Brazílie – Argentina 3:0 (kon.) | Arménie – Černá Hora 3:2 (kon.) | Francie – Švédsko 2:1 (kon.)
Česko – Norsko 2:1 (kon.) | Sev. Irsko – Ázerbájdžán 4:0 (kon.) | San Marino – Německo 0:8 (kon.)
Dánsko – Kazachstán 4:1 (kon.) | Rumunsko – Polsko 0:3 (kon.) | Anglie – Skotsko 3:0 (kon.)
Malta – Slovinsko 0:1 (kon.) | Slovensko – Litva 4:0 (kon.)
Slovensko
4:0 (3:0)
Litva
Pátek 11.11.2016, 20:45 • Štadión Antona Malatinského, Trnava • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina F

Slovensko si po výhře nad Litvou připsalo druhou výhru v řadě, jejíž základ během úvodních patnácti minut položili Adam Nemec a Juraj Kucka. Krátce před přestávkou se poté prosadil kapitán Martin Šrktel a skvělý slovenský večer završil čtyři minuty před koncem pěkným volejem skvěle hrající Marek Hamšík. Konečný výsledek. Slovensko 4 Litva 0. (22:46:28)

90+2

90
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 2 minuty.

89
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Vladimír Weiss, přichází Matúš Bero.

87
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Nerijus Valskis, přichází Manfredas Ruzgis.
    Marek Hamšík (SVK) - 4:0

86
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    MAREK HAMŠÍK se přece jen dočkal, když si na vzdálenější pravé tyči naběhl na krásný centr střídajícího Dušana Šventa z levého křídla a o levé koleno Ernestase Šetkuse zamířil do pravého horního rohu brány. Asistence: Dušan Švento.

83
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Róbert Mak, přichází Dušan Švento.

82
    Karolis Chvedukas napřáhl zpoza šestnáctky k pěkné střele, která neminula o příliš velký kus pravý horní roh brány!
    81. Vykintas Slivka a Arvydas Novikovas neuspěli.

81
    Fiodor Černych se pokusil má slova vyvrátit a dostat Litvu do hry, jenže jeho střela byla zablokována a ve čtvrtém kvalifikačním zápase se mu zřejmě vstřelit gól nepodaří, byť je hodně aktivní.

80
    Do konce utkání zbývá odehrát deset minut utkání a fanoušci Slovenska jsou si moc dobře vědomi toho, že dnešní utkání skončí vítězstvím jejich týmu.

78
    Adam Nemec dnes vstřelil úvodní gól zápasu a za obrovského potlesku fanoušků odešel za postranní čáru. Nemec dnes vstřelil gól a vzápětí na jeden přihrál Jurajovi Kuckovi.

77
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Adam Nemec, přichází Michal Ďuriš.

75
    Bývalý hráč Manchesteru City zásobí své spoluhráče jednou přesnou přihrávkou za druhou a navíc se i sám dokáže dostat do šance. Vladimír Weiss hraje skvělé utkání.

73
    Vladimír Weiss je dnes hodně aktivní a nyní to dokonale potvrdil střelou zpoza šestnáctky, která byla zablokována.

70
    Dvacet minut před koncem zápasu je hra často přerušována a Litva k radosti slovenských fanoušků nemá jak se dostat do šance. Slovensko velice dobře brání.

68
    Vladimír Weiss skvěle brousí pravou stranu hřiště, na které je hodně aktivní. Znovu se ale daleko nedostal poté, co ho fauloval Arvydas Novikovas.

65
    Vladimír Weiss se snažil uniknout po pravém křídle a vzápětí byl faulován Vytautasem Andriuskeviciusem.

Tomáš Reiner

Branky: 12. Nemec (Pekarík), 15. Kucka (Nemec), 36. Škrtel (Weiss), 86. Hamšík (Švento)

Karty:   52. Freidgeimas (LIT)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:14.
    Slovensko: Kozáčik – Pekarík, Škrtel (C), Ďurica, Hubočan – Weiss (89. Bero), Kucka, Škriniar, Hamšík, Mak (83. Švento) – Nemec (77. Ďuriš).
    Náhradníci: Novota, Dúbravka – Sabo, Greguš, Kiss, Bero, Lobotka, Hrošovský, Saláta, Švento, Ďuriš, Holúbek.

Litva: Šetkus – Vaitkūnas, Girdvainis, Freidgeimas, Andriuškevičius – Novikovas, Žulpa (33. Chvedukas), Kuklys, Černych (C) – Slivka – Valskis (87. Ruzgis).
    Náhradníci: Zubas, Gertmonas – L. Klimavičius, Slavickas, Grigaravičius, Česnauskis, Chvedukas, A. Klimavičius, Ruzgis, Paulius, Lukša.

Rozhodčí: Tasos Sidiropoulos. Asistenti: Lazaros Dimitriadis,Polychronis Kostaras. Alexandros Aretopoulos (všichni GRE)