Vítkovice – Kometa Brno | 3:2 (po pr.) | | | Plzeň – Zlín | 7:1 (kon.) | | | Litvínov – Mladá Boleslav | 5:4 (po pr.) |
Liberec – Chomutov | 4:5 (kon.) | | | K. Vary – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Pardubice – Mountfield HK | 1:4 (kon.) |
Sparta – Olomouc | 2:4 (kon.) |
Philadelphia – Montreal | 3:1 (kon.) | | | Buffalo – NY Rangers | 1:2 (po pr.) | | | Tampa – Ottawa | 2:5 (kon.) |
Nashville – Edmonton | 2:0 (kon.) | | | Dallas – Winnipeg | 3:4 (kon.) | | | Arizona – Chicago | 3:4 (kon.) |
St. Louis – Toronto | 5:1 (kon.) | | | Vancouver – San Jose | 1:4 (kon.) |
Barys – Minsk | 5:1 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Riga | 4:2 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Jokerit | 2:3 (kon.) |
Magnitogorsk – Petrohrad | 5:4 (5:4 po s.n.) | | | Čeljabinsk – Čerepovec | 1:0 (kon.) | | | Ufa – CSKA Moskva | 1:5 (kon.) |
Spartak Moskva – Soči | 1:3 (kon.) | | | HC Slovan – Viťaz | 1:6 (kon.) |
Vsetín – Kladno | 0:4 (kon.) | | | Havířov – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) | | | K. Vary – Třinec | 2:1 (kon.) |
Olomouc – HC Litvínov | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Jihlava | 4:1 (kon.) | | | Chomutov – Zlín | 3:2 (kon.) |
HC Plzeň – Č. Budějovice | 5:3 (kon.) | | | Písek – Slavia | 2:7 (kon.) | | | Vítkovice – Kolín | 5:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Letňany | 2:8 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 5:2 (kon.) | | | Sparta – Liberec | 5:1 (kon.) |
Zlín – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) | | | Olomouc – Liberec | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
Jihlava – Mountfield HK | 4:2 (kon.) | | | Slavia – HC Litvínov | 6:4 (kon.) |
Česko – Kazachstán | 0:8 (kon.) |
Poprad – Zvolen | 5:6 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky | 2:6 (kon.) | | | Košice – Žilina | 4:5 (kon.) |
Banská Bystrica – Trenčín | 4:1 (kon.) | | | Nitra – Martin | 5:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Pov. Bystrica | 7:4 (kon.) | | | Topoľčany – Michalovce | 3:2 (kon.) | | | Prešov – Skalica | 9:4 (kon.) |
Č. Lípa – HC Varnsdorf | 8:6 (kon.) | | | Č. Krumlov – HC Vimperk | 3:1 (kon.) |
po s.n. (5:4)
Metallurg Magnitogorsk
5:4
(1:1, 0:2, 3:1 - 0:0)
SKA Petrohrad
Martin Augustin
Branky a nahrávky:
20. Lee (A. Sjomin, Filippi), 45. Mozjakin (Lee), 47. Mozjakin (Lee, Zaripov), 49. Mozjakin (Lee), rozh. náj. Zaripov – 20. Dacjuk (Kovalčuk, A. Bělov), 29. Dadonov (A. Bělov, Šipačov), 30. Dadonov (N. Gusev), 47. Koskiranta
Rozhodčí: Bělov, Sidorenko – Goljak, Dědjulja
Diváci: 7500
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Nikita Gusev (PET)
1:1 Danis Zaripov (MET)
2. série:
1:2 Pavel Dacjuk (PET)
1:2 Jan Kovář (MET)
3. série:
1:2 Ilja Kovalčuk (PET)
2:2 Sergej Mozjakin (MET)
4. série:
2:2 Sergej Mozjakin (MET)
2:2 Nikita Gusev (PET)
5. série:
3:2 Danis Zaripov (MET)
3:3 Pavel Dacjuk (PET)
6. série:
4:3 Chris Lee (MET)
4:4 Nikita Gusev (PET)
7. série:
5:4 Danis Zaripov (MET)
5:4 Pavel Dacjuk (PET)
Metallurg Magnitogorsk:
Košečkin (Samsonov) – J. Birjukov (A), Antipin, Bereglazov, Lee, Chabarov, S. Těreščenko, Dronov – Zaripov (A), Jan Kovář, Mozjakin (C) – A. Sjomin, Filippi, Osala – Timkin, Kaletnik, Kosov – Berestennikov, Železkov, Platonov – De. Kazionov.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, J. Jakovlev, Chafizullin, A. Bělov, Zub, Rukavišnikov, Rykov – Ketov, Dacjuk (C), Kovalčuk (A) – Dadonov, Šipačov (A), N. Gusev – Barabanov, Prochorkin, Chochlačjov – Širokov, Koskiranta, Nekolenko – Kablukov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, J. Jakovlev, Chafizullin, A. Bělov, Zub, Rukavišnikov, Rykov – Ketov, Dacjuk (C), Kovalčuk (A) – Dadonov, Šipačov (A), N. Gusev – Barabanov, Prochorkin, Chochlačjov – Širokov, Koskiranta, Nekolenko – Kablukov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bělov, Sidorenko – Goljak, Dědjulja
Diváci: 7500
Jan Kovář (MET) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:52
Tomáš Filippi (MET) 0+1, 3 střely, čas na ledě 19:07
Střely na branku – 37:48 (15:16, 6:14, 13:14 – 3:4)
Zblokované střely – 13:11
Vyhraná vhazování – 32:35
Trestné minuty – 33:33
Hity – 20:13
Autorem vítězné branky je DANIS ZARIPOV.