Příbram – Teplice 3:2 (kon.) | Opava – Slovácko 1:1 (2:4 po pen.) | Olomouc – Hlučín 2:1 (kon.)
Plzeň – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 0:0 (8:7 po pen.) | Jihlava – Karviná 1:3 (kon.)
Pardubice – Brno 5:2 (kon.) | Ostrava – Slavia 3:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
2:1 (1:1)
FC Hlučín
Sobota 26.11.2016, 11:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Celostátní liga staršího dorostu • 16. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

SK Sigma Olomouc: Machalický – Juráš, Diblík, Zmrzlý, Antl, Brázdil, Zifčák, Kiška, Matoušek, Baďura, Sivoň
    Náhradníci: Hruška – Zima, Galus, Al Kuhaly, Kamas, Pazdera, Nízký

Náhradníci: L. Chvěja – Bílý, Židek, Kodeš

Rozhodčí: Cieslar – Mojžíš, Slaminka.

1

3
    Olomouc právě vstřelila branku!
    JAKUB MATOUŠEK si naběhl a přesný centr od Kišky a ranou z první prostřelil brankáře! Sigma se tak dostává do vedení už po třech minutách hry!
    3. MATOUŠEK - 1:0

7
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Ještě neuběhlo ani deset minut a je srovnáno! DAVID BERNATÍK využil špatné přihrávky olomouckého obránce a z dobré pozice vyrovnává!
    7. BERNATÍK - 1:1

45

Sigma měla během prvního poločasu více ze hry, ale šance nedokázala proměnit. Hosté poctivě brání a v závěru poločasu pak také zahrozili, olomoucká si ale poradila, a tak je stav nerozhodný 1:1.

46

46
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Sivoň, přichází Zima.

49
    Velkou smůlu měl domácí Zifčák! Nejdříve totiž nastřelil jednu tyčku, následně hlavičkoval do druhé tyče!

53
    Žlutou kartu dostává Zima (FC Hlučín).

57
    Žlutou kartu dostává Macík (FC Hlučín).

57
    Domácí využili standartku ke vstřelení vedoucího gólu. Na centr si naběhl ONDŘEJ ZMRZLÝ a hlavou poslal míč přesně do sítě!
    57. ZMRZLÝ - 2:1