Japonsko – Švédsko | 1:2 (kon.) | | | Švýcarsko – Korea | 8:0 (kon.) |
Benátky n/J – Přerov | 3:2 (kon.) | | | Kladno – Litoměřice | 1:4 (kon.) | | | K. Vary – Slavia | 4:3 (kon.) |
Ústí n/L – Havířov | 2:7 (kon.) | | | Frýdek-M. – Kadaň | 3:1 (kon.) | | | Třebíč – Motor ČB | 2:1 (kon.) |
Vsetín – Prostějov | 5:1 (kon.) |
NY Islanders – Detroit | 7:6 (po pr.) | | | NY Rangers – Calgary | 4:3 (kon.) | | | Washington – Columbus | 4:2 (kon.) |
Florida – Los Angeles | 1:3 (kon.) | | | Carolina – Vancouver | 4:1 (kon.) | | | Winnipeg – St. Louis | 2:5 (kon.) |
Dallas – Pittsburgh | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Anaheim – Edmonton | 3:2 (kon.) |
Znojmo – Moser Medical Graz 99ers | 4:0 (kon.) |
Bílina – Sokolov | 3:7 (kon.) | | | Nový Jičín – Opava | 5:4 (po pr.) | | | Kopřivnice – SHK Hodonín | 0:2 (kon.) |
Poruba 2011 – Šumperk | 5:2 (kon.) | | | Nymburk – Písek | 4:1 (kon.) | | | Řisuty – Letňany | 8:2 (kon.) |
Kolín – Havlíčkův Brod | 6:3 (kon.) | | | Žďár n/S – Mor. Budějovice | 7:1 (kon.) | | | Klatovy – Tábor | 5:3 (kon.) |
Trutnov – Jablonec n/N | 1:2 (kon.) | | | Pelhřimov – David Servis | 2:5 (kon.) | | | Děčín – Most | 5:0 (kont.) |
Vrchlabí – Kobra | 2:3 (kon.) |
Salzburg – Kladno | 8:0 (kon.) | | | K. Vary – Mountfield HK | 4:0 (kon.) | | | Liberec – Jihlava | 0:7 (kon.) |
Č. Budějovice – Slavia | 3:2 (po pr.) | | | Sparta – Kometa Brno | 4:3 (po pr.) | | | HC Plzeň – Pardubice | 1:5 (kon.) |
Slavia – Kladno | 3:5 (kon.) | | | Jihlava – Kometa Brno | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Technika Brno – Třinec | 3:4 (kon.) |
Chomutov – HC Plzeň | 1:5 (kon.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Letňany | 5:1 (kon.) |
Warriors Brno – Vsetín | 1:2 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Poruba | 10:0 (kon.) | | | Žďár n/S – Pardubice | 2:1 (kon.) |
Přerov – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Třemošná – PZ Kladno | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | K. Vary – Ústí n/L | 3:1 (kon.) |
Sparta – Liberec | 3:1 (kon.) |
Kroměříž – Uh. Hradiště | 4:5 (kon.) | | | Černošice – Slaný | 3:6 (kon.) | | | Telč – Milevsko | 3:6 (kon.) |
Cheb – Trstěnice | 14:7 (kon.) | | | Poděbrady – Mladá Boleslav B | 5:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – PZ Kladno | 9:2 (kon.) |
Humpolec – Soběslav | 2:8 (kon.) | | | Strakonice – Veselí nLuž. | 4:1 (kon.) | | | Kroměříž – Břeclav | 17:1 (kon.) |
Uh.Brod – Uh.Ostroh | 3:4 (kon.) | | | Uničov – Boskovice | 5:3 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Rožnov p. R. | 10:5 (kon.) |
H. Benešov – Krnov | 4:1 (kon.) | | | Orlová – Frýdek-M. "B" | 5:4 (kon.) | | | Kutná Hora – Žabonosy | 1:2 (po pr.) |
Vlašim – V.Popovice | 2:3 (kon.) | | | Mělník – Příbram | 3:2 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Velká Bíteš | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Bohumín – Studénka | 4:2 (kon.) | | | Třemošná – Kaznějov | 9:6 (kon.) | | | Lomnice n/P – HC Turnov | 8:3 (kon.) |
Blansko – Rosice | 4:1 (kon.) | | | Hvězda B – Zbraslav | 7:5 (kon.) | | | Neratovice – Rakovník | 5:3 (kon.) |
Chotíkov – Klatovy | 5:14 (kon.) | | | Tachov – Nejdek | 4:7 (kon.) | | | Kobra Praha B – HC TNP Praha | 3:5 (kon.) |
HC Lovosice – Klášterec nO | 1:9 (kon.) |
konec
EC Red Bull Salzburg
8:0
(2:0, 3:0, 3:0)
Rytíři Kladno
Kryštof Škodák
Branky a nahrávky:
16. Alanov (Lindner, Hede), 16. Schütz (Varejcka, Pasanen), 23. Lindner (Hadamczik, Alanov), 28. Zündel (Jentzsch, Schütz), 32. Varejcka (Huber, Wirt), 55. Huber (Stewart, Varejcka), 56. Rebernig (Pasanen, Harnisch), 58. Obu (Hadamczik, Varejcka)
Rozhodčí: Karl Walluschnig – Sebastian Huber, Kevin Kontschieder.
Diváci:
Neproměněná penalta:
EC Red Bull Salzburg:
Kolarz (Kristiansen) – Obu, Wirt, Pasanen, Hadamczik, Zündel, Alanov, Wimmer – Stewart, Schütz, Rebernig, Lindner, Lobach, Barinka, Varejcka, Schitz, Harnisch, Hede, Vogt, Jentzsch, Huber.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Funk, Volráb, Šmatlák, Flachs – Tržil, Bláha, Hašek, Bernat, Zíka, Routa, Kulma, Urban, Rendla, Čermák, Filip.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Jiroušek (Novotný) – Funk, Volráb, Šmatlák, Flachs – Tržil, Bláha, Hašek, Bernat, Zíka, Routa, Kulma, Urban, Rendla, Čermák, Filip.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Karl Walluschnig – Sebastian Huber, Kevin Kontschieder.
Diváci:
Autorem branky je CHRISTIAN OBU. Asistence: Filip Hadamczik a Filip Varejcka.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Autorem branky je MAXMILIAN REBERNIG. Asistence:Tommy Mikael Pasanen a Tim Luca Harnisch.
Autorem branky je PAUL HUBER. Asistence: Mack Michael Donald Stewart a Filip Varejcka.
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tržil – 2 min., hrubost).
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.