Sparta – Bern 4:1 (kon.) | Växjö – Zürich 3:2 (kon.) | Fribourg – Vítkovice 3:2 (kon.)
Linköping – Frölunda 2:5 (kon.)
Linköpings HC
2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
Frölunda HC
Úterý 13.12.2016, 20:00 • Saab Arena • Hokejová Liga mistrů • Čtvrtfinále

50:00
    Vyloučení v týmu Linköpings HC (Karlsson – 2 min., podražení).

49:13
    Hosté si zahrají další přesilovou hru! Roe vyfasoval 2+2 minuty za napadení!

46:25
    Vyloučení v týmu Linköpings HC (Leuvenius – 2 min. + 10 min. osobní trest, napadení).

37:44
    Další vyloučení na hostující straně. Sean Bergenheim dostává dvě minuty za vysokou hůl.

36:07
    Vyloučení v týmu Linköpings HC (Karlsson – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Frölunda Indians (Grundström – 2 min., hrubost).

34:23
    Přesilová hra pro hosty! Adam Ginning vyfasoval dvě minuty za krosček!

29:39
    A další trest na straně hostů! Jonathan Sigalet posílá svůj celek do tří. Odsedí si dvě minuty za nedovolené bránění.

29:29
    Bude se vylučovat! Další přesilovou hru si zahraje domácí Linköping. Dvě minuty za hákování si odsedí Bergenheim.

23:03
    Bude se znovu vylučovat! Tentokrát si přesilovou hru vyzkoušení domácí celek. Dvě minuty za podražení dostává Lasu.

21:47
    Ale hosté dlouho přesilovku 5 na 3 nehráli! Dvě minuty za podražení totiž vyfasoval Bergenheim.

21:19
    A další vyloučení na domácí straně. Näkyvä dostává dvě minuty za vyhození kotouče mimo led.

20:27
    Bude se vylučovat! Přesilovku si zahrají hosté. Sebastian Karlsson dostává dvě minuty za vysokou hůl!

13:22
    Bude se znovu vylučovat. Vrátka se otevírají na trestné lavici domácích. Dvě plus deset minut za hrubost dostává Sylvegard.

08:50
    A hned vzápětí je tady další nedovolený zákrok. Tentokrát však na domácí straně. Persson dostává dvě minuty za hákování.

08:28
    Domácí si zahrají další přesilovou hru. Grundström totiž vyfasoval dvouminutový trest za krosček.

05:14
    Bude se poprvé vylučovat! Přesilovku si zahraje domácí celek. Donovan si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 18. Lilja (Olimb, Leuvenius), 32. Persson (Little, Salmela) – 15. Olofsson (Lundqvist, Tömmernes), 23. Sundström (Lundqvist), 36. Olofsson (Tömmernes, Wellman), 40. Bergenheim (Rosseli Olsen, Lasu), 51. Wellman

Linköpings HC: Högberg (Johansson) – Björkman, Salmela, Roe, Little, Bergfors – Karlsson, Ginning, Leuvenius, Lilja, Olimb – Lundgren, Näkyvä, Sylvegård, Gallo, Persson – Horrsell, Karlsson, Törnqvist, Rodensjö, Fogström
    Frölunda HC: Gustafsson (Bakala) – Tömmernes, Nörstebö, Wellman, Lundqvist, Rosseli Olsen – Larsson, Sigalet, Grundström, Figren, Sundström – Nyberg, Donovan, Bergenheim, Olofsson, Ehn – Westerlund, Ikonen, Stålberg, Lasu, Hjalmarsson
    06.12.2016
    Frölunda - Linköping 4:0

Branky a nahrávky: 21. Sundström (Lundqvist, Olofsson), 27. Hjalmarsson, 40. Olofsson (Tömmernes, Lundqvist), 44. Figren (Grundström, Hjalmarsson)