Příbram – Teplice 3:2 (kon.) | Opava – Slovácko 1:1 (2:4 po pen.) | Olomouc – Hlučín 2:1 (kon.)
Plzeň – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 0:0 (8:7 po pen.) | Jihlava – Karviná 1:3 (kon.)
Pardubice – Brno 5:2 (kon.) | Ostrava – Slavia 3:2 (kon.)
FK Pardubice
5:2 (2:0)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 26.11.2016, 13:00 • Pardubice - Ohrazenice • Celostátní liga staršího dorostu • 16. kolo

90+0
    Konec zápasu. (14:56:25)
    90. ZIKL - 5:2

90
    Brno právě vstřelilo branku!
    Hosté korigují skóre brankou MARTINA ZIKLA.

87
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Huf, přichází Born.

85
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Mužík, přichází Vávra.
    85. HUF - 5:1

85
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Z dorážky se prosazuje DAVID HUF, který si připisuje druhý gól dnešního zápasu.

78
    Žlutou kartu dostává Blažík (FC Zbrojovka Brno).

75
    Ladislav Mužík trefuje tyč brněnské brány!

73
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Jirásek, přichází Rek.

65
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Vašek, přichází Nikodem.
    64. KŘÍŽ - 4:1

64
    Hosté se ještě nevzdávají! Z trestného kopu se prosadil DOMINIK KŘÍŽ.

59
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Víšek, přichází Rambousek.
    58. MUŽÍK - 4:0

58
    LADISLAV MUŽÍK překvapil střelou z úhlu brankáře Brna.
    49. JIRÁSEK - 3:0

49
    Po centru z pravé strany se střelou z první prosadil JAKUB JIRÁSEK.

46
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Doubravský, přichází Černín.

46
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Krula, přichází Tulaydan.

46
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Obůrka, přichází Gáč.

46

45+0
    41. VÍŠEK - 2:0

41
    O minutu později se Pardubice dostávají do dvoubrankového vedení. Druhou branku domácích střílí VOJTĚCH VÍŠEK.
    40. HUF - 1:0

40
    Pět minut před koncem první půle jdou domácí do vedení! Autorem branky je DAVID HUF.

21
    Po trestném kopu tu byla obrovská šance Hufa, ale gólman hostů svůj celek podržel.

20
    Je za námi úvodních dvacet minut, ale žádnou větší šanci jsme zatím neviděli.

1

FK Pardubice: Šmíd – Matuška, Spěvák, Batelka, Bureš – Víšek, Solil, Vašek – Jirásek, Huf, Mužík (c).
    Náhradníci: Letáček – Rambousek, Born, Vávra, Nikodem, Rek

FC Zbrojovka Brno: Mrázek – Obůrka, Blažík, Sedlmajer, Březina – Jambor, Krula, Janošek (c), Kříž – Zikl, Doubravský.
    Náhradníci: Smrčka – Gáč, Pyš, Rogožan, Tulaydan, Černín

Rozhodčí: Stieber – Drábek, Jelínek.

V posledním podzimním kole přivítají Pardubice na svém hřišti Zbrojovku Brno.
    Vzhledem k postavení v tabulce je pro domácí celek důležitý jakýkoliv bodový zisk pro klidné přezimování. Pardubičtí jsou na 15. místě tabulky se ziskem 19 bodů, při vyrovnaném skóre 21:21. V minulém kole podlehli těsně v derby v Hradci Králové 2:1. Byla to jejich šestá porážka o pouhou jednu branku...
    Naopak Moravané jsou v tabulce na relativně klidném 9. místě se ziskem 24 bodů, při skóre 44:36. V minulém kole Brno porazilo po penaltách Opavu.
    V loňské sezoně Pardubice vyhrály doma 2:1 a v Brně 3:2.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Lukáš Ouředník

Branky: 40. Huf, 41. Víšek, 49. Jirásek, 58. Mužík, 85. Huf – 64. Kříž, 90. Zikl

Karty:   78. Blažík (BNO)

FK Pardubice: Šmíd – Matuška, Spěvák, Batelka, Bureš – Víšek (59. Rambousek), Solil, Vašek (65. Nikodem) – Jirásek (73. Rek), Huf (87. Born), Mužík (c) (85. Vávra).

FC Zbrojovka Brno: Mrázek – Obůrka (46. Gáč), Blažík, Sedlmajer, Březina – Jambor, Krula (46. Tulaydan), Janošek (c), Kříž – Zikl, Doubravský (46. Černín).

Rozhodčí: Stieber – Drábek, Jelínek