Boston – Colorado 2:4 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 6:5 (kon.) | NY Islanders – St. Louis 3:2 (kon.)
Montreal – New Jersey 5:2 (kon.) | Tampa – Vancouver 1:5 (kon.) | Florida – Pittsburgh 1:5 (kon.)
Winnipeg – NY Rangers 1:2 (kon.) | Dallas – Nashville 5:2 (kon.) | Arizona – Calgary 1:2 (po pr.)
Los Angeles – Carolina 1:3 (kon.)
New York Islanders
3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
St. Louis Blues
Pátek 09.12.2016, 01:10 • Barclays Center, New York • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v Barclays Center v New Yorku sledovalo 11 178 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (03:39:59)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Dmitrij Jaškin 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:50

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Anders Lee (NYI) 2+0
    2. John Tavares (NYI) 1+0
    3. Robby Fabbri (STL) 1+1

Se závěrečným hvizde ještě přišla menší strkanice, ale na finální podobě skóre už to nic nezmění. Dva body tedy dneska slaví domácí, kteří ve třetí části důrazněji chodili do útočného pásma a zdálo se, že mají větší chuť po vítězství. Odměnou jim nakonec byla tvrdá rána Anderse Leeho která se zastavila až za Allenovými zády. Domácí tedy pokračují ve velmi dobrých výsledcích z posledních utkání a hosté naopak potvrdili, že na ledech soupeřů jim to opravdu nejde.

Střely na bránu po 3. třetině

NY Islanders – 27 (10, 9, 8)
    St. Louis Blues – 26 (11, 7, 8)

59:52
    Hosté se stále ne a ne vrátit před bránu Thomase Greisse. Tohle už domácí hokejisté zvládnou.

59:33
    Velmi nepovedená přihrávka na modrou čáru teď vyhnala Shattenkirka do středního pásma.

59:14
    Nyní už jsou hosté nastěhováni před Greissem. Ten si ale pohlídal sraženou přihrávku z pravé strany a následuje oddechový čas St. Louis.

58:23
    Chimera sice ze středního pásma pálil do odkryté brány, ale jeden z blokujících soupeřů mu zkazil radost.

57:58
    Po zakázaném uvolnění domácího celku je Jake Allen odvolán! St. Louis to zkouší při hře bez brankáře.

57:45
    Robby Fabbri ale mohl vyrovnat! Kotouč se k němu odrazil od hokejky Joriho Lehtery, avšak z velké blízkosti pálil Fabbri pouze do Greisse.

57:21
    Domácí hokejisté teď navíc šikovně kontrolují hru a nepouštějí soupeře ke kotouči. Greiss si tak aspoň na pár chvil odpočine.

56:56
    Znovu se hraje před bránou domácích, ale stále je to bez jakéhokoliv zakončení.

56:18
    Bleskový protiútok Islanders zakončil Clutterbuck, avšak jeho střelu na rameno si Allen pohlídal. Hosté rychle spěchají před Greisse.

55:39
    Blues sice kombinovali v útočném pásmu, avšak od mantinelu se vymanit nedokázali a záhy poté kotouč prošel až do neutrální zóny.

54:59
    Defenzíva St. Louis propadla ve střední pásmu, ale útok podél mantinelu se domácím příliš nepovedl. Je tady posledních pět minut řádné hrací doby.

54:25
    Hosté se nyní zmohli jen na zakázané uvolnění. Hra se tedy stěhuje zpátky před Allena.

53:38
    S odpovědí se pokusil přispěchat Jaškin, avšak jeho střela od mantinelu snad ani neměla šanci na úspěch.
    52:42 Anders LEE - 3:2

52:42
    Islanders právě vstřelili branku!
    Tak tohle byla neuvěřitelná bomba! Casey Cizikas čistě vyhrál buly v útočném pásmu, ANDERS LEE okamžitě napřáhl a střelou jako z děla poslal puk pod břevno Allenovy brány. Hostující gólman byl zcela bez šance. Asistence: Casey Cizikas

52:40
    Zničehonic se kotouč zjevil na hokejce Chimery, který na nic nečekal a nahazoval puk na bránu. I přes jemnou teč ale Allen zasáhl.

52:25
    Ofsajd v podání domácího celku. Je čas na možná poslední komerční přestávku utkání.

51:48
    Thomas Greiss měl poměrně velké problémy s nevýrazným nahozením od modré čáry. Naštěstí pro domácí ale před Greissem nikdo neclonil. To by totiž německému gólmanovi zásah velmi znepříjemnilo.

51:16
    To však nemůžeme říct o dalším vyhození hostujícího celku. Nyní už je to totiž právoplatný ofsajd, po kterém se bude vhazovat u Allena.

50:56
    Blues se osvobozují pouze vyhozením kotouče ke Greissovi. Puk ale klouže příliš pomalu a zakázané uvolnění se nepíská.

50:09
    Asi poprvé v utkání se nám v trochu zajímavější pozici objevil Kuljomin. Rána z pravého kruhu letěla mezi Allenovy betony, ale hostující gólman mezeru včas zavřel.

48:56
    Hostům se zatím v této periodě nedaří najít recept na dobře zformovanou defenzívu Islanders. Dá se říct, že ve třetí třetině Blues tahají za kratší konec.

48:33
    Nyní však Islanders výrazně pohrozili! Allen totiž jen vyrazil střelu de Haana a div, že se Chimera nedostal k dorážce z hranice brankoviště!

47:57
    Po komerční přestávce se puk rychle přesunul od Greissovy k Allenově bráně, nicméně domácí hokejisté kotouč nedostali od zadního mantinelu.

47:31
    Rychlý protiútok Ostrovanů zakončil střelou z vrcholu levého kruhu Nick Leddy. Allen ale včas vystrčil svůj beton a připisuje si další zákrok.

46:58
    Teď už sice hosté vrátili hru do pásma domácího celku, avšak kombinace podél mantinelu výrazně zaskřípala.

46:36
    Domácí hru přesunuli zpátky před Allena, nicméně Clutterbuck střelou zápěstím nemířil mezi tři tyče. Gólmani zatím ve třetí třetině neměli mnoho práce.

45:38
    Zablokováním soupeřovy střely se pro změnu prezentoval pozorný Hamonic, který dobře ubránil nebezpečného Tarasenka.

45:18

44:57
    Colton Parayko dobře zablokoval střelecký pokus Quina a kotouč vylétl do ochranné sítě. Vhazuje se v pásmu Blues, ale z přesilové hry moc času nezbývá.

44:22
    Více než minuta početní výhody je fuč. Ostrované se stále nedostali k rozestavení přesilovkové kombinace.

43:55
    Úvod přesilové hry zatím domácím vůbec nevyšel. Kotouč letí až do pásma Islanders a hosté v pohodě střídají.

43:18
    Ryan Reaves (STL) si příliš důrazně dělal prostor a nakonec dostává dvě trestné minuty za zásah do hlavy nebo krku.

42:58
    Domácí mají momentálně více chuti do útočení a pomalu rozjíždějí další akci. Uvidíme, zda se dočkáme nějakého zajímavějšího zakončení.

42:19
    S další akcí přišel Quine, jenž si to od mantinelu namířil více do středu útočného pásma a zahrozil bekhendem. Allen opět pozorný.

41:51
    Až nyní jsme zaregistrovali první střelecký pokus třetí třetiny. Jason Chimera však zprava křížnou střelou nemířil přesně.

41:28
    Nyní je puk u útočné modré čáry z pohledu St. Louis, ale v moci ho mají pozorně bránící domácí.

40:46
    Vstup do třetí části je z obou stran velmi opatrný. Ani jeden celek se příliš netlačí do útoku.

40:01

Další třetina začne přibližně v 2:59.

Také druhá perioda zápasu je u konce a tentokrát už jdou týmy do kabin za vyrovnaného stavu. Více ze hry měli v této části určitě hosté, nicméně z jejich zajímavých akcí se ujala jediná. Ve 24. minutě se tak o vyrovnání postaral Kyle Brodziak, jenž těžil z dobrého přistrčení kotouče Fabbrim. Také poté jsme viděli pár šancí na obou stranách, ale žádná další střela se dosud neujala.

Střely na bránu po 2. třetině

NY Islanders – 19 (10, 9)
    St. Louis Blues – 18 (11, 7)

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:52
    Hráči se pohybují ve střední pásmu a už to nevypadá na nějakou zběsilou ofenzívu.

39:06
    Po rychlém přechodu do útoku to zkusil také aktivní Fabbri. Greiss puk vyrazil do rohu, kde se ho ujímají opět domácí.

38:33
    Další ránu obstaral Travis Hamonic. Allen zůstává pozorný a navíc mu kotouče nevypadávají do nebezpečného prostoru.

38:15
    Štěstí teď zkusil Shane Prince, ale ani on nenašel recept na velmi dobře chytajícího Allena. Nutno ale říci, že se nejednalo o nikterak zajímavější střeleckou pozici.

37:41
    Na obou stranách jsme zaregistrovali několik nepovedených přechodů do útočného pásma. Druhá třetina pomalu spěje ke svému konci.

35:24
    S dalším zakončením domácích přišel Brock Nelson, nicméně Allen si poradil i s jeho pokus po objetí brány. Vhazovat se bude po levici hostujícího gólmana.

34:47
    Na druhé straně se do velká šance dostal Josh Bailey, ale domácí gólman sám před Allenem trestuhodně minul.

34:15
    Vladimir Tarasenko to zkusil střelou hned po buly v útočném pásmu, ale kotouč se zastavil o pravé rameno domácího brankáře.

34:10
    V posledních vteřinách je hra poměrně rozkouskovaná. Každopádně se ale znovu bojuje před Greissem.

33:43
    Dobrá pasáž svěřenců kouče Hitchcocka je ukončena ofsajdem domácího celku. Především předchozí zakončení Stastneho ale vypadalo velmi nadějně.

32:59
    Blues jsou pořád aktivnější a více se tlačí do útočného pásma. Kombinace hostů navíc vypadají i podstatně nebezpečněji než v podání Islanders.

32:19
    Boychuk teď hodně zaváhal, když si mezi nohami nechal proklouznout přihrávku od mantinelu. Navíc puk letěl přesně na Greisse a ten tak musel rychle reagovat.

31:23
    Islanders rychle vrátili hru před Allena, který záhy opět zasahoval. Slabé nahození Hamonica však hostující gólman naprosto v pohodě lapil.

30:46
    Na druhé straně se cosi zajímavějšího pokusili vymyslet dva hostující útočníci. Finální přihrávka už ale byla tak trochu navíc.

30:21
    Andrew Ladd se šikovně uvolnil díky kolečku v útočném pásmu a nakonec i dokázal vypálit. Střela však byla zablokována ještě před Allenem.

29:55
    Naprosto zbytečně a nepochopitelně nyní Clutterbuck krosčekem počastoval Jaškina. Byla z toho menší strkanice, ale vylučovat se podle všeho nebude.

29:18
    Vracející se obránce St. Louis teď skvěle zapracoval v souboji s Princem, kterého připravil o možnost pořádného zakončení.

28:46
    Domácí v útočném pásmu nakonec nic nevymysleli, ale ani hosté si nevedli o moc lépe. K vidění je poměrně velké množství nepřesností.

28:18
    Hra se bleskově přenesla na druhou stranu kluziště. Domácí však kombinují pouze u mantinelu a o ohrožení Allena zatím nemůže být řeč.

27:36
    Velmi nepříjemně tečované nahození prošlo až ke Greissovi, jenž měl rázem plné ruce práce. Puk ale nakonec vytěsnil mimo tři tyče.

26:58
    Komerční přestávka je minulostí a hokejisté už jsou opět v plném provozu. Nyní se ale hraje především v neutrální zóně.

26:30
    Clutterbuck se hodně důrazně tlačil za dorážkou, ale Allen měl puk dávno v lapačce a domácí útočník nakonec skončil sražen na ledě.

25:56
    Pietrangelo se dostal k nahození, avšak dobře postavený Hamonic jeho pokus rychle zablokoval.

25:33
    Ofenzívu hostujícího celku zastavuje zakázané uvolnění. Buly nařízeno ve středovém kruhu.

24:49
    Hosté jsou stále aktivnějším týmem, ale tentokrát musel zasahovat Allen. Gólman St. Louis čelil střele z levého kruhu, nicméně Nelson nemířil tak dobře jako před chvíli Brodziak.
    23:33 Kyle BRODZIAK - 2:2

23:33
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Domácí se sice dostali do dobré střelecké pozice, ale z protiútoku jsou to oni, kdo kapituluje. Robby Fabbri výborně zapracoval u mantinelu, neboť puk udržel proti dvěma sokům a následnou přihrávkou uvolnil KYLEA BRODZIAKA. Střela hostujícího útočníka letěla přesně tam, kam měla a Greiss byl bez šance. Asistence: Robby Fabbri, Joel Edmundson

22:49
    Teď již domácí brankář musel na led, nicméně se střelou Vladimira Tarasenka si dokázal poradit. Puk šel poté rychle až do pásma Blues.

22:41
    Hostující celek pokračuje v aktivitě. Další nahození končí sraženo až v ochranné síti.

22:08
    Greiss teď rozehrávkou do rohu ledové plochy příliš nepomohl spoluhráčům, kteří byli později u puku. Nahození Shattenkirka ale neletělo mezi tři tyče.

21:52
    Příliš vysoko nyní vylétl kotouč po rozehrávce Coltona Parayka. Následuje proto vhazování ve středovém kruhu.

21:22
    Na Greisse letělo další zakončení a tentokrát už musel domácí gólman zasahovat. Slabý pokus z pravé strany mu však nezpůsobil problémy.

20:46
    Nyní už je puk sice v pásmu St. Louis, ale stále jsou u něj právě hosté, kterým zatím patří úvod druhé části.

20:19
    Tečované nahození od modré čáry v podání Bouwmeestera se odrazilo do rohu kluziště. Blues tedy zůstávají nastěhováni v útočném pásmu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 2:06.

Úvodní třetina zápasu je u konce a spokojenější jsou zatím domácí. Lepší vstup do zápasu sice měli hosté, kteří se v páté minutě dostali do vedení po trefě Robbyho Fabbriho, nicméně Islanders se rychle zmátořili. V čase 6:51 pak díky přesilové hře vyrovnal Anders Lee a obrat ve skóre poté v 10. minutě dokončil John Tavares. Následně jsme byli svědky ještě několika slibných zakončení, ale gólmani se na obou stranách předvedli ve výborném světle.

Střely na bránu po 1. třetině

NY Islanders – 10
    St. Louis Blues – 11

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:57
    Zakončit svou vlastní akci se ještě snažil John Tavares, nicméně přes dobře bránícího soupeře se dostal jen k zadnímu mantinelu.

19:42
    V poslední minutě třetiny se hostům dvakrát nepodařil přechod do útočného pásma. Zdá se, že v této části už nic zajímavého neuvidíme.

18:47
    Domácí gólman zůstává v permanenci. Dalším projektilem od modré čáry ho otestoval Parayko, nicméně poté už jde puk do střední pásma.

18:26
    Od zadního mantinelu se teď ale kotouč dostal přesně na Edmundsonovu čepel a Greiss musel vytáhnout skvělý zákrok pravým betonem.

17:59
    Po komerční přestávce se dopředu prodíral jeden z hostujících hráčů. Sám ale proti několikanásobné přesile nemohl uspět.

17:26

16:58
    Nyní navíc kotouč letí až ke Greissovi. Hostující hráči mezitím rychle střídají.

16:26
    Minuta přesilové hry je fuč a Allen zatím nemusel předvést ani jeden zákrok. Hosté v tomto oslabení pracují opravdu skvěle.

15:57
    Hosté puk poměrně záhy dostali z vlastního pásma, ale nyní už se domácí usazují před Allenem a snaží se trochu rozhodit dobře postavenou čtveřici soupeře.

15:26
    Další trest za vysokou hůl a opět je potrestaným hráčem Jori Lehterä (STL). Nutno říci, že to byl docela nezaviněný zásah hokejkou do tváře.

14:46
    Po bleskovém přechodu do útoku se tvrdou střelou z levé strany prezentoval Jaden Schwartz. Greiss zasáhl ramenem!

14:27
    Brock Nelson nyní bekhendem donutil k zákroku Allena, který puk celkem bez problémů schoval v lapačce. Následuje komerční přestávka.

13:49
    St. Louis je v posledních chvílích o něco aktivnější a více se tlačí do zakončení. Zatím to ale nejsou žádné vyložené gólovky.

13:31
    Shattenkirkovo nahození bylo tečováno těsně před Greissem a německý gólman Ostrovanů měl zničehonic hodně práce. Situaci ale nakonec ustál.

12:59
    Cosi zajímavého se v útočném pásmu pokusili vymyslet opět i domácí. Přihrávka podél mantinelu ale znamenal ztrátu území a návrat do neutrální zóny.

11:54
    Hra se bleskově přelévá ze strany na stranu. Sledujeme opravdu atraktivní ofenzivní hokej!

11:36
    Ke střele se pro změnu pokusil dostat opět Lee. Z podobné pozice jako Tavares ale střelec druhého domácího gólu nevypálil.

10:56
    Hosté hru přesunuli před Greisse a domácího brankáře zaměstnali několika tvrdými pokusy od modré čáry. Nakonec však domácí uklidňují hru.

10:12
    Předchozí tvrzení však neplatí pro tento moment. Anders Lee se totiž zjevil sám před gólmanem Blues, ale zadovkou z hranice brankoviště minul.

09:49
    Hokejisté newyorského týmu přispěchali s další zajímavou akcí, po které musel zasahovat Allen. Tentokrát se ale nejednalo o příliš nebezpečnou situaci.
    09:31 John TAVARES - 2:1

09:31
    Domácí dokonale obrací nepříznivý vývoj zápasu. JOHN TAVARES zavezl puk do útočného pásma, šikovně se zbavil bránících hráčů, kteří se seskupili kolem Allena a poté z mezikruží nechytatelně vypálil do horní části brány. Asistence: Travis Hamonic

08:38
    St. Louis se před chvílí pokusilo o odpověď, nicméně střela jednoho z hráčů Blues šla po otočce pouze do Greisse. Nyní byl navíc odpískán icing hostů.
    06:51 Anders LEE - 1:1

06:51
    Tak to byla bleskově využitá přesilová hra. Okamžitě po vhazování se Islanders rozestavili do přesilovkové formace, puk šel na modrou čáru a Leddy ho rychle nahodil na bránu. Před Allenem byli skvěle postavení hned dva hráči domácího celku a byl to nakonec ANDERS LEE, jenž výborně tečoval nahození domácího obránce. Asistence: Nick Leddy, Brock Nelson

06:39
    Jori Lehterä (STL) se nám opět zapojil do hry až ve vlastním pásmu. Tentokrát je ale vyloučen na dvě trestné minuty za vysokou hůl.

06:17
    Svou další akci rozjel aktivní Tarasenko, avšak tentokrát to neudělala ideálně, neboť našel jen obsazeného Joriho Lehteru. Ten o puk mezi dvěma soupeři přišel.

05:34
    Anders Lee se střelou z pravého kruhu pokusil propálit blokujícího soupeře. Neuspěl a kotouč proto skončil v rohu kluziště.

05:18
    Nyní už se St. Louis dostalo zpátky do útočného pásma. Steen šikovně tečoval tvrdou střelu od modré čáry, nicméně kotouč letěl mimo tři tyče a poté byl odpískán opět jen icing.

04:44
    Hned po buly se Parayko delší přihrávkou pokusil najít Steena, ale poměrně dost nepřesná přihrávka skončila zakázaným uvolněním.
    04:36 Robby FABBRI - 0:1

04:36
    Hosté se díky propadnutí domácích ve středním pásmu dostali do přečíslení. Vladimir Tarasenko se zprava natlačil do brankoviště, bekhendem posunul puk před zcela osamoceného ROBBYHO FABBRIHO a ten v pohodě skóroval do odkryté části brány. Domácí kouč ještě zkusil Coach's Challenge, ale podle sudích se nejednalo o nedovolené bránění brankáři a gól je tedy uznán! Asistence: Vladimir Tarasenko

03:52
    Nejistá obrana Islanders puk nedokázala dostat z vlastního pásma a zničehonic se tak kotouč zjevil před Perronem. Střela byla zablokována.

03:26
    Domácí gólman musel být znovu pozorný. Tentokrát ale na něj letělo poměrně nevýrazné nahození od bočního mantinelu.

02:53
    Defenzíva Blues si ve své pásmu znovu bez problémů poradila. Následný rychlý přechod do útoku ale znamenal pouze ofsajd.

02:22
    Thomas Greiss měl poprvé v zápase trochu více práce. Šikovně totiž kotouč z pravé strany nahazoval Bouwmeester, který si z pozice obránce sjel až do blízkosti brány.

01:41
    Jaškin se k puku pokoušel dostat za bránou Greisse, ale nakonec český útočník pouze odjel střídat. Na druhé straně pálil Ladd, nicméně zakončení bylo sraženo.

01:06
    Po vhazování v pásmu Islanders se domácí pokusili přenést hru před Allena. Jejich postup ale zastavil ofsajd, po kterém se bude vhazovat ve středovém kruhu.

00:41
    První střelecký zápas Blues obstaral Vladimir Tarasenko. Obávaný ruský kanonýr však trefil jen Greissovo rameno, kdo kterého puk vylétl nad.

00:14
    John Tavares mohl využít nejisté rozehrávky hostujících beků, nicméně puk se u u levého kruhu zamotal mezi bruslemi.

00:01

New York Islanders: Greiss (Bérubé) – Leddy, Hamonic, Hickey, Boychuk, de Haan, Seidenberg – B. Nelson, Tavares (C), Jo. Bailey – Ladd (A), Beauvillier, Prince – Lee, Cizikas, Clutterbuck (A) – N. Kuljomin, Quine, Chimera.

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo (C), Gunnarsson, Shattenkirk, Edmundson, Parayko – Schwartz (A), Stastny, Perron – Fabbri, Steen, Tarasenko (A) – Lehterä, Berglund, Jaškin – Upshall, Brodziak, Reaves.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Marc Joannette – Brad Kovachik, Brian Murphy.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Jaroslav Halák

Dmitrij Jaškin

POSLEDNÍCH PĚT VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

5.12.2015 NY Islanders – St. Louis 2:1 sn.
    25.10.2015 St. Louis – NY Islanders 2:3 pp.
    12.12.2014 St. Louis – NY Islanders 6:3
    6.12.2014 NY Islanders – St. Louis 4:6
    25.1.2014 NY Islanders – St. Louis 3:4 sn.

ST. LOUIS BLUES

Oproti domácím jsou na tom hosté o poznání lépe a momentálně jsou na parádním druhém místě Západní konference. Blues mají stejně jako Islanders výbornou formu a vyhráli čtyři z posledních pěti utkání. St. Louis navíc nebodovalo pouze v sedmi utkáních a v tomto ohledu je nejlepším týmem konference. Jenže pozor! Hned šest z těchto sedmi zápasů odehrálo St. Louis na ledech soupeřů. Z venkovních zápasů mají dokonce hosté pouze sedm bodů.

Posledních pět odehraných zápasů

7.12.2016 St. Louis – Montreal 3:2 pp.
    4.12.2016 St. Louis – Winnipeg 2:3 pp.
    2.12.2016 St. Louis – Tampa Bay 5:4
    29.11.2016 St. Louis – Dallas 4:3 pp.
    27.11.2016 St. Louis – Minnesota 4:3 sn.

Kanadské bodování týmu

Vladimir Tarasenko 27 (13+14)
    Kevin Shattenkirk 19 (6+13)
    Jaden Shwartz 17 (10+7)

NEW YORK ISLANDERS

Domácí hokejisté sice vyhráli čtyři z posledních pěti zápasů, ale i přesto zůstávají na samém dně Východní konference. Islanders mají největší problémy v ofenzívě, která dosud nasbírala pouze 66 branek a je čtvrtou nejslabší v konferenci. V 16 domácích utkáních ale Ostrované nebodovali jen ve čtyřech případech a v tabulce zápasů odehraných na svém stadiónu by v rámci celé NHL byli na děleném šestém místě.

7.12.2016 NY Islanders – NY Rangers 4:2
    5.12.2016 NY Islanders – Detroit 3:4 pp.
    2.12.2016 Washington – NY Islanders 0:3
    1.12.2016 NY Islanders – Pittsburgh 5:3
    29.11.2016 NY Islanders – Calgary 2:1 pp.

John Tavares 20 (7+13)
    Brock Nelson 16 (6+10)
    Josh Bailey 16 (4+12)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 7. Lee (Leddy, B. Nelson), 10. Tavares (Hamonic), 53. Lee (Cizikas) – 5. Fabbri (Tarasenko), 24. Brodziak (Fabbri, Edmundson)

Rozhodčí: Brian Pochmara, Marc Joannette – Brad Kovachik, Brian Murphy

Diváci: 11 178