Rennes – Nice 2:2 (kon.) | Saint-Étienne – Lorient 4:0 (kon.) | Nantes – Marseille 3:2 (kon.)
Stade Rennes
2:2 (2:0)
OGC Nice
Neděle 12.02.2017, 15:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 25. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:26:48)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:3. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 13:14.

Jestliže to po první půli vypadalo na jasnou výhru Rennes, na konci mohou být domácí rádi, že získali alespoň bod. Za hosty nejprve snížil Anastasios Donis a v 81. minuté srovnal po úniku Valentin Eysseric. Další šance už zůstaly nevyužité a zápas tak skončil výsledkem 2:2. Pro Nice je remíza vzhledem k průběhu prvního poločasu zlatým výsledkem, zatímco domácí si mohou drbat hlavu.

90+4

90
    Siova hlavička skončila mimo.

90+2
    Amalfitano poslal naslepo centr do vápna, přesto musela obrana v bílém rychle odvracet.

90+2
    Nápor Nice skončil v zámezí, Costil rychle rozehrává.

90+1
    Eysseric se uvolnil na levé straně a už míří na Costila. Sledujeme strhující závěr utkání.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    ... stejný trest pak potkal i hostujícího Mounira Obbadiho.

90
    Pedro Mendes byl naopak potrestán žlutou kartou...

89
    Po centru hlavičkoval André, z brankové čáry vyhlavičkoval Obbadi. Akce pak pokračovala a domácí reklamovali zákrok na Mendese. Rozhodčí penaltu nepískal.

89
    Je z toho roh, rozehraje jej Amalfitano.

88
    Nyní už Rennes, na levé straně má Cavare docela dost místa.

87
    Na levé straně se uvolňoval Donis, trochu ale celou situaci zbrzdil. Nice už útočí do plných.

86
    Míč skončil v hostující síti, radost však byla zbytečná, mával se ofsajd.

85
    Domácí rozehráli roh, Nice se dokázalo ubránit a už vyráží do kontru.

84
    Jestliže bylo publikum dlouhou dobu spokojeno, nyní je slyšet i nespokojený pískot.

83
    Žlutou kartu za faul na Mendese dostal hostující Younes Belhanda.

Aleš Pur

Branky: 7. Amalfitano (Sio), 21. Sio – 59. Donis (Eysseric), 81. Eysseric (Seri)

Karty:   90. Mendes (REN) – 83. Belhanda (NIC), 90. Obbadi (NIC)

Stade Rennes: Costil – Danzé (C), Mendes, Gnagnon (46. G. Fernandes), Bensebaini (75. Cavaré) – Prcić, Chantôme, André – Amalfitano, Sio, Mubele (64. A. Kalulu).
    Náhradníci: Gertmonas – G. Fernandes, Saïd, A. Kalulu, Cavaré, Hunou, Diakhaby.

OGC Nice: Cardinale – Souquet, Baysse, Dante, Dalbert (75. Le Marchand) – Koziello (63. Obbadi), Cyprien, Seri – Eysseric, Pléa (43. Donis), Belhanda.
    Náhradníci: Benítez – Srarfi, Burner, Walter, Le Marchand, Donis, Obbadi.

Rozhodčí: Johann Hamel – Guillaume Debart, Alexandre Viala