Olomouc B – Petřkovice 3:0 (kon.) | Zlínsko – Vyškov 0:1 (kon.) | Hulín – Slovácko B 0:0 (kon.)
Mohelnice – Zlín B 1:1 (kon.) | Hlučín – Uničov 0:2 (kon.) | Blansko – Kroměříž 1:2 (kon.)
Líšeň – HFK Olomouc 2:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:1 (1:1)
1. HFK Olomouc
Sobota 01.04.2017, 15:30 • Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších online přenosů na shledanou. (17:30:15)

Máme dobojováno. Ve veledůležitém záchranářském duelu nakonec zvítězila domácí Líšeň a snížila tak ztrátu na předposlední Blansko. Utkání už v první minutě otevřel David Krška, odpověď hostů přišla po pětadvaceti minutách z kopaček Luboše Horky. Konečnou a vítěznou trefu obstaral Tomáš Machálek a domácí tak po zásluze dovedli zápas do vítězného konce.

81
    Třetí střídání domácích. Konečná je pro střelce první branky Davida Kršku, na hřiště naopak přichází Filip Voda.

Dnešní utkání sleduje 220 diváků.

80
    Momentálně nám vypadl obraz, doufejme, že co nevideť zápas budeme opět moci sledovat.

79
    Ke střídání opět sáhl hostující lodivod. Hřiště opustil Ondřej Kováč, naopak na hřišti se objevil Martin Krejčí.

77
    Ve velké šanci se ale nyní objevil Filip Žák, který už prostřelil Kotnoura, za něj ale na brankové čáře zaskočil jeden z domácích.

76
    Hosté jsou v soubojích často hodně pozdě, na jakýkoliv bodový zisk to v dnešním zápase moc nevypadá.

74
    Olomouc se hnala do rychlého protiútoku, proti přesile však neměla nárok, míč má opět Líšeň.

72
    Frimmel se dostal po centru k zakončení, jeho slabá střela ale nenadělala Muchovi větši potíže.

71
    Loktem si v souboji pomohl Filip Žák a je mu tak pískán útočný faul.

69
    HFK Olomouc se zatím do žádné vážnější šance ve druhém poločase nedostala, obrana domácích totiž veškeré vzniklé nebezpečí včas uhasila.

67
    Střídat bude HFK Olomouc. Ze hřiště odchází Tomáš Langer, přichází Filip Rýdel.

67
    Poprvé střídá také Olomouc. Ze hřiště odchází Tomáš Langer, kterého nahrazuje Jakub Marek.

66
    Hosté měli k dispozici rohový kop, ten ale po sérii několika hlaviček domácí borci odvrátili.

64
    Nyní jsou na tahu opět hosté, pokud s výsledkem chtějí ještě něco udělat.
    62. MACHÁLEK - 2:1

62
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Líšeň se opět dostává do vedení! Za obranou soupeře se nacházel Tomáš Machálek, který střelou podél gólmana rozvlnil síť Olomouce.

60
    Frimmel se odhodlal ke střele zpoza šestnáctky, ta ovšem měla opačnou faleš, než by si sám hráč přál.

59
    Otěže zápasu přebírá Líšeň, v posledních minutách hraje velmi aktivně.

58
    Mezitím střídají domácí. Ze hřiště odchází Libor Daněk, jehož místo zaujme Michal Bednář.

57
    Hraje se ve velkém tempu, akce jednoho týmu střídá akci druhého.

54
    Hosté mohli vyrazit do rychlého protiútoku, proti byl ale Libor Daněk, který za svůj faul uviděl žlutou kartu.

54
    Rychlostní souboj vyhrál Luboš Horka a pro jistotu odklízí míč do autu.
    52. Machálkova šance

52
    Z ničeho nic velká šance domácích. Machálek dostal přesnou přihrávku do malého vápna, kde ale branku trestuhodně přestřelil.

51
    Ovsepjanovu přihrávku zblokoval jeden z hráčů hostů.

51
    Olomouc vstoupila do druhého poločasu výrazně aktivněji, než jeho soupeř. Hraje se především na půlce domácích.

49
    Zezula odkopem zažehnal nebezpečí před svojí brankou, nicméně HFK Olomouc bude zahrávat roh.

47
    Kováčův aut byl hodně nepřesný a končí až za brankovou čárou.

46

Za námi je první dějství velmi bojovného fotbalu. Hosté z Olomouce se ještě nestačili ani rozkoukat, což mělo za důsledek inkasovaný gól hned v první minutě. S přibývajícím časem začal být nebezpečný i hostující celek, odměnou mu byla vyrovnávací branka. Utkání se nese v duchu velmi bojovného fotbalu, není se čemu divit, obě mužstva potřebují z tohoto zápasu vytěžit co nejvíc bodů na cestě za záchranou v soutěži. Druhý poločas začne přibližně v 16:36.

45+4

45+1
    I tentokráte museli hosté tahat za záchranou brzdu, výsledkem toho je žlutá karta pro Filipa Vedrala.

45
    Pokus o vysunutí Pylíka za soupeřovu obranu se nepovedl, míč končí v rukavicích Kotnoura.

44
    Na přetažený centr si naskočil Zezula, který pouze vyprášil Muchovy rukavice.

44
    Nyní jsou to domácí, kteří mají více ze hry. Zahrávat budou další rohový kop.

42
    Další ostrý zákrok. Před vápnem Olomouce byl faulován Machálek, což znamená, že Líšeň bude mít k dispozici přímý volný kop zhruba z pětadvaceti metrů.
    40. Demeterova hlavička vedle

40
    A ten nebyl vůbec špatný. Na centrovaný balón si naskočil Demeter, svojí hlavičku ale poslal zhruba dva metry vedle.

39
    Ovsepjan při svém prvním kontaktu s balónem vybojoval rohový kop.

37
    Máme tu první střídání. Zdravotní problém postihl Václava Minaříka, kterého na hřišti nahradí Arutjun Ovsepjan.

36
    Líšeň v posledních minutách zlobí nepřesnost, jejich akce většinou končí tak rychle, jak začnou.

35
    Nekuda měl spoustu času na přesný centr do šestnáctky soupeře, centr se mu ale i přesto nepovedl.

33
    Kršku na levé straně šestnáctky tvrdě fauloval Řehák, domácí tak mají k dispozici standardní situaci.
    31. Velká šance HFK Olomouce

31
    Obrovskou chybu udělal jeden z bránicích hráčů domácích, který upadl a k míči se tak dostal Pylík, který na hranici vápna branku jen těsně minul.

28
    Filip Žák se uvolnil kolem jednoho z bránicích hráčů, nepřesnou střelou ale rozvlnil pouze síť za bránou.

26
    HFK právě vstřelil branku!
    Máme vyrovnáno! Olomouc rozehrávala rohový kop, ve vápně se nejlépe zorientoval LUBOŠ HORKA a přesnou střelou pod břevno nedal Kotnourovi šanci.

25
    Fall ve vlastním vápně netrefil balón, naštěstí pro něj se míč nedostal k žádnému z protihráčů.

25
    Hraje se opravdu od podlahy, hra je často přerušovaná fauly obou celků.

24
    Pospíšil měl na přesnou nahrávku na Kršku spoustu času, to mu ale spíš uškodilo a míč pouze věnoval soupeři.

22
    Na přesný centr do vápna si naskakoval Frimmel, avšak nedoskočil.

21
    Dalším kdo vidí žlutou kartu v ruce hlavního rozhodčího je Ondřej Kováč. Jestli zápas takhle půjde dál, tak dost možná uvidíme i kartu červenou.

20
    Krška si zkoušel vymodlit faul před šestnáctkou soupeře, rozhodčí mu ale jeho teatrální pád "nezbaštil".

19
    Hosté se už, už hnali do protiútoku, zradila je ale nepřesná finální přihrávka.

18
    Hra nabízí spoustu faulů a tvrdých zákroků, je vidět, že v zápase jde opravdu o hodně.

18
    Hodně ostře nyní fauloval Rudolf Čampa a po zásluze je mu udělena žlutá karta.

17
    HFK Olomouc rozehrávala rohový kop, k míči se ve vápně dostal jeden z hostů, jeho střele chyběla ale přesnost.

15
    Standardku rozehrál sám faulovaný, tvrdou střelou ale mířil pouze do dobře postavené zdi soupeře.

14
    Aktivní Krška byl tvrdě faulován před vápnem, domácí tak mají k dispozici standardní situaci ze slibné pozice.

12
    Luboš Horka zastavil rychle se vyvíjející protiútok soupeře za cenu žluté karty.

11
    Před Vedralem odvrátil míč za postranní čáru Čampa.

10
    Zezula se hezky uvolnil kolem jednoho z protihráčů, ale střelu z hranice vápna poslal vysoko nad.

9
    Buckův centr nevyvolal žádné vzrušení před domácí brankou, Kotnour bude vykopávat.

7
    Demeter byl poblíž vápna faulován, hlavní rozhodčí byl ale opačného názoru a hra tak pokračuje.

7
    Krškův centr do vápna byl odvrácen jedním ze stoperů hostí.

6
    Olomouc vhazovala na útočné polovině soupeře, nebezpečí pro branku Kotnoura ale nevzniklo.

4
    Líšeň je od prvních minut výrazně aktivnějším celkem, gól z první minuty je určitě nakopl.

2
    U míče jsou opět domácí, téměř každá akce začíná od stoperské dvojice.
    1. KRŠKA - 1:0

1
    Tak to bylo hodně rychlé! DAVID KRŠKA si narazil s jedním ze svých spoluhráčů a přízemní střelou mezi nohama Muchy posílá Líšeň do vedení!

1

Výkop provede domácí celek.

Obě mužstva jsou již na hřišti, zápas za chvíli začne.

SK Líšeň: Kotnour – Čampa (C), Minařík, Krška, Machálek, Pospíšil, Zezula, Demeter, Fall, Daněk, Frimmel
    Náhradníci: Rychetský – Bednář, Kubík, Voda, Ovsepjan

1. HFK Olomouc: Mucha – Vedral, Horka (C), Kováč, Řehák, Langer, Weinlich, Buček, Pyclík, Žák, Nekuda

HFK Olomouc

O něco lepší sezónu mají hosté z Olomouce. Ti doposud nasbírali o devět bodů více než jejich dnešní soupeř, což je řadí na první nesestupové místo, tedy čtrnácté. I hosté jsou nakopnuti velmi překvapivou výhrou z minulého kola, kdy dokázali v olomouckém derby porazit B tým Sigmy Olomouc a zároveň se jedná o druhý celek soutěže. HFK ale v letošní sezóně zlobí útočná stránka, neboť se jedná o nejhůře střílející tým ligy. Uvidíme, jak efektivní budou dnes.

SK Líšeň

Domácí SK Líšeň prožívá velmi špatnou sezónu. Není se čemu divit, neboť svěřenci Josefa Mazury doposud nasbírali pouhých deset bodů a nacházejí se tak na samém chvostu tabulky. Velmi důležité body při cestě za záchranou v soutěži Líšeň získala v minulém kole, kdy senzačně vyloupila hřiště Třebíče. A teď dávejte pozor – výhra proti Třebíči zároveň znamenala přerušení dvanácti zápasové série bez výhry, neboť celek z Brna naposledy zvítězil třetího září loňského roku. Další velmi důležité body budou na pořadu i dnes, neboť v záchranářském duelu se utkají s HFK Olomoucí.

Krásné sobotní odpoledne Vám přeji při sledování dnešního utkání Moravskoslezské fotbalové ligy. Domácí SK Líšeň přivítá na svém stadionu přivítá 1. HFK Olomouc.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.