Boston – Colorado 2:4 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 6:5 (kon.) | NY Islanders – St. Louis 3:2 (kon.)
Montreal – New Jersey 5:2 (kon.) | Tampa – Vancouver 1:5 (kon.) | Florida – Pittsburgh 1:5 (kon.)
Winnipeg – NY Rangers 1:2 (kon.) | Dallas – Nashville 5:2 (kon.) | Arizona – Calgary 1:2 (po pr.)
Los Angeles – Carolina 1:3 (kon.)
Arizona Coyotes
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Calgary Flames
Pátek 09.12.2016, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Dnešní utkání sledovalo 10 210 diváků. (05:53:27)

1. Dougie HAMILTON (CGY) 1 + 0
    2. Max DOMI (ARI) 1 + 0
    3. Mark GIORDANO (CGY) 1 + 0

Československá stopa v utkání:

Martin HANZAL (ARI) 0+0 1 střela, čas na ledě 17:42

Radim VRBATA (ARI) 0+0, 5 střel, čas na ledě 17:56

Michael FROLÍK (CGY) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:20.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Arizona Coyotes: 28

Calgary Flames: 35.

61:09 Dougie HAMILTON - 1:2

61:09
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Domácí měli dvě přečíslení, ale pokaždé je doslova zazdili nepřesnými přihrávkami, tak trestal soupeř, DOUGIE HAMILTON si po přihrávce od Gaudreaua nabruslil před Smitha, kterého překonal povedeným blafákem. Asistence: Johnny Gaudreau.

60:38
    Po přihrávce Riedera se ale Jordan Martinook dostal hodně z úhlu a Johnsona nepřekonal.

60:15
    Giordano udržel útočné pásmo, Gaudreau však zariskoval na útočné modré a dopředu jdou domácí.

60:01

Radim Vrbata ještě v posledních sekundách zkoušel doklepnout puk za záda Johnsona, to se mu nepovedlo, následuje prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:32
    Radim Vrbata se ze všech sil nyní prodral ke střele z pravé strany, ale Chad Johnson si povyjel a jeho pokus chytil.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, utkání spěje do prodloužení.

58:38
    Puk létá ze strany na stranu, nyní se hosté dostávají do útoku, střela Brodieho, od modré, nepřesná.

57:57
    Martin Hanzal dobruslil nahozený puk, ale Dougie Hamilton ho zkušeně pokryl a vyhodil ze třetiny.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 8. Domi (Dvorak, Doan) – 18. Giordano (J. Gaudreau, Monahan), 62. D. Hamilton (J. Gaudreau)

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – C. Murphy, Ekman-Larsson, Stone, Goligoski, Schenn, Chychrun – Duclair, Hanzal, Rieder – Doan, Dvorak, Domi – Vrbata, Martinook, Perlini – J. McGinn, White, Crouse.
    Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – D. Hamilton, Giordano, D. Wideman, Brodie, Engelland, Jokipakka – Brouwer, Monahan, Ferland – Frolík, Backlund, Tkachuk – Chiasson, S. Bennett, J. Gaudreau – Hathaway, Stajan, Bouma.

Rozhodčí: Skilliter, St. Laurent – Mach, Rody

Diváci: 10 210