Chabarovsk – Novosibirsk 3:4 (0:2 po s.n.) | Vladivostok – Novokuzněck 3:2 (po pr.) | Kunlun – Omsk 3:4 (kon.)
Čerepovec – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 2:0 (kon.) | Petrohrad – Barys 9:0 (kon.)
Viťaz – Dynamo Moskva 3:4 (0:1 po s.n.) | Soči – Magnitogorsk 0:5 (kon.) | Spartak Moskva – Čeljabinsk 1:2 (1:2 po s.n.)
Záhřeb – Minsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Jokerit 2:1 (kon.)

Roman Horák (VIT) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:08
    Lukáš Kašpar (DYN) 0+0, 4 střely, čas na ledě 15:41 (20:59:31)

Statistiky: Střely na bránu: 36-42; Vhazování: 38-34; Zablokované střely: 14-10; Hity: 16-10; Fauly: 3-5; Trestné minuty: 6-10.

Dramatické a velice pohledné utkání mezi Viťazem a Dinamem Moskva musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých se jako jediný nádherným bekhendovým blafákem prosadil Alexandr Rybakov, který utkání orámoval dvěma góly. Konečný výsledek. HC Viťaz 3 Dinamo Moskva 4 po nájezdech.

Alexandr RYBAKOV - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dinamo Moskva.
    Autorem vítězné branky je ALEXANDR RYBAKOV.

3. série
    0:1
    Nikita Vyglazov musel proměnit, jenže se mu to nepodařilo a jeho střela zápěstím zamířila vedle pravé tyče.

3. série
    0:1
    Daniil Tarasov se rozjel velice rychle, z bezprostřední blízkosti ale nedokázal puk zasunout mezi Häteriho betony.

2. série
    0:1
    Miro Aaltonen hodně dlouho čekal a po potažení puku do levé strany orazítkoval tyč!

2. série
    0:1
    Alexandr Rybakov se také rozhodl pro bekhendový blafák a krásnou střelou vymetl pravý horní roh brány!

1. série
    0:0
    Alexej Kopejkin také neuspěl. Jeho bekhendový blafák v blízkosti levé tyče zamířil vedle levého horního rohu brány.

1. série
    0:0
    Lukáš Kašpar zahájil nájezdy, Harriho Säteriho ale nepřekonal a jeho střela po stahovačce zamířila po lede vedle levé tyče.

Samostatné nájezdy začínají.

Šedesát minut ani prodloužení vítěze neurčilo a před námi jsou samostatné nájezdy. Skóre po prodloužení. HC Viťaz 3 Dinamo Moskva 3.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta a před námi jsou samostatné nájezdy.

62:43
    Hosté se mezi kruhy pro vhazování ocitli ve slibné šanci, následná střela ale zamířila vedle pravé tyče.

61:47
    Dinamo vyrazilo po levém křídle do rychlého protiútoku, jeho následná akce ale nic nepřinesla.

60:24
    Lukáš Kašpar mohl rychle rozhodnout prodloužení, svou šanci ale neproměnil, když z blízkosti zamířil vedle pravé tyče.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 16. Afinogenov (A. Nikulin), 19. Makejev (Afinogenov, A. Nikulin), 20. A. Nikulin (Afinogenov) – 3. Rybakov (Hietanen, Brjukvin), 43. Kutějkin (Kokarev, Gorovikov), 48. I. Nikulin (Dugin, Hietanen), rozh. náj. Rybakov

0:1   Nikita Vyglazov (CEC)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri – Gimajev, S. Romanov, A. Semjonov (C), Golovkov, Jeřábek, Katičev, Jepišin – Horák, Soloduchin, Šitikov – A. Nikulin, Afinogenov, Makejev – Kempe, Kopejkin, M. Aaltonen – Vyglazov, Kokšarov, Al. Stěpanov – Švec-Rogovoj.
    Dynamo Moskva: Zalivin – Robinson, Kutějkin, Rylov, I. Nikulin, Solovjov, Hietanen, D. Višněvskij – Karsums, Cvetkov, A. Galimov – Tarasov, Dugin, Karpov – Gorovikov (C), Kokarev, Kašpar – Podšendjalov, Rybakov, Brjukvin – Čebykin.

Rozhodčí: Andris Ansons, Sergej, Kulakov. Čároví: Alexandr Sadovnikov, Dmitry Sivov

Diváci: 3 256