MHKM Skalica – Letňany 1:3 (kon.) | Slavia – Kladno 2:6 (kon.) | Letňany – Sparta 2:5 (kon.)
HC Slavia Praha
2:6 (0:2, 2:1, 0:3)
Rytíři Kladno
Sobota 08.04.2017, 13:45 • Zimní stadion Eden • Memoriál Jiřího Baráka

51:55
    Šance pro Slavii alespoň poupravit skóre. Hříbal si jde odpykat dvouminutový trest za podražení.

49:52
    Urych to teď trochu neunesla posílá Slavii znovu do oslabení. Od rozhodčích dostal dvě minuty za sekání.

43:12
    Staněk podrazil po levém křídle ujíždějícího Slavíčka a dostává dvouminutový trest.

39:47
    Jenže je tady další přesilovka pro Rytíře. Kučera nestíhal nájezd Rytířů a nekompromisně poslal jednoho ze spoluhráčů k zemi. Dostává trest za podražení.

36:57
    Nepříjemný střet za brankou Slavie, po kterém skončil jeden z Rytířů na zemi. Sudí udělují dvouminutový trest Labuzíkovi za vražení na hrazení. Slávistický hráč navíc dostává i osobní trest.

33:48
    A je tady šance dokonat obrat. Hříbal to přehnal s důrazem za brankou a na dvě minuty oslabuje Rytíře.

25:10
    Palát zachytil na modré špatnou přihrávku Kladna, jenže puk netrefil dobře a Rytíři jeli do přečíslení. Slávistický bek tak zatáhl za záchrannou brzdu a dostává dvouminutový trest ta podražení.

18:14
    Hradil znovu potvrdil, že se soupeřů nebojí. Jenže teď to přehnal a na dvě minuty oslabí Slavii.

16:20
    Pozor, 40sekundová přesilovka pět na tři. Jeden z Rytířů byl vyloučen za podražení.

14:54
    Další šance pro Slavii udělat něco se stavem zápasu. PO šarvátce před brankou Rytířů byl Funk vyloučen za nesportovní chování.

05:39
    Přesilovku si zahrají i Rytíři. Domácí tým na dvě minuty oslabuje Kvasnička za držení hole.

01:26
    Přesilovka pro Slavii. Menší trest odpyká Alscher.

Jakub Slunečko

Branky a nahrávky: 22. Srdínko (Černý), 33. Labuzík (Hradil) – 10. Ticháček, 12. Funk, 35. Urban (Hříbal), 41. Ton (Staněk), 49. Adam (Hanousek, Funk), 52. Urban

HC Slavia Praha: Němeček (33. Konopásek) – Moravec, Horáček, Čapka, Palát, Srdínko, Stejskal, Kučera, Grim, Svoboda, Černý, Hradil, Urych, Rulc, Jágr, Slavíček, Labuzík, Míšek, Novák, Reichmann, Kvasnička.
    Rytíři Kladno: Gabriška – Ticháček, Funk, Košotoval, Alscher, Hříbal, Bulva, Urban, Ton, Šilhavý, Sojka, Ullrych, Bašta, Novotný, Adam, Hanousek.