Olympia Radotín – Dobrovice 3:1 (kon.) | Vyšehrad – Vltavín 2:3 (kon.) | Litoměřicko – Tachov 1:3 (kon.)
Písek – Chrudim 1:1 (4:3 po pen.) | Králův Dvůr – Zápy 1:0 (kon.) | Jirny – Benátky n/J 3:2 (kon.)
Táborsko akademie – Štěchovice 1:3 (kon.)
FC Táborsko akademie
1:3 (0:1)
TJ Štěchovice
Sobota 10.06.2017, 17:00 • Stadion Svépomoc, Tábor • Česká fotbalová liga • 31. kolo

Dnešní utkání je u konce a tři body si odvážejí Štěchovice. Ve druhém poločase jsme sledovali opět vyrovnaný souboj, když domácí dokázali vyrovnat zásluhou Kostky. Další gól už ale nepřidali a naopak se činil Štědronský, který dvěma góly rozhodl o vítězi. Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek víkendu. (18:49:48)

90

90
    Kučerův centr zakončoval zřejmě Maruš, ale ani on nezvýšil vedení Štěchovic.

89
    Zvýšit vedení se pokusil Hřebeček z voleje, bránu netrefil o pár decimetrů.

85
    Zbylé minuty zápasu už budou spíše z povinnosti, domácí hráči nevypadají, že by se jim dva góly podařily vstřelit.

83
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Turek, přichází Sazma.

82
    Žlutou kartu dostává Štědronský (FK TJ Štěchovice).
    82. ŠTĚDRONSKÝ - 1:3

82
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Je zřejmě rozhodnuto! MATĚJ ŠTĚDRONSKÝ dostal ideální přihrávku od Košaty a dokázal si s ní ještě lépe poradit – 1:3!

81
    Z dálky se pokusil zavěsit Turek, ale přízemní střela zamířila vedle Soukupovi brány.

80
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Grobár, přichází Drs.
    79. ŠTĚDRONSKÝ - 1:2

79

Vedení strhávají na svou stranu Štěchovice, když Grobár neubránil Švejdu, jehož prudký centr do vápna uklidil za záda Hňupa MATĚJ ŠTĚDRONSKÝ – 1:2!

76
    Na hřišti je plný boj, oba týmy se snaží strhnout vedení na svou stranu.

71
    Zajímavý byl i centr Hřebečka z rohového kopu, který zakončoval nad břevno Busta.

67
    Turek mohl otočit skóre! Osamocený střílel k tyči a s přispěním Soukupa jí trefil!

62
    Diskutabilní faul Škardy na Hřebečka, pro domácí to ale tak jako tak znamená konec útočné akce.

60
    Tečovaný pokus Košaty ale Hňup vyráží.

59
    Hňup hasil nepříjemnosti vyběhnutím, nakonec ale fauloval Hřebečka a hosté mají skvělou standardku.