Jihlava – Vsetín 5:1 (kon.) | Vítkovice – Žďár n/S 1:3 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 3:4 (kon.)
Třinec – Havířov 2:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:1 (2:1, 2:0, 1:0) Stav série: 1:0
VHK ROBE Vsetín
Středa 08.03.2017, 15:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu sk. "B" • Čtvrtfinále

50:13
    Přesilovou hru si domácí příliš neužili. Sedmnáct vteřin po jejím začátku nedovoleně bránil soupeře Daniel Piskač a také on putuje na lávku hanby.

Na vyloučení: 4-3.

49:56
    Hostům se zřejmě na trestné lavici zalíbilo. Stanislav Kunst totiž míří do oněch míst, co před malou chvílí česká hokejová reprezentantka Natálie Mlýnková, a dokonce dostává i stejný trest – hákování.

Na vyloučení: 3-3.

47:28
    Natálie Mlýnková jde na dvě minuty ven za hákování. Pane rozhodčí, to není hezký dárek k MDŽ...

Na vyloučení: 3-2.

36:48
    Dvaapadesát vteřin hráli domácí svojí první přesilovou hru. Poté ale Jihlavští nedobře střídali a rázem jich bylo na ledové ploše šest. To neuniklo pozornosti bystrého oka Luďka Pilného a síly na ledě se srovnají.

Na vyloučení: 3-1.

35:56
    Jenže co už hosté nedokázali, bylo dostat touš z obranného pásma. Záchranná brzda v podání hákování Matěje Mikulíka tak musela přijít, aby se Vsetínští nedostali ještě do větších potíží.

Na vyloučení: 2-1.

27:04
    Valentýn Smolko rozhodně není žádný raubíř, tohoto klučinu z Havlíčkobrodska poměrně znám. Faul kolenem to ale byl jasný, proto jde na dvě minuty ven a hosté budou mít téměř minutovou přesilovku pět na tři.

Na vyloučení: 2-0.

26:01
    Zdá se mi to k nevíře, musel jsem si zkontrolovat statistiky, ale je to vskutku tak. První vyloučení zápasu přichází až na konci sedmadvacáté minuty. Potrestaným hráčem je domácí Miroslav Juda, jenž jde ven za podražení.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 8. Křišta, 16. V. Brož (Křišta), 25. Najman (Menšík), 34. Menšík (V. Brož), 48. Chlubna (Najman, Menšík) – 7. Lobodowski (Jenáček)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – P. Brož, Rašín, Winkler, Smolko, Křišta, Piskač, Barák – Chlubna, Juda, Pigl – V. Brož, Najman, Menšík – Svoboda, Čermák, Zadražil – Mihulka, Krajíček. Trenér: Petr Svoboda
    VHK ROBE Vsetín: Lidák (Ševců) – Kunst, Kuboš, Mikulík, Navrátil, Houser, Vávra, Sviták – Adámek, Jenáček, Lobodowski – Lukačka, Půček, Šánek – Pochylý, Mlýnková, Dohnal – Calaba, Hradil. Trenér: Luboš Jenáček

Rozhodčí: Pilný – Klouda, Pechánek