Buffalo – Montreal 2:1 (kon.) | Washington – NY Rangers 2:0 (kon.)
Čtvrtek 06.04.2017, 01:30 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Tomáš Plekanec (MTL) 1+0, 2 střely, čas na ledě 13:12 (04:12:53)

1. Tyler Ennis (BUF) 1+0
    2. Evander Kane (BUF) 0+1
    3. Robin Lehner (BUF) 31 zák., 1 gól, 96,9%

Statistiky: Střely na bránu: 30-32; Zablokované střely: 5-8; Vhazování: 36%-64%; Hity: 26-9; Přesilové hry: 0/1-0/0; Trestné minuty: 0-2.

Robin Lehner stejně jako Corey Price odchytal v KeyBank Center fantastické utkání, jenže na rozdíl od svého protějšku inkasoval o jeden gól méně. Sabres se loučí v letošní sezóně s domácím prostředí vítězně poté, co ve druhé třetině vstřelil vítězný gól Tyler Ennis. Montreal na šestou výhru v řadě nedosáhl. Jediný gól hostů vstřelil Tomáš Plekanec. Konečný výsledek: Buffalo Sabres 2 Montreal Canadiens 1.

59:50
    Do konce utkání zbývá odehrát pouhých 10 sekund!

59:36
    Další zakázané uvolnění po dalším vyhození Sabres, tentokrát na levé straně podél střídaček.

59:29
    Další pokus o trefení prázdné brány v podání Sabres, puk ale znovu zamířil pouze na zakázané uvolnění.

59:20
    Sabres vyhodili puk z obranného pásma tak dobře, že už to vypadalo, že skončí v bráně, nakonec ale těsně minul levou tyč a skončil za zakázaném uvolnění. Sabres si vzali timeout. Vhazování před domácí bránou.

59:00
    Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:18
    Corey Price naskočil na střídačku a hokejisté Montrealu to zkouší podle očekávání bez brankáře!

58:07
    Po skončení dnešního utkání můžete sledovat ještě druhé souběžně hrané utkání mezi Washingtonem a New Yorkem Rangers, který prohrává po druhé třetině těsně 1:0. V hlavním městě USA právě probíhá přestávka.

57:56
    Jack Eichel vypálil z pravého kruhu pro vhazování a puk mířil mezi betony Coreyho Price, jenže brankář Montrealu je včas dokázal sevřít k sobě a hru přerušil.

57:30
    Alexandr Radulov byl vytlačen na pravém křídle za bránu a Canadiens se k ničemu nedostali. Moc času už není.

56:19
    Osobně jsem čekal od Montrealu více, než v dnešním utkání jeho hráči předvedli. Nejlepším hráčem kanadského celku je určitě brankář Corey Price, který by se mohl objevit mezi třemi hvězdami utkání.

Thank you to the greatest fans in the NHL! ???? #SabresFanAppreciation

Příspěvek sdílený Buffalo Sabres (@buffalosabres),

56:05
    Robin Lehner v blízkosti své levé tyče zastavil krátké nahození Canadiens a po jeho úspěšném zákroku přichází na řadu krátká reklamní přestávka. Hra je přerušena.

55:31
    Brandon Davidson byl tvrdě dohrán v pravém rohu svého obranného pásma a Sabres předváděli skvělý forčeking, k ničemu se ale nakonec nedostali.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 7. Ristolainen (Gorges, Eichel), 32. Ennis (E. Kane, R. O'Reilly) – 41. Plekanec (Radulov, Byron)

Buffalo Sabres: Lehner (Ullmark) – Gorges (A), Ristolainen, D. Kulikov, Franson, Falk, Bogosian – E. Kane, R. O'Reilly (A), B. Gionta (C) – M. Foligno, Eichel, Reinhart – A. Nylander, Rodrigues, Ennis – Deslauriers, Girgensons, Moulson. Hlavní trenér: Dan Bylsma.
    Montreal Canadiens: Price (Lindgren) – Markov (A), Petry, Beaulieu, Jemelin, Davidson, Nestěrov – Pacioretty (C), Danault, Radulov – Byron, Plekanec (A), Gallagher – Galchenyuk, A. Shaw, Lehkonen – King, T. Mitchell, Flynn. Hlavní trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: Garrett Rank, Kelly Sutherland. Čároví: Shandor Alphonso, Devin Berg

Diváci: 18815