Chabarovsk – Novosibirsk 3:4 (0:2 po s.n.) | Vladivostok – Novokuzněck 3:2 (po pr.) | Kunlun – Omsk 3:4 (kon.)
Čerepovec – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 2:0 (kon.) | Petrohrad – Barys 9:0 (kon.)
Viťaz – Dynamo Moskva 3:4 (0:1 po s.n.) | Soči – Magnitogorsk 0:5 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 1:2 (1:2 po s.n.)
Záhřeb – Minsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Jokerit 2:1 (kon.)
SKA Petrohrad
9:0 (5:0, 2:0, 2:0)
Barys Nur-Sultan
Úterý 15.11.2016, 17:30 • Ice Palace • KHL

To už je z mé strany vše. Přeji Vám hezký zbytek večera! (19:50:48)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 33:25 (13:11, 11:6, 9:8)
    Zblokované střely – 7:5
    Vyhraná vhazování – 35:17
    Trestné minuty – 6:30
    Hity – 2:11

Také ve třetí třetině přidali hráči Petrohradu dvě branky a zdemolovali tak Barys Astana výsledkem 9:0. Nejprve zaznamenal svůj pátý gól v zápase Jevgenij Dadonov, jehož přihrávku si srazil do vlastní sítě obránce Barker a v 52. minutě pečetil v přesilovce skóre Ilja Kovalčuk. Hokejisté SKA dnes hráli s obrovskou lehkostí a připsali si patnácté vítězství v řadě!

59:59
    A Šesťorkin mohl o čisté konto přijít! V poslední sekundě ho zachránila levá tyčka z jeho pohledu!

59:31
    Sergej Plotnikov šetří v oslabení sekundy v útočném pásmu. Domácí hrají o nulu pro svého gólmana.

58:53
    Šesťorkin se bleskově přesunul proti dorážce jednoho z hráčů Barysu!

58:38
    Hosté by se mohli vyhnout desítce. Bude se totiž vylučovat na domácí straně. Za hákovaní je potrestán Jevgenij Ketov.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny i celého zápasu. Petrohrad vede nad Barysem 9:0.

57:15
    Z pravého kruhu vypálil Barabanov, Karlsson vyráží.

56:34
    Maxim Chudjakov nesměle procházel s kotoučem do útočného pásma. Nebylo divu, že byl odzbrojen.

55:47
    Hosté se po krátkém pobytu v útočném pásmu sami vyhodili až za vlastní branku. Tam se opět dostávají ke kotouči.

54:54
    Domácí mají ještě pět minut na zaokrouhlení skóre na deset. Jejich fanoušci si o to samozřejmě žádají.

53:48
    Barys v předchozích pěti zápasech inkasoval hned tři góly. Dnes se ale defenziva kazašského celku zcela rozsypala.

52:31
    Ilja Kovalčuk se mohl opět zapsat mezi střelce. Krásně se uvolnil na osu hřiště, ale vypálil jen do Karlssona!
    51:53 Ilja KOVALČUK - 9:0

51:53
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Desítka je už blízko! Vadim Šipačov našel zpoza branky ILJU KOVALČUKA, který se z vrcholu pravého kruhu trefil ke vzdálenější tyčce. Šipačjov si připisuje už pátou asistenci. Asistence: Nikita Gusev a Vadim Šipačov.

51:42
    Za podražení je vyloučen Brandon Bochenski.

51:20
    Signalizované vyloučení na hostující straně. Petrohrad zatím využívá výhody.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 2. Dadonov (Šipačov, N. Gusev), 3. Vojnov (Kovalčuk), 5. S. Plotnikov (Vojnov, Kovalčuk), 10. Dadonov (Chafizullin, N. Gusev), 16. Dadonov (Šipačov, Chafizullin), 23. N. Gusev (Dadonov), 26. S. Plotnikov (Kovalčuk, Šipačov), 42. Dadonov (Šipačov, N. Gusev), 52. Kovalčuk (N. Gusev, Šipačov)

SKA Petrohrad: Šesťorkin – Zubarev, Vojnov, Čudinov, Chafizullin, J. Jakovlev, Hersley, Rukavišnikov – S. Plotnikov, Dacjuk (C), Kovalčuk – Dadonov, Šipačov, N. Gusev – Barabanov, Koskiranta, Děrgačjov – Ketov, Kablukov, Tichonov.
    Barys Nur-Sultan: Poulin (21. H. Karlsson) – M. Semjonov, Dallman, Trjasunov, Barker, Šalapov, Lipin, Savčenko – Bochenski (C), St. Pierre, Dawes – R. Starčenko, Kučin, Rymarev – Markelov, Trivino, Paňukov – N. Ivanov, Grenc, Chudjakov – Belgibajev.

Rozhodčí: Beljajev, Ravodin – Michel, Strelcov

Diváci: 12136