Magnitogorsk – Spartak Moskva 6:3 (kon.) | Čeljabinsk – Soči 1:2 (1:2 po s.n.) | Čerepovec – Omsk 0:2 (kon.)
CSKA Moskva – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Petrohrad – Novokuzněck 9:1 (kon.) | Záhřeb – Jekatěrinburg 0:2 (kon.)

58:31
    Ještě jedno vyloučení na straně hostů, dvouminutový trest za hákování dostal Alexej Michnov.

58:18
    Lukas Lessio nebyl spokojen s tím, že se nepískal faul na jeho osobu a protestoval tak vehementně, že dostal desetiminutový osobní trest za slovní výpady vůči rozhodčím a nesportovní chování.

56:32
    Velká potíž pro Medveščak. Alexandre Giroux fauloval v útočném pásmu a je vyloučen za hákování. Poté se ještě dostal do křížku s Jegorem Žuravljovem, a i to bylo potrestáno. Oba hráči dostali dvě minuty za hrubost.
    49:28 Oleg GUBIN - 0:2

49:28
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Už je to o dvě branky. Hosté se dostali do pásma po levé straně, první střela ještě gólem neskončila, ale přihrávka od tyčky na najíždějícího OLEGA GUBINA už ano. Gajdučenko sice střelu zpomalil, puk se ovšem došoural za brankovou čáru. Asistence: Alexej Simakov.

45:48
    Domácí Alexandre Bolduc dostal 2+10 minut za zásah do hlavy nebo krku a hostující Nikita Ščitov 2 minuty za hrubost.
    44:00 Genoway trefil brankovou konstrukci

44:00
    Blizoučko vyrovnání byl Genoway, měl okolo sebe prostor na pohodlné zakončení, švihem ale trefil pouze břevno.

41:55
    Bude se vylučovat, domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování dostal Rok Tičar.
    38:11 Závar před brankou hostů gólem neskončil

38:11
    Obrovský závar před Sochatským, puk za brankovou čáru se snažili dostrkat zejména Lessio, Smith a Voronin, vše skončilo posunutou brankou. Domácí se radují z gólu, rozhodčí jdou k videu.

35:25
    Znovu se bude vylučovat, přesilovku si dá hostující Jekatěrinburg. Dvě minuty za držení obdržel Alexandre Bolduc.

29:24
    Přesilovou hru si nyní zahraje Záhřeb, dvě minuty za vysokou hůl dostal Jan Buchtele.

27:15
    Přesilovka pro Jekatěrinburg, dvouminutový trest za sekání dostal Goran Bezina.

25:19
    Domácí Kozák sice přitiskl k mantinelu Ivašova, ten se ale zvládl uvolnit a přihrát na najíždějícího Buchteleho. Jeho švih skončil v Gajdučenkově lapačce.

16:53
    MIchnov se jako vítr prohnal levou stranou, najel si před Gajdučenka a pokusil se o zasunutí puku k tyčce. Gajdučenko zasáhl nataženým betonem!

15:07
    Vylučuje se na straně Medveščaku, dvě minuty za krosček dostal Thomas Larkin.
    12:10 Jevgenij ČESALIN - 0:1

12:10
    Hosté jdou do vedení. Na pravé straně převzal puk JEVGENIJ ČESALIN, dostal se do úniku, brankáři udělal dlouhou kličku doleva a vystřelil pod horní tyčku. Asistence: Michal Čajkovský, Alexander Torčeňuk.

11:54
    Je po přesilovce, neboť v oslabení se do sóla dostal Glumac a při bekhendovém blafáku byl faulován. Dvě minuty za sekání dostal Nikita Ščitov.

11:23
    Hosté si zahrají přesilovku, na trestnou lavici už s dvěma minutami za vysokou hůl zamířil Tomislav Zanoški.
    11:11 Gubin Gajdučenka neprostřelil

11:11
    Gubin se nyní objevil v dobré pozici před brankovištěm, počkal si na vhodný okamžik na střelu, jenže trefil pouze dobře povyjetého Gajdučenka.

08:09
    Hostující Garejev se dostal do sóla, zvolil střelu, branku Medveščaku ale vůbec netrefil.

00:31
    Hned ze startu je tu vyloučení a to na obou stranách. U domácích to je Nathan Perkovich za nedovolené bránění a u hostů Nikolaj Timašov za sekání.