Kadaň – Havířov | 5:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Benátky n/J | 7:3 (kon.) | | | Ústí n/L – Motor ČB | 2:3 (kon.) |
Přerov – Prostějov | 5:0 (kon.) | | | Jihlava – Litoměřice | 2:1 (po pr.) | | | Třebíč – Slavia | 2:0 (kon.) |
Most – Kladno | 3:6 (kon.) |
Buffalo – Washington | 1:4 (kon.) | | | Detroit – Columbus | 1:4 (kon.) | | | New Jersey – St. Louis | 1:4 (kon.) |
Minnesota – Edmonton | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Chicago – NY Rangers | 0:1 (po pr.) | | | Anaheim – San Jose | 3:2 (kon.) |
Philadelphia – Dallas | 4:2 (kon.) | | | Los Angeles – Ottawa | 4:1 (kon.) |
Čeljabinsk – Vladivostok | 4:1 (kon.) | | | Ufa – Chabarovsk | 4:3 (po pr.) | | | Magnitogorsk – Kunlun | 4:2 (kon.) |
Čerepovec – Viťaz | 3:4 (po pr.) | | | N.Novgorod – Kazaň | 2:0 (kon.) | | | Soči – Nižněkamsk | 0:5 (kon.) |
Spartak Moskva – Toljatti | 2:3 (po pr.) | | | Dynamo Moskva – Jaroslavl | 6:3 (kon.) | | | Riga – HC Slovan | 3:2 (kon.) |
Opava – Val. Meziříčí | 3:1 (kon.) | | | SHK Hodonín – Technika Brno | 5:2 (kon.) | | | Nový Jičín – Vsetín | 1:2 (kon.) |
Písek – Žďár n/S | 3:7 (kon.) | | | Bílina – Řisuty | 4:10 (kon.) | | | Sokolov – Jablonec n/N | 0:5 (kon.) |
David Servis – Mor. Budějovice | 6:5 (kon.) | | | Pelhřimov – Nymburk | 6:4 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Havlíčkův Brod | 5:6 (kon.) |
Děčín – Kobra | 3:6 (kon.) | | | Vrchlabí – Klatovy | 3:0 (kon.) |
Česko – Čína | 3:1 (kon.) |
Slavia – Kolín | 3:4 (kon.) | | | Kladno – Havířov | 8:3 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 2:3 (po pr.) |
HC Litvínov – Vítkovice | 5:4 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Vsetín | 2:4 (kon.) | | | Písek – Olomouc | 1:3 (kon.) |
Letňany – Mladá Boleslav | 4:0 (kon.) | | | Třinec – Sparta | 5:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Chomutov | 1:3 (kon.) |
Kometa Brno – Liberec | 3:6 (kon.) | | | Zlín – HC Plzeň | 3:0 (kon.) | | | Pardubice – K. Vary | 2:4 (kon.) |
Třinec – Kladno | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Olomouc – K. Vary | 2:5 (kon.) |
Zlín – HC Plzeň | 6:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 2:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Jihlava | 5:1 (kon.) |
Vítkovice – Slavia | 3:4 (po pr.) | | | Liberec – HC Litvínov | 2:3 (kon.) |
HK MD Šumperk – Vsetín | 4:0 (kon.) | | | HC Litvínov – HC Plzeň | 3:2 (po pr.) |
Žirovnice – HC Vimperk | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Trstěnice – Mar.Lázně | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Telč – Milevsko | 3:6 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Mělník | 3:0 (kon.) | | | Králův Dvůr – Vlašim | 5:2 (kon.) | | | Tachov – HC Rokycany | 5:12 (kon.) |
Nejdek – Kaznějov | 7:3 (kon.) | | | HC Turnov – HC Děčín B | 11:5 (kon.) | | | Uh.Brod – Uničov | 3:7 (kon.) |
Břeclav – Rosice | 7:4 (kon.) | | | Velká Bíteš – Boskovice | 3:2 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Orlová | 2:9 (kon.) |
Krnov – Nový Jičín B | 14:6 (kon.) | | | Bohumín – H. Benešov | 7:3 (kon.) | | | Studénka – Wolves Č. Těšín | 8:2 (kon.) |
Lomnice n/P – Letňany | 0:7 (kon.) | | | Příbram – Lev Benešov | 1:2 (kon.) | | | V.Popovice – Černošice | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Třemošná – Klatovy | 4:9 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Cheb | 0:0 (odl.) | | | Blansko – Vel. Meziříčí | 1:3 (kon.) |
Uh. Hradiště – SHK Hodonín B | 8:6 (kon.) | | | Hvězda Praha – Žižkov Praha | 10:1 (kon.) | | | Olympik – Bohemians | 2:12 (kon.) |
Chotíkov – TJ Sušice | 7:4 (kon.) |
Litoměřice – Litvínov B | 4:3 (kon.) |
HC Lovosice – Kadaň | 0:0 (odl.) |
konec
HC Frýdek-Místek
7:3
(1:1, 3:1, 3:1)
HC Benátky nad Jizerou
58:02
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Bohumil Jank – 2 min., držení protihráče + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Tadeáš Jaroš.
|
|
56:21
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Dlouhý – 2 min., hrubost).
|
|
51:39
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Bohumil Jank – 2 min., krosček).
|
|
45:30
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Marek Růžička – 2 min., hákování).
|
|
43:51
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jan Víšek – 2 min., hákování).
|
|
37:43
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jakub Matyáš – 2 + 2 min., vysoká hůl).
|
|
34:25
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jan Víšek – 2 min., podražení).
|
|
32:02
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Petr Kolmann – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
19:00
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Cienciala – 2 min., hákování).
|
|
07:20
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Josef Mikyska – 2 min., podražení).
|
|
03:05
|
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Radek Meidl – 2 min., držení protihráče).
|
|
00:23
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Tomáš Pastor – 2 min., krosček).
|
Branky a nahrávky:
19. Chmielewski (Marek Růžička, Pechanec), 27. Marek Růžička (Pechanec, Chmielewski), 30. O. Kovařčík (M. Kovařčík, Jašek), 36. Rufer (Marek Růžička, Pechanec), 43. Chmielewski (Kania, Pechanec), 54. Jašek (Rufer), 59. Marek Růžička (Pechanec, Kania) – 4. Kolmann (Vrbata, Víšek), 33. Víšek (Volf), 41. Víšek (Vrbata, Volf)
Rozhodčí: Kubičík – Adamec, Poruba
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Frýdek-Místek:
Šimboch (Daneček) – L. Kovář, Kania, Matyáš, Jeník, M. Jáchym, Jank – Marek Růžička, Pechanec, Chmielewski – Klimša, Cienciala, Rufer – O. Kovařčík, Jašek, M. Kovařčík – Franek, Jaroš, R. Meidl.
Náhradníci:
Trenér:
HC Benátky nad Jizerou: F. Novotný (Hosnedl) – Mikliš, Kočí, Havlín, Kolmann, Tržický, Pastor, Bednář – A. Dlouhý, J. Mikyska, Hrníčko – Prokeš, Volf, Wiencek – Ďurač, Hrabík, J. Havel – Da. Svoboda, Vrbata, Víšek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Benátky nad Jizerou: F. Novotný (Hosnedl) – Mikliš, Kočí, Havlín, Kolmann, Tržický, Pastor, Bednář – A. Dlouhý, J. Mikyska, Hrníčko – Prokeš, Volf, Wiencek – Ďurač, Hrabík, J. Havel – Da. Svoboda, Vrbata, Víšek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kubičík – Adamec, Poruba
Diváci:
Monika Návratová
@monaatko