Montreal – Tampa 2:4 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 3:1 (kon.) | Philadelphia – Columbus 4:2 (kon.)
Boston – Washington 1:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:2 (2:0, 2:2, 0:0)
Columbus Blue Jackets
Sobota 08.04.2017, 18:45 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To bude z mé strany všechno. Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím a zároveň Vás zvu na další on-line přenos z NHL. Třeba hned od půlnoci, kdy se utkají Ďáblové, kteří na svém ledě přivítají Islanders, pro tuto chvíli na shledanou. (21:14:39)

Československá stopa v utkání:
    Jakub Voráček (PHI) 1+0, 3 střel, čas na ledě 14:54

1. Ivan Provorov (PHI) 1+0
    2. Pierre-Édouard Bellemare (PHI) 1+0
    3. Steve Mason (PHI) 20 zák., 2 góly, 90,9%

Tento zápas je už minulostí. Philadelphia uhájila své vedení z předchozích třetin a porazila celek z Columbusu 4:2. Za domácí tým se postupně trefili hráči jako Pierre-Édouard Bellemare, Michael Del Zotto, Jakub Voráček a Ivan Provorov. Na druhé straně se prosadil Seth Jones a Boone Jenner. V posledním kole se Flyers utkají s Hurricanes, naopak Columbus bude cestovat na led Toronta, které stále hraje o play-off.

Počet střel v zápase: 24 (10, 10, 4) – 22 (7, 5, 10)

59:35
    Ani Wayne Simmonds nedokázal zasunout puk do hostující branky, stav utkání je i nadále 4:2 pro domácí.

59:01
    Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:38
    Domácí tým mohl rozhodnout tento zápas, ale ani nadvakrát nedokázal poslat puk do branky.

58:20
    Hosté se usadili v útočném pásmu a obstřelují domácí branku, Mason má hodně práce.

58:06
    Voráček se snažil vyhodit přímo do hostující branky, ale puk neměl dostatečnou razanci.

57:50
    Sergej Bobrovskij je na malou chvíli v brance kvůli vhazování ve středním pásmu.

57:37
    Gagner vjel do útočného pásma dříve než puk, rozhodčí píská ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:22
    Sergej Bobrovskij míří na střídačku, Columbus hraje v šesti lidech.

57:04
    Columbus všechno sází na útok, domácí tým čeká perný závěr tohoto utkání.

56:29
    Flyers ubránili útočný výpad svého soupeře a můžou zaútočit. Hosté se urychleně musí vrátit zpět na obranné pozice.

56:06
    Sergej Bobrovskij už pomalu pošilhává po střídačce. Columbus to za malou chvíli zkusí v šesti.

55:47
    Konec zápasu se nám čím dál více blíží, Columbus i nadále prohrává o dvě branky.

55:26
    Máme před sebou poslední komerční přestávku v tomto zápase.

55:19
    Savard napřáhnul ke střele, Mason byl pozorný a puk pokryl. Vhazovat se bude před jeho brankou.

54:56
    Sam Gagner neuspěl proti přesile a musí se opět vrátit, aby pomohl svému celku v obraně.

54:34
    Voráček se dostal do zakončení, ale hostující branku o něco málo minul. Arénou to pouze zahučelo.

53:52
    Philadelphia si užívá dnešní zápas a poměrně se hokejem i baví. Hosté pouze stínují, nemají chuťnapadat.

53:28
    Del Zotto dnes hraje velice působivé utkání, to dokazuje i ve třetí třetině.

53:00
    Domácí tým je čím dál blíže k vítězství. Ještě ovšem nepředbíhejme, máme před sebou sedm minut.

52:13
    Třetí třetina se hraje docela v poklidném tempu, žádný tým jako by nikde nespěchal.

51:50
    Sergej Bobrovskij si teď vychutnal jednoho z domácích hráčů, který nedokázal zakončit pohlednou akci svého týmu.

51:37
    Voráček si splnil své povinnosti a vyváží puk z obranného pásma pryč.

51:20
    Domácí tým přestal hrát, toho využívá soupeř, který se tlačí do zakončení.

50:23
    William Karlsson hledal zadovkou svého spoluhráče před brankou. Tato přihrávka byla velice nebezpečná.

50:01
    Máme před sebou posledních deset minut základní hrací doby tohoto utkání mezi Flyers a Blue Jackets.

49:32
    Čas se pomalu, ale jistě krátí. Hosté nemají na výběr, musí čím dál více sázet na útok.

49:08

49:00
    Dokonce teď domácí tým i napadá ve vlastním útočném pásmu. Zdá se, že hosté tuto výhodu nevyužijí.

48:34
    Domácí tým hraje toto oslabení s velikým přehledem a skvěle se brání, následně i vyhazuje.

48:17
    Přesilová hra se blíží ke svému konci, hosté zatím v této výhodě nepředvedli nic světoborného.

47:44
    Náhodné nahození na domácí branku, které vyslal Gabriel Carlsson končí v lapačce Masona.

47:20
    Hosté mají velkou příležitost se dostat na dostřel svého soupeře, ale jejich přesilová hra se zatím odehrává mimo útočné pásmo.

47:08
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Brandon Manning – 2 min., hákování).

46:48
    Máme tady první komerční přestávku ve třetí třetině.

46:27
    Jenže kombinace Schultze je hodně nepřesná a puk proto míří opět do středního pásma.

46:02
    Nedůraznost hostů vyznívá ve prospěch domácích, kteří se dostávají do útočného pásma.

45:35
    Ovšem domácí tým musí i bránit, Columbus z brejků velmi kouše. Mason musí být připraven.

45:15
    Michael Del Zotto drží puk na své hokejce a čeká na vhodnou příležitost k útoku.

44:53
    Ani ve třetí třetině nevidíme na začátku moc přerušování, hra plyne dost rychle.

44:29
    Jenže ani hra domácích není nějak slavné v této části hry, nedokáží se dostat pryč z vlastního pásma.

44:10
    Sam Gagner se nedokázal prosadit přes svého strážce a o puk přichází. Hosté se opět musí bránit.

43:44
    Blue Jackets se snaží, co to dá, ale domácí obrana je stále nepropustná, hraje prostě s velikým přehledem.

43:22

43:10
    Columbus má puk u sebe a tahá čas do konce tohoto oslabení, což se stane za malou chvíli.

42:36
    Hosté se nedokážou osvobodit, tímpádem nemůžou ani vystřídat. Toho by mohli domácí využít ve svůj prospěch.

42:20
    Až v tuto chvíli se domácí usadili v útočném pásmu, kde budou kombinovat a následně i střílet.

41:59
    Hosté ve svých oslabeních zlobí, co to dá. Tentokrát byl v šanci Oliver Bjorkstrand.

41:31
    Domácí tým má před sebou další přesilovou hru. V těch dvou předchozích vystřelili pouze dvakrát.

41:22
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Scott Hartnell – 2 min., podražení).

41:13
    Domácí tým se nikde netlačí, ale tohle by se mohlo vymstit, mohli by inkasovat.

40:19
    Hosté mají před sebou velký úkol. Musí ve třetí třetině otočit nepříznivý výsledek.

40:01

Druhá třetina je minulostí! Philadelphia uhájila své vedení v tomto zápase a po této periodě vede nad soupeřem z Ohia 4:2. Ve druhé třetině se za domácí tým prosadil Jakub Voráček nebo Ivan Provorov, za hostující tým to byl obránce Seth Jones a forvard Boone Jenner. Určitě nikde neodcházejte, třetí třetina bude ještě velmi zajímavá.

Počet střel v zápase: 20 – 12

Další třetina začne přibližně v 20:34.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:45
    Ovšem vzápětí přichází ztráta, proto se musí urychleně vrátit do vlastního pásma.

39:28
    I tento závěr třetiny se snaží domácí odehrát daleko od své branky, což se jim zatím daří.

39:01
    Byla ohlášena poslední minuta druhá třetiny.

38:45
    Matt Calvert pouze nahazoval puk na domácí branku, ovšem málem z toho byl gó. Tento hráč orazítkoval tyč.

38:19
    Domácí mají problém s vysokým napadáním hostů, všechno to řeší Weise, který se dostal s pukem do středního pásma.

37:56
    Ani hosté nechtějí zůstat pozadu a do konce této třetiny chtějí snížit své manko z dnešního zápasu.

37:33
    Sergej Bobrovskij je na konci druhé periody ve velké aktivitě. Musí čelit střelám domácích obránců-

37:07
    Jeden z domácích plejerů si nepohlídal nájezd do útočného pásma a rozhodčí odpískal ofsajd.

36:55
    Hra se momentálně odehrává v útočném pásmu domácích, kteří se této výhody drží zuhy nehty.

36:34
    Flyers opět mohli odskočit do tříbrankového trháku, ale Bobrovskij svůj celek podržel výborným zákrokem.

36:17
    Máme před sebou poslední komerční přestávku v této třetině.
    36:00 Boone JENNER - 4:2

36:00
    Columbus právě vstřelil branku!
    Columbus se dostal do útočného pásma, zakombinoval a skóroval! Steve Mason byl krátký na střelecký pokus BOONEA JENNERA, který snížil gólový rozdíl na dvě branky. Asistence: Sam Gagner, Scott Hartnell.

35:33
    Atkinson se položil do střely jednoho z domácích, která mířila do brankoviště.

35:16
    Provorov je po své úvodní brance při chuti a snaží se přidat i druhou trefu v utkání.

34:59
    Voráček má puk u sebe a snaží se něco vykouzlit, ale zatím bez většího úspěchu.

34:36
    Zápas nám plyne jako voda, za malou chvíli nám bude končit druhá třetina tohoto zápasu.
    33:48 Ivan PROVOROV - 4:1

33:48
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí tým odskakuje na rozdíl tří branek. IVAN PROVOROV si na levém kruhu připravil puk ke střele, která propadla za záda hostujícího brankáře. Philadelphia tedy vede už 4:1. Asistence: Andrew MacDonald, Brayden Schenn.

33:30
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Brandon Manning – 5 min., bitka + 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Josh Anderson – 5 min., bitka + 2 min., sekání).

33:22
    Columbus se musí tlačit do útoku, to nám předvedl obránce Johnson, který vypálil od modré vysoko nad domácí branku.

32:25
    Scott Hartnell si zápas proti bývalému klubu zjevně užívá, hraje s velikým přehledem.

32:00
    Zápas se nám přesunul do své druhé části. Flyers zatím docela překvapivě vedou nad svým sokem o dvě branky.

31:18
    Máme tady další komerční přestávku.

31:13

30:52
    Přesilová hra se blíží ke svému konci. Zdá se, že tato výhoda zůstane nevyužitá.

30:29
    Columbus zlobí ve vlastním oslabení, do slibné šance se dostal Jenner, ale Mason byl na místě.

30:06
    Přesilová hra se už hraje jednu minutu a zatím jsme neviděli nějakou zajímavou příležitost.

29:48
    Ovšem hosté se z předcházející akce poučili a tímpádem se snaží i lépe bránit.

29:25
    Domácí tým hraje dnes přesilovky s velikým přehledem a dokáží diktovat tempo, což se děje i v tomto případě.

29:13
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Kyle Quincey – 2 min., podražení).

28:57
    Columbus se hlásí o slovo a to taky dostává a míří do útočného pásma. Uvidíme, co tento tým vymyslí.

28:27
    Letci drží útočné pásmo, kde doslova lítají a nedovolují svému soupeři, aby se dostali k puku.

27:52
    Domácí tým hraje po třetí vstřelené brance s výborným přehledem a svého soupeře dokáže držet na úzdě.

27:27
    Poté se hra přesouvá do útočného pásma hostí, ale ani tam puk dlouho nevydržel a stěhuje se opět do středu kluziště.

27:05
    Hra se momentálně odehrává ve středním pásmu, kde ani jeden tým nemá větší převahu v držení puku.

26:48
    Máme tady první komerční přestávku ve druhé třetině.

26:42
    26:42 Jakub VORÁČEK - 3:1

26:42
    Domácí tým si bere příklad ze svého soupeře a taky využívá přesilovku! Claude Giroux našel skvělou přihrávkou na druhé straně volného JAKUBA VORÁČKA, který upravuje skóre na 3:1 ve prospěch svého týmu. Asistence: Claude Giroux, Wayne Simmonds.

26:24
    Columbus mohl ve svém oslabení zaútočit a toho taky využil. Následně z toho byla velmi zajímavá příležitost.

26:00
    Jakub Voráček se dostal do zajímavé příležitosti, kterou zlikvidoval výborným zákrokem Bobrovskij.

25:51
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Scott Hartnell – 2 min., naražení zezadu).

25:46
    Nick Schultz byl úplně volný před brankou, ale jeho střela byla následně zblokována.

25:23
    Columbus i ve druhé třetině skvěle napadá a dělá problémy domácím hráčům, kteří nemůžou v klidu rozehrát.

24:56
    Shayne Gostisbehere napřáhnul ke střele od modré čáry, jeho střela orazítkovala pouze mantinel za brankou.

24:29
    Opět se hraje bez většího přerušování, což svědčí plynulému hokeji. Momentálně se hraje v útočném pásmu Letců.

23:52
    Brandon Saad si dokázal poradit se svým strážcem přes kterého se dostal do útočného pásma, ale tam bohužel pro svůj celek nic nevymyslel.

23:32
    Michael Del Zotto nemá komu by přihrál, proto volí přihrávku zpět na parťáka z obrany.

23:04
    Travis Konecny se úspěšně pere s přesilou protihráčů a poté i dokonce dokázal přihrát svému spoluhráči.

22:36
    Columbus se pouze osvobodil, když vyhodil puk do útočného pásma. Hosté míří střídat.

22:17
    Až teď si může tento domácí brankář oddychnout, protože puk mají spoluhráči, kteří s ním míří do útoku.

21:58
    To hostům nestačí a i nadále se tlačí do zakončení. Mason je na začátku druhé třetiny ve velké pernamenci.

21:07
    21:07 Seth JONES - 2:1

21:07
    Tak to byla tedy rychlovka, máme tady využitou přesilovku! SETH JONES napřáhnul od modré ke střele, která propadla za záda domácího brankáře. Columbus tedy prohrává pouze o jeden gól. Asistence: Alexander Wennberg, Nick Foligno.

20:44
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Shayne Gostisbehere – 2 min., držení protihráče).

20:35
    Hosté se ihned usadili v útočném pásmu a tlačí na domácí branku. Dokonce si zahrají i přesilovku.

20:02
    I druhé úvodní vhazování vyznělo lépe pro hosty, kteří musí v této třetině dotahovat dvoubrankové manko.

20:01

Máme za sebou úvodní třetinu tohoto zápasu. Úvodní perioda nám nabídla dvě branky, které padly do sítě Columbusu. O úvodní branku se postaral Pierre-Édouard Bellemare a o tu druhou Michael Del Zotto. O zábavu v následujících třetinách máme jistě postaráno. Za necelých patnáct minut pokračujeme!

Střely na branku: 10 – 7

Další třetina začne přibližně v 19:37.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:42
    Na puku jsou domácí, kteří se této výhody nechtějí jen tak vzdát a kombinují po celé šiří hřiště.

19:22
    Třetina se dohrává v poklidném tempu, nikdo nechce obdržet zbytečnou branku v závěru.

19:01
    Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:30
    Domácí tým chce tuto třetinu ukončit v útočném pásmu a to se jim taky celkem daří.

18:04
    Chris VandeVelde se snažil dostat do útočného pásma, ale to se na první pokus nepovedlo. Na druhý pouze puk nahazuje.

17:45
    Giroux se dostal v mezikruží ke střele, ale hostující branku opět minul. Puk skončil v rohu klužiště.

17:20
    Travis Konecny chtěl doslova dotlačit puk za záda ruského brankáře, ale to se nepovedlo. Hostující obránci skvěle ubránili tento tlak na jejich branku.

16:55
    První perioda se blíží do svého závěru. Podaří se hostům snížit do konce třetiny nebo půjdeme do šaten za stavu 2:0 pro domácí? To všechno se dozvíme v následujících třech minutách.

16:31
    Sam Gagner se dostal na levém kruhu ke střele, ale jeho střela neměla přesnost, a proto končí vysoko nad domácí brankou.

16:10
    Domácí útok má jepičí život a rychle se musí vracet do obrany, aby zamezili hostující úvodní brance.

15:48
    Následně domácí míří do dalšího útoku, bude tak nebezpečný jako ty předchozí útoky?

15:42
    Jack Johnson doslova dostal nabito, ale Masona nepropálil. Tento domácí brankář zatím stále drží čisté konto.

15:30
    Tlak končí až zásahem hostujícího brankáře, který puk ukrývá ve výstroji. Hra je přerušena a bude následovat komerční přestávka.

15:20
    Columbus se nedokáže vymanit z tlaku, tímpádem nemůžu ani vystřídat.

14:48
    Domácí tým jako by po dvou brankách ožil a i nadále se tlačí do zakončení. Hostující obrana neví, kde má hlavu a kde patu.
    14:34 Michael Del Zotto - 2:0

14:34
    Tak gól přece jenom bude platit! MICHAEL DEL ZOTTO si najel od modré čáry do hloubi útočného pásma a střelou na zadní tyč překonává ruského brankáře hájící barvy Columbusu. Asistence: Brayden Schenn, Dale Weise.

14:24
    Domácí přidávají druhý gól, ale rozhodčí si není jist a proto míří k telefonu, kde tuto situaci bude konzultovat.

13:33
    Na řadu přichází další komerční přestávka.

13:33
    Domácím to nestačí a i nadále se tlačí do zakončení, Sergej Bobrovskij následně schoval puk do své výstroje.
    12:52 Pierre-Édouard BELLEMARE - 1:0

12:52
    Chris VandeVelde dovezl puk do útočného pásma, kde si ho vzal PIERRE-ÉDOUARD BELLEMARE, který následně zakončil táhlou střelou do horního rohu hostující branky. Philadelphia se tímto ujímá vedení v tomto zápase. Asistence: Chris VandeVelde, Roman Ljubimov.

12:21
    Domácí tým přikládá do kotle a tlačí se do zakončení. Sergej Bobrovskij má co dělat, aby zamezil úvodní brance v utkání.

11:50
    Travis Konecny nahodil vysokým obloukem do útočného pásma, tam si kotouč vzal do správy jeden z hostů.

11:27
    Tentokrát skvěle napadá hostujcíí mužstvo, ale domácí tým se dokáže z napadání vymanit a s přehledem rozehrát.

10:53
    Alexander Wennberg se ocitnul tváří tvář domácímu brankáři, který ho nadvakrát vychytal.

10:34
    Flyers momentálně skvěle napadají a to dělá problém hostující rozehrávce, která se ne a ne podařit.

10:10
    Matt Calvert neměl potřebnou podporu v útočném pásmu a nedokázal udržet puk na své hokejce.

09:32
    Za pár sekund se přehoupneme do druhé poloviny první třetiny. Ta první nám nenabídlo příliš hokejové krásy, oba týmy se zatím rozehrávají.

09:15
    Hra opět po kratké přestávce pokračuje, ovšem ne moc dlouho. Steve Mason se snažil rychle rozehrát, ale rychleji u něj byli dotírající soupeři, takže puk musel podržet.

09:13
    Máme tady komerční přestávku.

09:04
    Giroux nahazoval ze středního pásma na hostující branku, Sergej Bobrovskij nic nechtěl riskovat a podržel puk v lapačce.

08:47
    Mason má po kratší chvilce opět práci, ale všechno řeší s velikým přehledem.

08:26
    Voráček se už napřahoval ke tvrdé střele, ale k ní nedošlo kvůli skvělému zákroku jednoho z hostů.

07:57
    Michael Del Zotto opět navezl puk do útočného pásma, ale tam o něj přišel kvůli nedostatku vlastních spoluhráčů.

07:38
    Brandon Dubinsky se snaží uklidnit hru svého týmu, a proto puk podrží za vlastní brankou.

07:13
    Nebezpečná střela jednoho z domácích proletěla jenom těsně nad hostující brankou. Sergej Bobrovskij se pouze ohlédnul.

06:43
    Voráček se snažil zakončit, ale jeho pokus o střílenou přihrávku byl zblokován, puk poté končí ve středním pásmu.

06:15
    V této části hry můžeme sledovat hokej nahoru, dolů. Ani jeden tým si puku moc neužije.

05:47
    Puk se ocitnul za domácí brankou a oba týmy míří střídat, u kotouče počkal pouze Wayne Simmonds, který poté rozehrál.

05:29
    Domácí útok je zatím bezzubý, obrana Columbusu zatím může hrát ve velikém klidu.

05:05
    Columbus Blue Jackets má v letošní sezóně na venkovních hřišťích bilanci 14 – 11 – 7.

04:50
    Na druhé straně se rýsoval zajímavý brejk pro hostující celek, ale jako poslední instance se objevil Andrew MacDonald, který zamezil přihrávce do otevřené obrany.

04:28
    Boj o kotouč se odehrává v útočném pásmu Flyers, ale domácí tým tam nemá dost hráčů, aby puk udržel.

04:03
    Útočný výpad se hostům nepovedl, puk se ocitnul na hokejce jednoho z domácích hráčů, který puk vyvezl daleko od vlastního pásma.

03:42
    U puku jsou opět hosté, kteří s útokem nikde nespěchají. Čekají na vhodnou přiležitost k proklouznutí do útočného pásma.

03:20
    Sergej Bobrovskij nemá v úvodních minutách práci, domácí hráči pouze nahazují za jeho branku.

02:59
    Puk se ocitnul mimo led a skončil až u divíků, vhazovat se bude ve středním pásmu.

02:33
    Na druhé straně se Alexander Wennberg ocitnul ve slibné příležitosti, ale Masona nepřekonal.

02:11
    Začátek zápasu je velice plynulý, hraje se bez nějakých větších přerušování. Momentálně se hra odehrává v útočném pásmu domácích.

01:42
    Michael Del Zotto pouze navezl puk do útočného pásma a míří na střídačku. Puk opět míří na hostující čepele.

01:17
    Sam Gagner zkoušel bekhendem překonat domácího brankáře, ale ten jeho pokus vytěsnil mimo brankoviště.

00:57
    Tentokrát Steve Mason podržel puk a rozhodčí přerušuje hru. Vhazovat se bude před domácí brankou.

00:36
    Blue Jackets začali velice aktivně, Steve Mason má na začátku zápasu dost práce.

00:02
    Hostující tým vyhrál úvodní buly a je na puku. Columbusu bude patřit první útočná akce v tomto utkání.

00:01

To by bylo z předávání cen všechno. Zápas za malou chvíli odstartuje úvodním buly.
    Wayne Simmonds dnes dostal dvě týmové ceny!

Cenu Bobbyho Clarka a celkovou cenu pro nejužitečnějšího hráče získal Wayne Simmonds.

Radko Gudas taktéž získal z jednu cen. Bohužel, tento hráč dnes hrát nebude. Cenu za něj přebral kapitán Claude Giroux.

Cenu Yanicka Dupreho získává Steve Mason.

Barry Ashbee Trophy získává ruský obránce Ivan Provorov.

Prvním oceněným hráčem je Pierre-Édouard Bellemare.

Než vůbec samotný zápas začne, budeme svědky předávání cen za uplynulou sezónu v týmu Philadelphie Flyers.

Philadelphia Flyers: S. Mason (Stolarz) – MacDonald, Provorov, N. Schultz, Del Zotto, Gostisbehere, Morin – Voráček (C), Giroux, Konecny – B. Schenn, Couturier, Weise (A) – Simmonds, Filppula, Weal – Bellemare, Vecchione, McDonald.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, G. Carlsson (A), D. Savard (C), J. Johnson, Nutivaara, Quincey – Atkinson, Dubinsky, N. Foligno – Gagner, Wennberg, Saad – Bjorkstrand, Jenner, Hartnell – J. Anderson, W. Karlsson, Calvert.

Rozhodčí: K. Nicholson, B. Meier – M. MacPherson, M. Cormier.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vzájemné zápasy

Columbus Blue Jackets – Philadelphia Flyers 1:0
    Philadelphia Flyers – Columbus Blue Jackets 3:5
    Columbus Blue Jackets – Philadelphia Flyers 2:1 po prodloužení
    Columbus Blue Jackets – Philadelphia Flyers 3:2 po nájezdech
    Philadelphia Flyers – Columbus Blue Jackets 6:0

Domácí tým už ztratil naději na postup do play-off, a proto dohrají poslední dva zápasy už jenom z povinnosti. Naopak hosté z Ohia si můžou zatleskat před výborně odehranou sezónou, která bude pokračovat i po základní části, v play-off.

Hezký den přeji Všem fanouškům ledního hokeje. V tomto on-line přenosu se podíváme na zápas mezi Philadelphií Flyers a Columbusem Blue Jackets. Tímto zápasem vás provede Jan Mládek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 13. Bellemare (VandeVelde, Ljubimov), 15. Del Zotto (B. Schenn, Weise), 27. Voráček (Giroux, Simmonds), 34. Provorov (MacDonald, B. Schenn) – 22. S. Jones (Wennberg, N. Foligno), 36. Jenner (Gagner, Hartnell)

Philadelphia Flyers: S. Mason (Stolarz) – MacDonald, Provorov, N. Schultz, Del Zotto, Gostisbehere, Manning – Voráček (C), Giroux, Konecny – B. Schenn, Couturier, Weise (A) – Simmonds, Filppula, Weal – Ljubimov, Bellemare (A), VandeVelde.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, G. Carlsson, D. Savard, J. Johnson, Nutivaara, Quincey – Atkinson, Dubinsky (A), N. Foligno (C) – Gagner, Wennberg, Saad – Bjorkstrand, Jenner (A), Hartnell – J. Anderson, W. Karlsson, Calvert.

Rozhodčí: K. Nicholson, B. Meier – M. MacPherson, M. Cormier