Innsbruck – Znojmo 1:4 (kon.)
HC TWK Innsbruck
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
HC LERAM Orli Znojmo
Úterý 13.12.2016, 19:15 • Tiroler Wasserkraft Arena • bet-at-home ICE Hockey League • 30. kolo

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek večera. (21:25:16)

Je dobojováno. Znojemští hokejisté se oklepali z nedělní porážky 1:4 v Dornbirnu a dnes porazili (shodou okolností s totožným výsledkem) nedaleký Innsbruck. Vítěznou branku vsítil ve druhé třetině Jan Lattner, v té třetí Orli podali koncentrovaný výkon a domácí v podstatě k ničemu nepustili. Z třízápasového tripu si tak Jihomoravané vezou domů dvě cenná vítězství.

59:54
    Kotouč je ve středním pásmu, je to jasné, Znojmo si připíše důležitou výhru!

58:58
    Někteří diváci už opustili své sedačky, ani jeden tým už se v samotném závěru utkání nikam nežene.

58:00
    Orli právě vstřelili branku!
    A už je to jasné, Znojmo si z Innsbrucku odveze všechny tři body! DAVID BARTOŠ se zmocnil kotouče ve středním pásmu a jednoduchým nahozením ho poslal do odkryté domácí klece. Asistence: Libor Šulák.

57:05
    Innsbrucká svatyně je prázdná, domácí to zkoušejí se šesti bruslaři v poli!

56:48
    Oddechový čas pro domácí.

56:10
    Znojemská rozehrávka doletěla na zakázané uvolnění, žraloci se tak prakticky zadarmo dostanou do útočného pásma.

55:11
    Lattner nyní vybojoval další vhazování v útočném pásmu, Innsbručtí už to budou mít hodně, hodně těžké.

54:13
    Že by bylo rozhodnuto? Veterán Pucher našel chytrou přihrávkou od modré čáry trestuhodně neobsazeného ADAMA HUGHESMANA, který svůj samostatný únik na Chioda vyřešil mazácky! Asistence: Peter Pucher, Jan Lattner.

53:21
    Hlasatel v Tiroler Wasserkraft Areně ohlásil poslední komerční přestávku námi sledovaného utkání mezi Innsbruckem a Znojmem.

52:30
    Fabio Schramm nezachytil kotouč na útočné modré, a domácí tak musejí bleskově opustit znojemskou třetinu kluziště.

51:39
    Yellow Horn to po Bartošově přihrávce zkusil z levého kruhu, Chiodova vyrážečka ale byla ve správný čas na správném místě.

50:58
    Lakos tvrdě vypálil od modré, Chiodo si však připsal vcelku snadný zákrok a domácí už zakládají další protiútok.

50:15
    Necelých deset minut před třetí sirénou Orli vybojovali další buly v útočném pásmu.

49:18
    Žraloci po nějaké době vybojovali buly v útočném pásmu, k tomu ale dojde až po ohlášené komerční přestávce.

48:20
    Domácím se čas začíná pomalu, ale jistě krátit a Patrik Nechvátal je ve třetí třetině stále prakticky bez práce.

47:28
    Rozehrávka Austina Smithe za moc nestála, nicméně Moravané poté jen vrátili kotouč domácím hokejistům.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 17. Bishop (Lammers, Spurgeon) – 10. Wronka (McMonagle, Hughesman), 33. Lattner (Podešva, Pucher), 55. Hughesman (Pucher), 58. Bartoš (Šulák)

HC TWK Innsbruck: Chiodo (Litterbach) – Ross, DeSantis, Štach, Lindner, Pedevilla, Mitterdorfer – Bishop, Spurgeon, Lammers – Lamoureux, Clark, Smith – Šedivý, Huber, Schramm – Schennach, Mössmer, Paulweber.
    HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Schwarz) – Lakos, McMonagle, Šulák, Stehlík, Biro, Řezníček, Kadeřávek – Vodný, Bartoš, Yellow Horn – Podešva, Pucher, Lattner – Wronka, Šeda, Hughesman – Csamango, Györi, Špaček.

Rozhodčí: Smetana, Štolc – Kontschieder, Pardatscher