NY Rangers – Columbus 2:5 (kon.) | Nashville – Edmonton 5:4 (kon.) | Florida – Ottawa 1:2 (kon.)
Chicago – St. Louis 4:2 (kon.) | Arizona – Buffalo 3:2 (kon.)
HC Děčín
5:2 (2:0, 2:0, 1:2) Stav série: 1:1
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Pondělí 27.02.2017, 18:00 • HC Děčín • Play-off 2. ligy, skupina Sever • Osmifinále

58:36
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Matějka – 2 min., krosček).

56:58
    Úplně zbytečný zákrok nyní předvedl Peroutka. Bez možnosti získat kotouč narazil na mantinel Ondřeje Koptu a dostává za to dvě minuty za krosček.

49:48
    Kovář dostává dvě minuty za držení protihráče a nabízí tak Medvědům další přesilovou hru.

39:22
    Za brankou hostů zbytečně přidržel svého soupeře Jan Molnár a dostává tak dvě minuty za držení protihráče. Hosté si zahrají přesilovou hru.

34:58
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Hříbal – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Hašek – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Horký – 2 min. + 2 min., hrubost).

32:14
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Zdvořáček – 2 min., napadení).

29:04
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Vacek – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Nováček – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Šťáva – 2 min., hrubost).

27:34
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Horký – 2 min., držení hole).
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Kaltenböck – 2 min., hrubost).

27:02
    Hosté nyní neunáší hru. Do Vaňka tvrdě najel Lupač a domácí hráč leží bezvládně na ledové ploše. V jeho obličeji se objevila krev a Lupač tak dostává pět minut a do konce utkání za zásah do oblasti hlavy nebo krku.

24:36
    Lupač nyní zbytečně oslabuje svůj tým, když se dopustil hru vysokou holí. Medvědi tak budou mít další přesilovou hru.

22:31
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Lupač – 2 min., faul loktem).
    Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Kovář – 2 min., faul loktem).
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Rubeš – 2 min., hrubost).

19:16
    Za napadení putuje na trestnou lavici Radomír Vaněk. Žihadla si tak zahrají přesilovou hru.

16:27
    Hosté inkasují další trest. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Sobotka a Medvědi mají k dispozici další přesilovou hru.

09:07
    Radim Vacek inkasuje dvě minuty za vysokou hůl a přesilovku si vyzkoušejí také hosté. Vhazuje se po levici Lukáše Lavingera.

04:58
    Máme tu první vyloučení tohoto zápasu. Na trestnou lavici míří na dvě minuty za hákování Petr Krutiš.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 6. Faigl (Oliverius, Zdvořáček), 14. Zika (Oliverius, Faigl), 24. Zdvořáček (Zika), 30. Hašek (Volráb), 49. Zika (Oliverius, Kaltenböck) – 45. Matějka (Rytnauer), 58. Rytnauer (Krutiš)

HC Děčín: Lavinger (Michajlov) – Hříbal, Molnár, Zdvořáček, Vaněk, Chmel, Michajličenko, Kaltenböck – Hašek, Volráb, Zajan – Faigl, Oliverius, Zika – Vacek, Kopta, Rubeš F. – Chovanec, Šetka
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Dusík (Dudáček) – Šťáva, Kovář, Sobotka, Peroutka, Salát, Pelikán, Kliment, Polívka – Havel, Mikeš, Nováček – Rytnauer, Krutiš, Horký – Lupač, Matějka, Hačecký – Šurý, Kondratěv

Rozhodčí: Hlinka – Gabriel, Zmeškal