Olympia Radotín – Dobrovice 3:1 (kon.) | Vyšehrad – Vltavín 2:3 (kon.) | Litoměřicko – Tachov 1:3 (kon.)
Písek – Chrudim 1:1 (4:3 po pen.) | Králův Dvůr – Zápy 1:0 (kon.) | Jirny – Benátky n/J 3:2 (kon.)
Táborsko akademie – Štěchovice 1:3 (kon.)
FK Olympia Radotín
3:1 (1:1)
FK Dobrovice
Sobota 10.06.2017, 10:15 • Kukleny • Česká fotbalová liga • 31. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (12:13:33)

Je dobojováno! Domácí Olympia Hradec Králové nakonec uspěla a v dnešním souboji porazila Dobrovice 3:1! Domácí se do vedení dostali v 11. minutě brankou Jukl z pokutového kopu. Dobrovice však ještě do přestávky srovnaly zásluhou Osvald! Po přestávce se dlouho hrálo opatrně, ale v 72. minutě poslal Hradec do vedení Ptáček! Deset minut před koncem navíc přidal třetí branku domácích Demeter a o vítězi bylo rozhodnuto!

90+1

90
    Hostující brankář poslal dlouhý odkop od branky. Jeden z útočníků Dobrovic se pustil do hlavičkového souboje, ale neuspěl.

88
    Dnešní utkání se už pouze dohrává. Olympia soupeře nepouští na svou polovinu a je blízko zisku dalších třech bodů.

86
    Olympia se opět usadila v blízkosti pokutového území soupeři. Domácí celek vybojoval vhazování.

84
    Vojtěch Štěpán se dostal do střelecké pozice, nicméně jeden z obětavých obránců se položil do jeho rány a šanci zmařil.

82
    Domácí celek si užívá závěr dnešního utkání. Fotbalisté Olympie kombinují na vlastní polovině a svému soupeři prakticky nepůjčují míč.

80
    Olympia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Domácí celek přidává třetí branku! Olympia zahrávala rohový kop. Na centrovaný míč si naskočil MICHAL DEMETER, na jehož hlavičku už soupeřův brankář nedosáhl!

78
    Olympia zahrávala další přímý kop. Centrovaný míč doletěl do pokutového území, kde zakončoval Piták, jehož rána minula branku.

76
    Až nyní se Dobrovice dostaly k balónu, nicméně jejich akce po levé straně neměla dlouhého trvání. Hradec Králové bude vhazovat.

74
    Hradec se opět dostal na polovinu svého soupeře a drží míč na svých kopačkách. Hosté se snaží napadat, ale domácí fotbalisté jsou na koni.

72
    Olympia si znovu bere vedení na svou stranu! Domácí celek zahrával přímý kop na polovině svého soupeře. Na centrovaný míč se naskočil MATĚJ PTÁČEK jeho hlavička rozvlnila síť!

70
    Domácí fotbalisté kombinovali s míčem na levé straně pokutového území. Nikdo z domácích ale nedokázal odcentrovat do vápna.

68
    Domácí celek neohrozil branku Dobrovic ani z dalšího přímého kopu. Domácí fotbalisté dnes neustále trefují zeď.

66
    Domácímu celku se stále nedaří najít recept na pozornou obranu soupeře. Naopak Dobrovice se nyní tlačí do útoku.

64
    Dobrovice se po delší době podívaly na polovině soupeře. Útok hostujícího celku ale skončil hned za polovinou hřiště.

62
    Olympia zahrávala další přímý kop ze zajímavé pozice. Exekuce se ujal Karel Piták, jež svou prudkou ránu nasměroval jen do zdi.