Žilina B – Bardejov 2:0 (kon.) | Sereď – Lok. Košice 2:1 (kon.)
ŠKF Sereď
2:1 (0:1)
FC Lokomotíva Košice
sk Neděle 01.10.2017, 15:30 • Športový futbalový štadión Sereď • MONACObet liga • 10. kolo

Sereď bola lepším celkom, čo sa nakoniec odzrkadlilo aj na výsledku. Až do 62. minúty domáci prehrávali, potom prišla silná pasáž hry a v 66. minúte už bolo všetko inak. Lokomotíva stráca náskok pred Skalicou, stále však ostáva prvá o skóre. ŠKF sa vďaka víťazstvu dotiahlo na spomínanú dvojicu, spolu s rezervou Žiliny strácajú na prvé a druhé miesto už iba bod. (17:41:13)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 8:1. Rohy: 11:0. Ofsajdy: 1:0.

90+4

90+3
    Stále sa hrá, voľný kop pre domácich na polovici Lokomotívy.

90+2
    Ešte jedno ošetrovanie, stretnutie sa natiahne o pár sekúnd.

90+1
    Loptu držia domáci hráči a vyzerá to tak, že je po zápase.

90+1
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Milunović, prichádza Jankto.

90
    Nadstavujú sa tri minúty.

89
    Lopta je ďaleko od Maťašovského, domáci futbalisti to robia dobre.

88
    Žltú kartu dostáva Mečiar (ŠKF Sereď).

87
    Faul Košičanov na vlastnej polovici, domáci futbalisti zbierajú cenné sekundy.

86
    Čo k tomu dodať? Rohový kop sa domácim vôbec nevydaril.

85
    Zblokovaný center domáceho hráča, uvidíme rohový kop.

84
    Domáci získali loptu a postupne sa presúvajú k bráne svojho protivníka.

83
    Dnešné stretnutie sleduje 493 divákov.

82
    Futbalista hosťujúceho celku to s aktivitou prehnal. Rozhodca odpískal útočný faul.

81
    Košice sa snažia urobiť niečo s výsledkom, Sereď sa výborne bráni.

80
    Množstvo nepresností na kopačkách Košíc, sám som zvedavý, čo prinesú posledné minúty.