Buffalo – Montreal | 2:1 (kon.) | | | Washington – NY Rangers | 2:0 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 2:3 (po pr.) | | | Kanada – Finsko | 4:0 (kon.) | | | Rusko – Švédsko | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Finsko – Česko | 1:3 (kon.) | | | Slovensko – Salzburg | 1:2 (kon.) |
Česko – Finsko | 4:3 (po pr.) |
Belgie – Srbsko | 2:9 (kon.) | | | Španělsko – Austrálie | 3:5 (kon.) | | | Rumunsko – Island | 0:2 (kon.) |
Dánsko – Slovensko | 0:2 (kon.) |
Martin – Banská Bystrica | 0:7 (kon.) |
Sparta – Kloten | 9:1 (kon.) | | | Třinec – Zürich | 6:2 (kon.) | | | Jungadler Mannheim – Davos | 6:5 (kon.) |
Eisbären – Salzburg | 0:5 (kon.) |
MHKM Skalica – Sparta | 1:4 (kon.) |
konec
HC Sparta Praha
9:1
(3:0, 4:0, 2:1)
EHC Kloten Flyers
52:50
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Havlín – 2 min., sekání).
|
|
50:36
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Vitouch – 2 min., hákování).
|
|
47:52
|
Vyloučení v týmu EHC Kloten Flyers (Mettler – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
39:21
|
Vyloučení v týmu EHC Kloten Flyers (Waibel – 2 min., sekání).
|
|
35:55
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Dani – 2 min., podražení).
|
|
31:00
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Hadamczik – 2 min., sekání).
|
|
26:37
|
Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Pika – 2 min., podražení).
|
|
18:36
|
Vyloučení v týmu EHC Kloten Flyers (Malovecky – 2 min., držení protihráče).
|
|
07:28
|
Vyloučení v týmu EHC Kloten Flyers (Bachmann – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
2. Barinka (Čermák, Hadamczik), 4. Arnošt (Stepanov, Pika), 14. Stepanov (Obadal), 25. Bureš (Čech), 26. Havlín (Flídr, Vitouch), 31. Kropáček (Čech, Arnošt), 36. Čermák (Pšenička), 46. Hadamczik (Čermák, Pšenička), 50. Flídr (Dani, Kumpošt) – 53. Derungs (Knak)
Rozhodčí: Jechoutek – Kučera, Hnát
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Sparta Praha:
Mičán (Švehlák) – Bureš, Kumpošt, Najman, Litvinov, Tůma, Havlín, Hadamczik, Pika – Čermák, Vitouch, Stepanov, Barinka, Rubeš, Obadal, Dani, Flídr, Arnošt, Kropáček, Čech, Pšenička
Kouč: Richard Žemlička
Náhradníci:
Trenér:
EHC Kloten Flyers: Seifert (L. Jannet) – Koch, Stecher Bachmann, Pina, G. Jannet, Kälin, Malovecky – Baumann, Knak, Waiber, Carella, Meyer, Krayem, Mettler, Lehmann, Halberstadt, Schmid, K. Derungs, von Arburg
Kouč: Thomi Derungs
Náhradníci:
Trenér:
Kouč: Richard Žemlička
Náhradníci:
Trenér:
EHC Kloten Flyers: Seifert (L. Jannet) – Koch, Stecher Bachmann, Pina, G. Jannet, Kälin, Malovecky – Baumann, Knak, Waiber, Carella, Meyer, Krayem, Mettler, Lehmann, Halberstadt, Schmid, K. Derungs, von Arburg
Kouč: Thomi Derungs
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jechoutek – Kučera, Hnát
Diváci:
Jan Volf