Boston – Colorado 2:4 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 6:5 (kon.) | NY Islanders – St. Louis 3:2 (kon.)
Montreal – New Jersey 5:2 (kon.) | Tampa – Vancouver 1:5 (kon.) | Florida – Pittsburgh 1:5 (kon.)
Winnipeg – NY Rangers 1:2 (kon.) | Dallas – Nashville 5:2 (kon.) | Arizona – Calgary 1:2 (po pr.)
Los Angeles – Carolina 1:3 (kon.)
New York Islanders
3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
St. Louis Blues
Pátek 09.12.2016, 01:10 • Barclays Center, New York • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

NEW YORK ISLANDERS

Domácí hokejisté sice vyhráli čtyři z posledních pěti zápasů, ale i přesto zůstávají na samém dně Východní konference. Islanders mají největší problémy v ofenzívě, která dosud nasbírala pouze 66 branek a je čtvrtou nejslabší v konferenci. V 16 domácích utkáních ale Ostrované nebodovali jen ve čtyřech případech a v tabulce zápasů odehraných na svém stadiónu by v rámci celé NHL byli na děleném šestém místě.

Posledních pět odehraných zápasů

7.12.2016 NY Islanders – NY Rangers 4:2
    5.12.2016 NY Islanders – Detroit 3:4 pp.
    2.12.2016 Washington – NY Islanders 0:3
    1.12.2016 NY Islanders – Pittsburgh 5:3
    29.11.2016 NY Islanders – Calgary 2:1 pp.

Kanadské bodování týmu

John Tavares 20 (7+13)
    Brock Nelson 16 (6+10)
    Josh Bailey 16 (4+12)

ST. LOUIS BLUES

Oproti domácím jsou na tom hosté o poznání lépe a momentálně jsou na parádním druhém místě Západní konference. Blues mají stejně jako Islanders výbornou formu a vyhráli čtyři z posledních pěti utkání. St. Louis navíc nebodovalo pouze v sedmi utkáních a v tomto ohledu je nejlepším týmem konference. Jenže pozor! Hned šest z těchto sedmi zápasů odehrálo St. Louis na ledech soupeřů. Z venkovních zápasů mají dokonce hosté pouze sedm bodů.

7.12.2016 St. Louis – Montreal 3:2 pp.
    4.12.2016 St. Louis – Winnipeg 2:3 pp.
    2.12.2016 St. Louis – Tampa Bay 5:4
    29.11.2016 St. Louis – Dallas 4:3 pp.
    27.11.2016 St. Louis – Minnesota 4:3 sn.

Vladimir Tarasenko 27 (13+14)
    Kevin Shattenkirk 19 (6+13)
    Jaden Shwartz 17 (10+7)

POSLEDNÍCH PĚT VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

5.12.2015 NY Islanders – St. Louis 2:1 sn.
    25.10.2015 St. Louis – NY Islanders 2:3 pp.
    12.12.2014 St. Louis – NY Islanders 6:3
    6.12.2014 NY Islanders – St. Louis 4:6
    25.1.2014 NY Islanders – St. Louis 3:4 sn.

ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Jaroslav Halák

Dmitrij Jaškin

Který z týmů vyhraje první třetinu?

New York Islanders: Greiss (Bérubé) – Leddy, Hamonic, Hickey, Boychuk, de Haan, Seidenberg – B. Nelson, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), Beauvillier, Prince – Lee, Cizikas, Clutterbuck (A) – N. Kuljomin, Quine, Chimera.

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo (C), Gunnarsson, Shattenkirk, Edmundson, Parayko – Schwartz (A), Stastny, Perron – Fabbri, Steen, Tarasenko (A) – Lehterä, Berglund, Jaškin – Upshall, Brodziak, Reaves.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Marc Joannette – Brad Kovachik, Brian Murphy.

00:01

00:14
    John Tavares mohl využít nejisté rozehrávky hostujících beků, nicméně puk se u u levého kruhu zamotal mezi bruslemi.

00:41
    První střelecký zápas Blues obstaral Vladimir Tarasenko. Obávaný ruský kanonýr však trefil jen Greissovo rameno, kdo kterého puk vylétl nad.

01:06
    Po vhazování v pásmu Islanders se domácí pokusili přenést hru před Allena. Jejich postup ale zastavil ofsajd, po kterém se bude vhazovat ve středovém kruhu.

01:41
    Jaškin se k puku pokoušel dostat za bránou Greisse, ale nakonec český útočník pouze odjel střídat. Na druhé straně pálil Ladd, nicméně zakončení bylo sraženo.

02:22
    Thomas Greiss měl poprvé v zápase trochu více práce. Šikovně totiž kotouč z pravé strany nahazoval Bouwmeester, který si z pozice obránce sjel až do blízkosti brány.

02:53
    Defenzíva Blues si ve své pásmu znovu bez problémů poradila. Následný rychlý přechod do útoku ale znamenal pouze ofsajd.

03:26
    Domácí gólman musel být znovu pozorný. Tentokrát ale na něj letělo poměrně nevýrazné nahození od bočního mantinelu.

03:52
    Nejistá obrana Islanders puk nedokázala dostat z vlastního pásma a zničehonic se tak kotouč zjevil před Perronem. Střela byla zablokována.

04:36
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Hosté se díky propadnutí domácích ve středním pásmu dostali do přečíslení. Vladimir Tarasenko se zprava natlačil do brankoviště, bekhendem posunul puk před zcela osamoceného ROBBYHO FABBRIHO a ten v pohodě skóroval do odkryté části brány. Domácí kouč ještě zkusil Coach's Challenge, ale podle sudích se nejednalo o nedovolené bránění brankáři a gól je tedy uznán! Asistence: Vladimir Tarasenko
    04:36 Robby FABBRI - 0:1

04:44
    Hned po buly se Parayko delší přihrávkou pokusil najít Steena, ale poměrně dost nepřesná přihrávka skončila zakázaným uvolněním.

05:18
    Nyní už se St. Louis dostalo zpátky do útočného pásma. Steen šikovně tečoval tvrdou střelu od modré čáry, nicméně kotouč letěl mimo tři tyče a poté byl odpískán opět jen icing.

05:34
    Anders Lee se střelou z pravého kruhu pokusil propálit blokujícího soupeře. Neuspěl a kotouč proto skončil v rohu kluziště.

06:17
    Svou další akci rozjel aktivní Tarasenko, avšak tentokrát to neudělala ideálně, neboť našel jen obsazeného Joriho Lehteru. Ten o puk mezi dvěma soupeři přišel.

06:39
    Jori Lehterä (STL) se nám opět zapojil do hry až ve vlastním pásmu. Tentokrát je ale vyloučen na dvě trestné minuty za vysokou hůl.

06:51
    Islanders právě vstřelili branku!
    Tak to byla bleskově využitá přesilová hra. Okamžitě po vhazování se Islanders rozestavili do přesilovkové formace, puk šel na modrou čáru a Leddy ho rychle nahodil na bránu. Před Allenem byli skvěle postavení hned dva hráči domácího celku a byl to nakonec ANDERS LEE, jenž výborně tečoval nahození domácího obránce. Asistence: Nick Leddy, Brock Nelson
    06:51 Anders LEE - 1:1

08:38
    St. Louis se před chvílí pokusilo o odpověď, nicméně střela jednoho z hráčů Blues šla po otočce pouze do Greisse. Nyní byl navíc odpískán icing hostů.

09:31
    Domácí dokonale obrací nepříznivý vývoj zápasu. JOHN TAVARES zavezl puk do útočného pásma, šikovně se zbavil bránících hráčů, kteří se seskupili kolem Allena a poté z mezikruží nechytatelně vypálil do horní části brány. Asistence: Travis Hamonic
    09:31 John TAVARES - 2:1

09:49
    Hokejisté newyorského týmu přispěchali s další zajímavou akcí, po které musel zasahovat Allen. Tentokrát se ale nejednalo o příliš nebezpečnou situaci.

10:12
    Předchozí tvrzení však neplatí pro tento moment. Anders Lee se totiž zjevil sám před gólmanem Blues, ale zadovkou z hranice brankoviště minul.

10:56
    Hosté hru přesunuli před Greisse a domácího brankáře zaměstnali několika tvrdými pokusy od modré čáry. Nakonec však domácí uklidňují hru.

11:36
    Ke střele se pro změnu pokusil dostat opět Lee. Z podobné pozice jako Tavares ale střelec druhého domácího gólu nevypálil.

11:54
    Hra se bleskově přelévá ze strany na stranu. Sledujeme opravdu atraktivní ofenzivní hokej!

12:59
    Cosi zajímavého se v útočném pásmu pokusili vymyslet opět i domácí. Přihrávka podél mantinelu ale znamenal ztrátu území a návrat do neutrální zóny.

13:31
    Shattenkirkovo nahození bylo tečováno těsně před Greissem a německý gólman Ostrovanů měl zničehonic hodně práce. Situaci ale nakonec ustál.

13:49
    St. Louis je v posledních chvílích o něco aktivnější a více se tlačí do zakončení. Zatím to ale nejsou žádné vyložené gólovky.

14:27
    Brock Nelson nyní bekhendem donutil k zákroku Allena, který puk celkem bez problémů schoval v lapačce. Následuje komerční přestávka.

14:46
    Po bleskovém přechodu do útoku se tvrdou střelou z levé strany prezentoval Jaden Schwartz. Greiss zasáhl ramenem!

15:26
    Další trest za vysokou hůl a opět je potrestaným hráčem Jori Lehterä (STL). Nutno říci, že to byl docela nezaviněný zásah hokejkou do tváře.

15:57
    Hosté puk poměrně záhy dostali z vlastního pásma, ale nyní už se domácí usazují před Allenem a snaží se trochu rozhodit dobře postavenou čtveřici soupeře.

16:26
    Minuta přesilové hry je fuč a Allen zatím nemusel předvést ani jeden zákrok. Hosté v tomto oslabení pracují opravdu skvěle.

16:58
    Nyní navíc kotouč letí až ke Greissovi. Hostující hráči mezitím rychle střídají.

17:26

17:59
    Po komerční přestávce se dopředu prodíral jeden z hostujících hráčů. Sám ale proti několikanásobné přesile nemohl uspět.

18:26
    Od zadního mantinelu se teď ale kotouč dostal přesně na Edmundsonovu čepel a Greiss musel vytáhnout skvělý zákrok pravým betonem.

18:47
    Domácí gólman zůstává v permanenci. Dalším projektilem od modré čáry ho otestoval Parayko, nicméně poté už jde puk do střední pásma.

19:42
    V poslední minutě třetiny se hostům dvakrát nepodařil přechod do útočného pásma. Zdá se, že v této části už nic zajímavého neuvidíme.

19:57
    Zakončit svou vlastní akci se ještě snažil John Tavares, nicméně přes dobře bránícího soupeře se dostal jen k zadnímu mantinelu.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Úvodní třetina zápasu je u konce a spokojenější jsou zatím domácí. Lepší vstup do zápasu sice měli hosté, kteří se v páté minutě dostali do vedení po trefě Robbyho Fabbriho, nicméně Islanders se rychle zmátořili. V čase 6:51 pak díky přesilové hře vyrovnal Anders Lee a obrat ve skóre poté v 10. minutě dokončil John Tavares. Následně jsme byli svědky ještě několika slibných zakončení, ale gólmani se na obou stranách předvedli ve výborném světle.

Střely na bránu po 1. třetině

NY Islanders – 10
    St. Louis Blues – 11

Další třetina začne přibližně v 2:06.

20:01

20:19
    Tečované nahození od modré čáry v podání Bouwmeestera se odrazilo do rohu kluziště. Blues tedy zůstávají nastěhováni v útočném pásmu.

20:46
    Nyní už je puk sice v pásmu St. Louis, ale stále jsou u něj právě hosté, kterým zatím patří úvod druhé části.

21:22
    Na Greisse letělo další zakončení a tentokrát už musel domácí gólman zasahovat. Slabý pokus z pravé strany mu však nezpůsobil problémy.

21:52
    Příliš vysoko nyní vylétl kotouč po rozehrávce Coltona Parayka. Následuje proto vhazování ve středovém kruhu.

22:08
    Greiss teď rozehrávkou do rohu ledové plochy příliš nepomohl spoluhráčům, kteří byli později u puku. Nahození Shattenkirka ale neletělo mezi tři tyče.

22:41
    Hostující celek pokračuje v aktivitě. Další nahození končí sraženo až v ochranné síti.

22:49
    Teď již domácí brankář musel na led, nicméně se střelou Vladimira Tarasenka si dokázal poradit. Puk šel poté rychle až do pásma Blues.

23:33
    Domácí se sice dostali do dobré střelecké pozice, ale z protiútoku jsou to oni, kdo kapituluje. Robby Fabbri výborně zapracoval u mantinelu, neboť puk udržel proti dvěma sokům a následnou přihrávkou uvolnil KYLEA BRODZIAKA. Střela hostujícího útočníka letěla přesně tam, kam měla a Greiss byl bez šance. Asistence: Robby Fabbri, Joel Edmundson
    23:33 Kyle BRODZIAK - 2:2

24:49
    Hosté jsou stále aktivnějším týmem, ale tentokrát musel zasahovat Allen. Gólman St. Louis čelil střele z levého kruhu, nicméně Nelson nemířil tak dobře jako před chvíli Brodziak.

25:33
    Ofenzívu hostujícího celku zastavuje zakázané uvolnění. Buly nařízeno ve středovém kruhu.

25:56
    Pietrangelo se dostal k nahození, avšak dobře postavený Hamonic jeho pokus rychle zablokoval.

26:30
    Clutterbuck se hodně důrazně tlačil za dorážkou, ale Allen měl puk dávno v lapačce a domácí útočník nakonec skončil sražen na ledě.

26:58
    Komerční přestávka je minulostí a hokejisté už jsou opět v plném provozu. Nyní se ale hraje především v neutrální zóně.

27:36
    Velmi nepříjemně tečované nahození prošlo až ke Greissovi, jenž měl rázem plné ruce práce. Puk ale nakonec vytěsnil mimo tři tyče.

28:18
    Hra se bleskově přenesla na druhou stranu kluziště. Domácí však kombinují pouze u mantinelu a o ohrožení Allena zatím nemůže být řeč.

28:46
    Domácí v útočném pásmu nakonec nic nevymysleli, ale ani hosté si nevedli o moc lépe. K vidění je poměrně velké množství nepřesností.

29:18
    Vracející se obránce St. Louis teď skvěle zapracoval v souboji s Princem, kterého připravil o možnost pořádného zakončení.

29:55
    Naprosto zbytečně a nepochopitelně nyní Clutterbuck krosčekem počastoval Jaškina. Byla z toho menší strkanice, ale vylučovat se podle všeho nebude.

30:21
    Andrew Ladd se šikovně uvolnil díky kolečku v útočném pásmu a nakonec i dokázal vypálit. Střela však byla zablokována ještě před Allenem.

30:46
    Na druhé straně se cosi zajímavějšího pokusili vymyslet dva hostující útočníci. Finální přihrávka už ale byla tak trochu navíc.

31:23
    Islanders rychle vrátili hru před Allena, který záhy opět zasahoval. Slabé nahození Hamonica však hostující gólman naprosto v pohodě lapil.

32:19
    Boychuk teď hodně zaváhal, když si mezi nohami nechal proklouznout přihrávku od mantinelu. Navíc puk letěl přesně na Greisse a ten tak musel rychle reagovat.

32:59
    Blues jsou pořád aktivnější a více se tlačí do útočného pásma. Kombinace hostů navíc vypadají i podstatně nebezpečněji než v podání Islanders.

33:43
    Dobrá pasáž svěřenců kouče Hitchcocka je ukončena ofsajdem domácího celku. Především předchozí zakončení Stastneho ale vypadalo velmi nadějně.

34:10
    V posledních vteřinách je hra poměrně rozkouskovaná. Každopádně se ale znovu bojuje před Greissem.

34:15
    Vladimir Tarasenko to zkusil střelou hned po buly v útočném pásmu, ale kotouč se zastavil o pravé rameno domácího brankáře.

34:47
    Na druhé straně se do velká šance dostal Josh Bailey, ale domácí gólman sám před Allenem trestuhodně minul.

35:24
    S dalším zakončením domácích přišel Brock Nelson, nicméně Allen si poradil i s jeho pokus po objetí brány. Vhazovat se bude po levici hostujícího gólmana.

37:41
    Na obou stranách jsme zaregistrovali několik nepovedených přechodů do útočného pásma. Druhá třetina pomalu spěje ke svému konci.

38:15
    Štěstí teď zkusil Shane Prince, ale ani on nenašel recept na velmi dobře chytajícího Allena. Nutno ale říci, že se nejednalo o nikterak zajímavější střeleckou pozici.

38:33
    Další ránu obstaral Travis Hamonic. Allen zůstává pozorný a navíc mu kotouče nevypadávají do nebezpečného prostoru.

39:06
    Po rychlém přechodu do útoku to zkusil také aktivní Fabbri. Greiss puk vyrazil do rohu, kde se ho ujímají opět domácí.

39:52
    Hráči se pohybují ve střední pásmu a už to nevypadá na nějakou zběsilou ofenzívu.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Také druhá perioda zápasu je u konce a tentokrát už jdou týmy do kabin za vyrovnaného stavu. Více ze hry měli v této části určitě hosté, nicméně z jejich zajímavých akcí se ujala jediná. Ve 24. minutě se tak o vyrovnání postaral Kyle Brodziak, jenž těžil z dobrého přistrčení kotouče Fabbrim. Také poté jsme viděli pár šancí na obou stranách, ale žádná další střela se dosud neujala.

Střely na bránu po 2. třetině

NY Islanders – 19 (10, 9)
    St. Louis Blues – 18 (11, 7)

Další třetina začne přibližně v 2:59.

40:01

40:46
    Vstup do třetí části je z obou stran velmi opatrný. Ani jeden celek se příliš netlačí do útoku.

41:28
    Nyní je puk u útočné modré čáry z pohledu St. Louis, ale v moci ho mají pozorně bránící domácí.

41:51
    Až nyní jsme zaregistrovali první střelecký pokus třetí třetiny. Jason Chimera však zprava křížnou střelou nemířil přesně.

42:19
    S další akcí přišel Quine, jenž si to od mantinelu namířil více do středu útočného pásma a zahrozil bekhendem. Allen opět pozorný.

42:58
    Domácí mají momentálně více chuti do útočení a pomalu rozjíždějí další akci. Uvidíme, zda se dočkáme nějakého zajímavějšího zakončení.

43:18
    Ryan Reaves (STL) si příliš důrazně dělal prostor a nakonec dostává dvě trestné minuty za zásah do hlavy nebo krku.

43:55
    Úvod přesilové hry zatím domácím vůbec nevyšel. Kotouč letí až do pásma Islanders a hosté v pohodě střídají.

44:22
    Více než minuta početní výhody je fuč. Ostrované se stále nedostali k rozestavení přesilovkové kombinace.

44:57
    Colton Parayko dobře zablokoval střelecký pokus Quina a kotouč vylétl do ochranné sítě. Vhazuje se v pásmu Blues, ale z přesilové hry moc času nezbývá.

45:18

45:38
    Zablokováním soupeřovy střely se pro změnu prezentoval pozorný Hamonic, který dobře ubránil nebezpečného Tarasenka.

46:36
    Domácí hru přesunuli zpátky před Allena, nicméně Clutterbuck střelou zápěstím nemířil mezi tři tyče. Gólmani zatím ve třetí třetině neměli mnoho práce.

46:58
    Teď už sice hosté vrátili hru do pásma domácího celku, avšak kombinace podél mantinelu výrazně zaskřípala.

47:31
    Rychlý protiútok Ostrovanů zakončil střelou z vrcholu levého kruhu Nick Leddy. Allen ale včas vystrčil svůj beton a připisuje si další zákrok.

47:57
    Po komerční přestávce se puk rychle přesunul od Greissovy k Allenově bráně, nicméně domácí hokejisté kotouč nedostali od zadního mantinelu.

48:33
    Nyní však Islanders výrazně pohrozili! Allen totiž jen vyrazil střelu de Haana a div, že se Chimera nedostal k dorážce z hranice brankoviště!

48:56
    Hostům se zatím v této periodě nedaří najít recept na dobře zformovanou defenzívu Islanders. Dá se říct, že ve třetí třetině Blues tahají za kratší konec.

50:09
    Asi poprvé v utkání se nám v trochu zajímavější pozici objevil Kuljomin. Rána z pravého kruhu letěla mezi Allenovy betony, ale hostující gólman mezeru včas zavřel.

50:56
    Blues se osvobozují pouze vyhozením kotouče ke Greissovi. Puk ale klouže příliš pomalu a zakázané uvolnění se nepíská.

51:16
    To však nemůžeme říct o dalším vyhození hostujícího celku. Nyní už je to totiž právoplatný ofsajd, po kterém se bude vhazovat u Allena.

51:48
    Thomas Greiss měl poměrně velké problémy s nevýrazným nahozením od modré čáry. Naštěstí pro domácí ale před Greissem nikdo neclonil. To by totiž německému gólmanovi zásah velmi znepříjemnilo.

52:25
    Ofsajd v podání domácího celku. Je čas na možná poslední komerční přestávku utkání.

52:40
    Zničehonic se kotouč zjevil na hokejce Chimery, který na nic nečekal a nahazoval puk na bránu. I přes jemnou teč ale Allen zasáhl.

52:42
    Tak tohle byla neuvěřitelná bomba! Casey Cizikas čistě vyhrál buly v útočném pásmu, ANDERS LEE okamžitě napřáhl a střelou jako z děla poslal puk pod břevno Allenovy brány. Hostující gólman byl zcela bez šance. Asistence: Casey Cizikas
    52:42 Anders LEE - 3:2

53:38
    S odpovědí se pokusil přispěchat Jaškin, avšak jeho střela od mantinelu snad ani neměla šanci na úspěch.

54:25
    Hosté se nyní zmohli jen na zakázané uvolnění. Hra se tedy stěhuje zpátky před Allena.

54:59
    Defenzíva St. Louis propadla ve střední pásmu, ale útok podél mantinelu se domácím příliš nepovedl. Je tady posledních pět minut řádné hrací doby.

55:39
    Blues sice kombinovali v útočném pásmu, avšak od mantinelu se vymanit nedokázali a záhy poté kotouč prošel až do neutrální zóny.

56:18
    Bleskový protiútok Islanders zakončil Clutterbuck, avšak jeho střelu na rameno si Allen pohlídal. Hosté rychle spěchají před Greisse.

56:56
    Znovu se hraje před bránou domácích, ale stále je to bez jakéhokoliv zakončení.

57:21
    Domácí hokejisté teď navíc šikovně kontrolují hru a nepouštějí soupeře ke kotouči. Greiss si tak aspoň na pár chvil odpočine.

57:45
    Robby Fabbri ale mohl vyrovnat! Kotouč se k němu odrazil od hokejky Joriho Lehtery, avšak z velké blízkosti pálil Fabbri pouze do Greisse.

57:58
    Po zakázaném uvolnění domácího celku je Jake Allen odvolán! St. Louis to zkouší při hře bez brankáře.

58:23
    Chimera sice ze středního pásma pálil do odkryté brány, ale jeden z blokujících soupeřů mu zkazil radost.

59:14
    Nyní už jsou hosté nastěhováni před Greissem. Ten si ale pohlídal sraženou přihrávku z pravé strany a následuje oddechový čas St. Louis.

59:33
    Velmi nepovedená přihrávka na modrou čáru teď vyhnala Shattenkirka do středního pásma.

59:52
    Hosté se stále ne a ne vrátit před bránu Thomase Greisse. Tohle už domácí hokejisté zvládnou.

Se závěrečným hvizde ještě přišla menší strkanice, ale na finální podobě skóre už to nic nezmění. Dva body tedy dneska slaví domácí, kteří ve třetí části důrazněji chodili do útočného pásma a zdálo se, že mají větší chuť po vítězství. Odměnou jim nakonec byla tvrdá rána Anderse Leeho která se zastavila až za Allenovými zády. Domácí tedy pokračují ve velmi dobrých výsledcích z posledních utkání a hosté naopak potvrdili, že na ledech soupeřů jim to opravdu nejde.

Dmitrij Jaškin 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:50

S konstatováním, že dnešní utkání v Barclays Center v New Yorku sledovalo 11 178 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (03:39:59)

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 7. Lee (Leddy, B. Nelson), 10. Tavares (Hamonic), 53. Lee (Cizikas) – 5. Fabbri (Tarasenko), 24. Brodziak (Fabbri, Edmundson)

Rozhodčí: Brian Pochmara, Marc Joannette – Brad Kovachik, Brian Murphy

Diváci: 11 178