Brazílie – Argentina 3:0 (kon.) | Arménie – Černá Hora 3:2 (kon.) | Francie – Švédsko 2:1 (kon.)
Česko – Norsko 2:1 (kon.) | Sev. Irsko – Ázerbájdžán 4:0 (kon.) | San Marino – Německo 0:8 (kon.)
Dánsko – Kazachstán 4:1 (kon.) | Rumunsko – Polsko 0:3 (kon.) | Anglie – Skotsko 3:0 (kon.)
Malta – Slovinsko 0:1 (kon.) | Slovensko – Litva 4:0 (kon.)
Malta
0:1 (0:0)
Slovinsko
Pátek 11.11.2016, 20:45Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina F

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (22:44:56)

A je dobojováno! Ve druhém poločase jsme se nakonec branky dočkali a to hned v samém začátku, když pěkný centr z pravé strany od Kurtiće dokázal ve 47. minutě zužitkovat Verbič. Slovinci pak byli i nadále aktivnější, další branku už ale nepřidali. Domácí fotbalisté se ale do žádné větší příležitosti ve druhém poločase nedostali, a tak mohou svěřenci trenéra Katanece slavit vítězství. To jim také pomůže ke druhému místu v tabulce skupiny F.

90+6

90+6
    Zerafa poslal do vápna velmi nepřesný centr, Oblak bude odkopávat od své branky a to bude zřejmě to poslední, co se v dnešním zápase stane!

90+6
    Rozbíhá se nám poslední minuta nastaveného času!

90+4
    Skubic dokázal na svých zádech udržet dotírajícího Schembriho. Bude se tak jen odkopávat od Oblakovy branky.

90+3
    Slovinci moc nepouští svého soupeře k míči, navíc fotbalisté Malty si až moc často musí pomáhat fauly.

90+1
    Hosté měli k dispozici rohový kop, ten jim však žádnou příležitost nepřinesl.

90
    Sudí nastaví hned šest minut nad rámec hrací doby.

90
    Po centru a následné slabé hlavičce jednoho z domácích fotbalistů bude následovat pouze odkop od branky!

89
    Omladič tentokrát sám fauloval a Malťané tedy mají možnost poslat míč do pokutového území.

88
    Další žlutá karta pro domácího fotbalistu, který hodně přidržel Omladiče a zmařil mu možnost úprku po pravé straně!

86
    Iličič si šel na půlce pro faul a také se ho dočkal. Slovinci zase budou chtít co nejdéle držet míč ve své moci.

85
    Šporar se prokličkoval na pravé straně a dokázal míč přihrát před branku, v tomto nebezpečném prostoru se ale nepohyboval nikdo ze Slovinců, a tak mohou domácí do protiútoku.

83
    Poslední střídání Slovinců, hřiště opustil poměrně dnes nevýrazný Novaković a místo něj si zhruba deset minutek zahraje Šporar.