť navýšiť svoje skóre.
   
  40:01
  Začala sa tretia tretina.
   
  Druhá tretina vyšla slovenským reprezentantom skutočne fantasticky. K dvom gólom z prvej dvadsaťminútovky pridali ďalšie štyri, keď sa postupne presadili Kováčik, Ilenčík, Dlugoš a Komloš. Po piatom góle nášho mužstva došlo k zmene v bránke Nemecka, keď Mnicha vystriedal Hane, ani to však zatiaľ trápiacim sa Nemcom nepomohlo a naši chlapci tak suverénne kráčajú za svojim prvým víťazstvom na turnaji.
   
  40:00
  Druhá tretina sa skončila.
   
  37:31
  Navyše, Slováci si v závere druhej tretiny zahrajú presilovú hru. Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za sekanie Erik Betzold.
   
  33:03
  Slovensko dalo gól! Ani zmena v nemeckej bráne však nezastavuje strelecký koncert slovenských mladíkov! Šiesty gól nášho tímu pridáva po asistencii Adama Barana MATEJ KOMLOŠ. Asistencia: Baran.
   
  31:32
  Po piatom inkasovanom góle sa krátko po polovici stretnutia končí zápas pre nemeckého gólmana Floriana Mnicha, ktorého strieda jeho kolega Hendrik Hane.
   
  31:32
  Slovensko dalo gól! Mladí Slováci sú naďalej mimoriadne efektívni a po piatom ubránenom oslabení pridávajú aj piaty gól do siete Nemecka. Tentokrát sa presadil MARCEL DLUGOŠ, ktorý využil prihrávku Jána Sarvaša. Asistencia: Sarvaš.
   
  28:46
  Piatym vylúčeným Slovákom v tomto zápase je Juraj Eliáš, ktorý sa podľa názoru arbitrov previnil hákovaním.
   
  26:06
  Slovensko dalo gól! Ako sa využívajú presilové hry teraz Nemcom ukázali naši chlapci. Štvrtý gól Slovenska strieľa obranca MATEJ ILENČÍK po asistencii kapitána Martina Faška-Rudáša. Asistencia: Faško-Rudáš.
   
  25:07
  Prvú presilovú hru si zahrá aj Slovensko. Dve minúty za hákovanie dostáva od rozhodcov Dennis Lobach.

  Jakub Kocourek

  Branky a nahrávky: 6. Džugan (Sarvaš, Hvizdoš), 18. Okuliar (Zekucia), 21. Kováčik (Okuliar, Faško-Rudáš), 27. Ilenčík (Faško-Rudáš), 32. Dlugoš (Sarvaš), 34. Komloš (Baran), 52. Okuliar (Sarvaš, Ilenčík)


  Slovensko: Vojvoda – Bučko (A), Ilenčík, Zekucia, Turan, Ligas, Dlugoš, Vitaloš, Hudec – Faško-Rudáš (C), Okuliar, Kováčik – Hvizdoš (A), Džugan, Sarvaš – Sojka, Habala, Šeliga – Eliáš, Baran, Komloš
  Německo: Mnich – Wirt, Dersch, Puttkamer, Mik, Aichinger, Betzold, Leitner, Pfenninger – Schitz, Saakyan, Fleischer – Jentzsch, Lobach, Bakos – Schinko, Brune, Üffing – Tosto, Brunner, Lorer

  Rozhodčí: Pascal Hungerbühler(SUI) , Michel Weber (SUI) Nathy Burgy (SUI) , Sandro Gurtner (SUI)