Brazílie – Argentina 3:0 (kon.) | Arménie – Černá Hora 3:2 (kon.) | Francie – Švédsko 2:1 (kon.)
Česko – Norsko 2:1 (kon.) | Sev. Irsko – Ázerbájdžán 4:0 (kon.) | San Marino – Německo 0:8 (kon.)
Dánsko – Kazachstán 4:1 (kon.) | Rumunsko – Polsko 0:3 (kon.) | Anglie – Skotsko 3:0 (kon.)
Malta – Slovinsko 0:1 (kon.) | Slovensko – Litva 4:0 (kon.)
Dánsko
4:1 (2:1)
Kazachstán
Pátek 11.11.2016, 20:45 • Telia Parken, Kodaň, Dánsko • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina E

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:38:59)

Skončilo utkání, které nakonec ve druhé půli dokonale ovládli domácí Dánové. Ti se prosazovali zejména díky chybám defenzivy soupeře, Kazachstán byl dnes v obraně hodně slabý, obránci dělali školácké chyby a platí za to čtyřmi obdrženými góly. Pro Dánsko je to cenné vítězství, které ho může nastartovat k lepším zítřkům!

90+3
    90+3. Christian ERIKSEN - 4:1

90+3
    Dánsko právě vstřelilo branku!
    Krásná individuální akce CHRISTIANA ERIKSENA, který proskočil mezi dvěma obránci Kazachstánu a Pokatilova překonal přesnou střelou k tyči.

90+2
    Dánové s míčem, stále platí, že nikam domácí nepospíchají.

90+1
    Sudí sice nastavuje ještě tři minuty, Kazachstán ale nyní bude muset čelit volnému kopu soupeře.

90
    A je tu poslední minuta řádné hrací doby, domácí již mají tři body skoro jisté.

88
    Jurij Logviněnko se provinil útočným faulem hned za půlící čárou, míč získávají domácí.

87
    Hraje se ve středu hřiště, domácí zkušeně hlídají závěr zápasu.

86
    Kasper Dolberg v první své šanci, branku Švédů ale z pravé strany netrefuje.

84
    Statistika držení míče – 55% : 45%.
    83.

83
    Christian Eriksen rozehrál volný kop a po hlavičce Simona Kjæra museol Stas Pokatilov předvést skvělý zákrok!

82
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Andreas Cornelius, přichází Kasper Dolberg.

81
    Žlutou kartu dostává Žasulan Moldakarajev (Kazachstán).

81
    Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Serikžan Mužikov, přichází Jerkebulan Tungyšbajev.

80
    Žlutou kartu dostává Nicolai Jørgensen (Dánsko).

80
    Poslední desetiminutovka, morálka Kazachstánců již není tak dobrá, jako v úvodu zápasu.

Martin Dvořák

Branky: 15. Cornelius (Y. Poulsen), 36. Eriksen (pen.), 78. P. Ankersen (Durmisi), 90+3. Eriksen – 17. Sujumbajev

Karty:   22. Cornelius (DEN), 80. N. Jørgensen (DEN) – 8. Achmetov (KAZ), 81. Moldakarajev (KAZ)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 10:2. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 13:11.
    Dánsko: Rønnow – P. Ankersen, Kjær (C), Bjelland, Durmisi – Kvist, Eriksen, Delaney – Y. Poulsen, Cornelius (82. Dolberg), N. Jørgensen.
    Náhradníci: Lössl, Hansen – Vestergaard, Braithwaite, Fischer, M. Jørgensen, Nielsen, Dolberg, Stryger Larsen, Wass, Schøne, Højbjerg.

Kazachstán: Pokatilov – Sujumbajev, Achmetov, Malyj, Logviněnko, Šomko – Bajžanov, Muchutdinov, Mužikov (81. Tungyšbajev) – Chižničenko (60. Moldakarajev), Islamchan (C) (70. Murtazajev).
    Náhradníci: Bekbajev, Otarbajev – Amirsejtov, Abdulin, Nurybekov, Tungyšbajev, Žalmukan, Tolebek, Moldakarajev, Valjullin, Murtazajev, Sartakov.

Rozhodčí: Jefet – Krasikow, Davidy (vš. ISR)