Salzburg – Pardubice 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 0:3 (kon.) | Zlín – Jihlava 4:5 (kon.)
Liberec – HC Plzeň 2:5 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:4 (2:4 po s.n.) | Warriors Brno – Žďár n/S 2:3 (po pr.)
Olomouc – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Vítkovice – Kometa Brno 5:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
HC Plzeň 1929
Sobota 03.03.2018, 12:30 • Svijanská Aréna, Liberec • Extraliga staršího dorostu • 26. kolo

50:50
    Dominik Šeliga (LIB) obdržel menší trest za hákování.

45:49
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Šeba – 2 min., podražení).

36:15
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Hasman – 2 min., hákování).

30:50
    Liberec má šanci snížit, Jakub Novák obdržel trest na 2+2 minuty za hákování a nesportovní chování.

27:45
    Další komplikace pro domácí. Za podražení putuje na trestnou lavici Jakub Rychlovský (LIB).

24:43
    Jakub Rychlovský (LIB) je vyloučen za hákování. Hosté budou hrát čtrnáct vteřin v pěti proti třem.

22:57
    Daniel Ira (LIB) se provinil hákováním vysloužil si za to dvě minuta.

19:53
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Malát – 2 min., hákování).

13:34
    Jakub Rychlovský (LIB) obdržel dvě minuty za hákování, přesilovku si vyzkouší i Plzeň.

02:29
    Uvidíme první přesilovku. Za podražení putuje na trestnou lavici Filip Kolář (PLM).

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 39. Had (Rychlovský, Žemba), 45. Liška (Křepelka, Drábek) – 26. Hasman (Hajšman, Procházka), 28. Hajšman (Procházka, Malát), 42. Princl (Kolda, Krýner), 50. Hajšman (Rohla, Šiller), 60. Hasman (Procházka)

Bílí Tygři Liberec: Zajíček (Novák) – Aubrecht, Adamec, Šuráň, Charvát, Žůrek, Had, Ira – Rychlovský, Maťátko, Liška, Drábek, Křepelka, Vomáčka, Bitman, Hájek (C), Kotyza, Žemba, Šafařovský, Šeliga
    HC Plzeň 1929: Altrichter (Pilc) – Houdek, Kaňák, Novák, Kovařík, Šilhán, Šiller, Staněk – Hajžman, Čech, Kolda (C), Krýner, Princl, Rohla, Kolář, Hajšman, Procházka, Malát, Hasman, Šeba

Rozhodčí: Škrobák – Vodák, Hradil