Brazílie – Argentina 3:0 (kon.) | Arménie – Černá Hora 3:2 (kon.) | Francie – Švédsko 2:1 (kon.)
Česko – Norsko 2:1 (kon.) | Sev. Irsko – Ázerbájdžán 4:0 (kon.) | San Marino – Německo 0:8 (kon.)
Dánsko – Kazachstán 4:1 (kon.) | Rumunsko – Polsko 0:3 (kon.) | Anglie – Skotsko 3:0 (kon.)
Malta – Slovinsko 0:1 (kon.) | Slovensko – Litva 4:0 (kon.)
Brazílie
3:0 (2:0)
Argentina
Pátek 11.11.2016, 00:45 • Estádio Governador Magalhães Pinto (Belo Horizonte) • Kvalifikace MS (Evropa)

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u fotbalové kvalifikace zase někdy nashledanou! (02:49:01)

Fauly: 23:23.
    Brazilci si dnes nad Argentinou opravdu pochutnali... a radovali se například takto

Brazílie vítězí po skvělém výkonu nad Argentinou 3:0 a je tak opět blíže světovému šampionátu!

Domácí se dostali do vedení po úžasné střele Philippa Coutinha, jenž se z hranice vápna trefil přímo do pravé šibenice. Argentina byla sice následně aktivnější, ale tečku za poločasem udělal v nastavení Neymar. Domácí útočník dostal luxusní přihrávku od Gabriela Jesuse a v následném úniku pohodlně překonal Sergia Romera.

Druhý poločas začal podobně aktivně. Po deseti minutách se ve velké šanci zjevil Paulinho, který ale střelou do odkryté branky trefil jen připraveného Zabaletu. Brazilská patnáctka ovšem nemusela smutnit, tři minuty na to se totiž dočkala své branky po přihrávce od Renata Augusta. Následovaly ještě nějaké šance, ale branka již nepadla. Brazílie tak přejela Argentinu po výsledku 3:0!

90+3

90+2
    Ten Messi rozehrál dobře, ale k nějakému zakončení se žádný z jeho spoluhráčů nedostal. Následuje tak odkop od branky Alissona.

90+1
    Lionel Messi prošel po pravé straně do vápna, kde pozici vylepšoval svou přihrávkou na penaltu. Míč se ovšem odrazil jen na rohový kop.

90
    Začala nám první nastavená minuta tohoto utkání. Brazilci vedou a nikam se neženou. Dnes si to domácí za svůj výkon zasloužili.

89
    Neymar na levé straně opět kličkoval. Po pár fintách poslal míč nabíhajícímu Douglasu Costovi, jenž ale nezakončil. I tak se ale jednalo o další skvělou akci.

88
    Brazílie se dostala do další šance. Neymar z blízkosti míč netrefil ideálně a ten se tak dostal k obránci. Ten následným odkopem trefil kopačku Firmina, jenž se málem dočkal šťastné branky. Míč ale nakonec skončil mimo branku.

87
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Miranda, přichází Thiago Silva.

86
    Útočným faulem se prezentoval spíše frustrovaný Sergio Agüero. Brazílie dnes bude slavit hodně luxusní výhru nad jedním ze svých největších rivalů.

85
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Philippe Coutinho, přichází Douglas Costa.
    85. Nevyužitá šance Roberta Firmina

85
    Roberto Firmino byl hodně blízko ke vstřelení branky po pár sekundách na hřišti. Míč mu přišel před branku, kde se ale nedokázal prosadit.

84
    Lucas Biglia hodně naivně stíhal Neymara. Toho následně zastavil tím, že jej chytil za hrudník a nepustil ho před sebe. Se žlutou kartou počítal a nic nenamítal.

83
    Fernandinho sice nestihl zabránit rohovému kopu, ale i tak si za svou snahu vyžádal potlesk fanoušků a spoluhráčů. Následuje roh Argentiny.

82
    Střídání v týmu Brazílie: ze hřiště odchází Gabriel Jesus, přichází Roberto Firmino.

81
    Hodně tvrdě byl faulován Gonzalo Higuaín. Rozehrávat budou hosté, ale nejdříve uvidíme první střídání domácího celku.