Slavia – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) | | | Příbram – Jihlava | 0:0 (kon.) | | | Zlín – Dukla Praha | 0:1 (kon.) |
Karviná – Bohemians 1905 | 3:0 (kon.) | | | Teplice – Jablonec | 1:0 (kon.) |
Burnley – Manchester City | 1:2 (kon.) | | | Hull City – West Brom | 1:1 (kon.) | | | Leicester – Middlesbrough | 2:2 (kon.) |
Liverpool – Sunderland | 2:0 (kon.) | | | Swansea – Crystal Palace | 5:4 (kon.) | | | Chelsea – Tottenham | 2:1 (kon.) |
Malaga – La Coruňa | 4:3 (kon.) | | | Real Madrid – Gijón | 2:1 (kon.) | | | Espanyol – Leganés | 3:0 (kon.) |
Sevilla – Valencia | 2:1 (kon.) |
Mönchengladbach – Hoffenheim | 1:1 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Augsburg | 0:0 (kon.) | | | Hamburg – W. Brémy | 2:2 (kon.) |
Ingolstadt – Wolfsburg | 1:1 (kon.) | | | Frankfurt – Dortmund | 2:1 (kon.) | | | Bayern – Leverkusen | 2:1 (kon.) |
Turín – Chievo | 2:1 (kon.) | | | Empoli – AC Milán | 1:4 (kon.) |
Monaco – Marseille | 4:0 (kon.) | | | Bordeaux – Dijon | 3:2 (kon.) | | | Montpellier – Nancy | 0:0 (kon.) |
Nantes – Lille | 0:0 (kon.) | | | Caen – Guingamp | 1:1 (kon.) | | | Méty – Lorient | 3:3 (kon.) |
Dunajská Streda – Michalovce | 2:1 (kon.) | | | Podbrezová – Senica | 2:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Prešov | 3:0 (kon.) |
Žilina – Slovan Bratislava | 2:1 (kon.) |
Příbram – Teplice | 3:2 (kon.) | | | Opava – Slovácko | 1:1 (2:4 po pen.) | | | Olomouc – Hlučín | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Č. Budějovice | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Hr. Králové | 0:0 (8:7 po pen.) | | | Jihlava – Karviná | 1:3 (kon.) |
Pardubice – Brno | 5:2 (kon.) | | | Ostrava – Slavia | 3:2 (kon.) |
Arnhem – Excelsior | 2:2 (kon.) | | | Eindhoven – Den Haag | 3:1 (kon.) | | | Zwolle – Groningen | 0:4 (kon.) |
Nijmegen – Twente | 3:2 (kon.) |
Waasland-Beveren – Charleroi | 0:1 (kon.) | | | Lokeren – Sint-Truiden | 1:0 (kon.) | | | Eupen – Westerlo | 3:3 (kon.) |
Chaves – Marítimo | 0:0 (kon.) | | | Nacional – Estoril | 0:1 (kon.) | | | Boavista – Sporting | 0:1 (kon.) |
Belenenses – Porto | 0:0 (kon.) |
Ried – St. Pölten | 1:2 (kon.) | | | Mattersburg – Rheindorf Altach | 1:2 (kon.) |
Perm – Arsenal Tula | 1:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Kazaň | 0:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – Ural | 1:1 (kon.) |
Groznyj – Spartak | 0:1 (kon.) |
Korona – Pogoň | 4:1 (kon.) | | | Chorzów – Jagiellonia | 1:2 (kon.) | | | Wisla Krakov – Arka | 5:1 (kon.) |
konec
Korona Kielce
4:1
(2:0)
Pogoň Štětín
76
|
Žlutou kartu dostává Dani Abalo (Korona Kielce).
|
|
72
|
Žlutou kartu dostává Spas Delev (Pogoň Štětín).
|
|
56
|
Žlutou kartu dostává Ádám Gyurcsó (Pogoň Štětín).
|
|
53
|
Žlutou kartu dostává Adam Frączczak (Pogoň Štětín).
|
|
47
|
Žlutou kartu dostává Vanja Marković (Korona Kielce).
|
|
15
|
Žlutou kartu dostává Nabil Aankour (Korona Kielce).
|
|
3
|
Žlutou kartu dostává Jarosław Fojut (Pogoň Štětín).
|
Branky:
4. Marković, 45+2. Aankour, 53. Marković, 78. Aankour – 90+1. Matras
Rozhodčí: Mariusz Złotek
Diváci:
Karty: 15. Aankour (KRN), 47. Marković (KRN), 76. Abalo (KRN) – 3. Fojut (POG), 53. Frączczak (POG), 56. Gyurcsó (POG), 72. Delev (POG)
Neproměněná penalta:
Korona Kielce:
Małkowski – Gabovs, Rymaniak (C), Diaw, Grzelak – Kiełb (69. Przybyła), Możdżeń, Marković (71. Pyłypczuk), Aankour – Abalo (81. Cebula), Palanca.
Náhradníci: Pesković – Wierchowcow, Kallaste, Pyłypczuk, Cebula, Zając, Przybyła.
Trenér:
Pogoň Štětín: Kudła – Râpă, Rudol, Fojut, Nunes – Matras, Rafał Murawski (C) (59. Drygas) – Delev, Akahoši (59. Kort), Gyurcsó (73. Zwoliński) – Frączczak.
Náhradníci: Słowik – Matynia, Kort, Zwoliński, Piotrowski, Listkowski, Drygas.
Trenér:
Náhradníci: Pesković – Wierchowcow, Kallaste, Pyłypczuk, Cebula, Zając, Przybyła.
Trenér:
Pogoň Štětín: Kudła – Râpă, Rudol, Fojut, Nunes – Matras, Rafał Murawski (C) (59. Drygas) – Delev, Akahoši (59. Kort), Gyurcsó (73. Zwoliński) – Frączczak.
Náhradníci: Słowik – Matynia, Kort, Zwoliński, Piotrowski, Listkowski, Drygas.
Trenér:
Rozhodčí: Mariusz Złotek
Diváci: