Magnitogorsk – Spartak Moskva 6:3 (kon.) | Čeljabinsk – Soči 1:2 (1:2 po s.n.) | Čerepovec – Omsk 0:2 (kon.)
CSKA Moskva – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Petrohrad – Novokuzněck 9:1 (kon.) | Záhřeb – Jekatěrinburg 0:2 (kon.)
HC Slovan – Barys 4:1 (kon.)
Medveščak Záhřeb
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Pátek 13.01.2017, 19:00 • Dom Sportova Zagreb • KHL

58:31
    Ještě jedno vyloučení na straně hostů, dvouminutový trest za hákování dostal Alexej Michnov.

58:18
    Lukas Lessio nebyl spokojen s tím, že se nepískal faul na jeho osobu a protestoval tak vehementně, že dostal desetiminutový osobní trest za slovní výpady vůči rozhodčím a nesportovní chování.

56:32
    Velká potíž pro Medveščak. Alexandre Giroux fauloval v útočném pásmu a je vyloučen za hákování. Poté se ještě dostal do křížku s Jegorem Žuravljovem, a i to bylo potrestáno. Oba hráči dostali dvě minuty za hrubost.

45:48
    Domácí Alexandre Bolduc dostal 2+10 minut za zásah do hlavy nebo krku a hostující Nikita Ščitov 2 minuty za hrubost.

41:55
    Bude se vylučovat, domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování dostal Rok Tičar.

35:25
    Znovu se bude vylučovat, přesilovku si dá hostující Jekatěrinburg. Dvě minuty za držení obdržel Alexandre Bolduc.

29:24
    Přesilovou hru si nyní zahraje Záhřeb, dvě minuty za vysokou hůl dostal Jan Buchtele.

27:15
    Přesilovka pro Jekatěrinburg, dvouminutový trest za sekání dostal Goran Bezina.

15:07
    Vylučuje se na straně Medveščaku, dvě minuty za krosček dostal Thomas Larkin.

11:54
    Je po přesilovce, neboť v oslabení se do sóla dostal Glumac a při bekhendovém blafáku byl faulován. Dvě minuty za sekání dostal Nikita Ščitov.

11:23
    Hosté si zahrají přesilovku, na trestnou lavici už s dvěma minutami za vysokou hůl zamířil Tomislav Zanoški.

00:31
    Hned ze startu je tu vyloučení a to na obou stranách. U domácích to je Nathan Perkovich za nedovolené bránění a u hostů Nikolaj Timašov za sekání.