New Jersey – NY Rangers 5:2 (kon.) | Columbus – Detroit 5:4 (po pr.) | NY Islanders – Philadelphia 5:4 (kon.)
Tampa – Boston 4:0 (kon.) | Florida – Nashville 2:1 (kon.) | Montreal – Winnipeg 4:5 (po pr.)
Calgary – Arizona 1:4 (kon.) | Vancouver – Vegas 4:5 (0:1 po s.n.) | San Jose – Dallas 2:4 (kon.)
San Jose Sharks
2:4 (2:0, 0:1, 0:3)
Dallas Stars
Středa 04.04.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Hertl (SJS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 13:06
    Radek Faksa (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:53 (07:08:43)

1. Jamie Benn (DAL) 3+0
    2. Mike McKenna (DAL) 17 zák., 0 gólů, 100,0%
    3. Brent Burns (SJS)0+2

Domácí hokejisté dlouhou dobu vedli, nicméně vinou špatné třetí třetiny prohrávají 2:4. Právě ve třetí třetině došlo ke zlomu zápasu, tuto část hry vyhráli hokejisté Dallasu 3:0, ale zejména v počtu střel na branku 12:1. Jamie Benn zaznamenal hattrick.

59:36 Jamie BENN - 2:4

59:36
    Dallas právě vstřelil branku!
    A je to jasné, hostující celek tento zápas vyhraje. Přes značnou část hrací plochy se prosazuje do prázdné branky střílející JAMIE BENN.

59:33
    Timo Meier od modré čáry minul branku.

58:46
    Logan Couture vypálil, jeho pokus zblokoval Radek Faksa.

58:37
    Domácí celek hraje v šesti, vyžádal si oddechový čas a bude se vhazovat v jeho útočném pásmu.

58:21
    San Jose se pokouší stabilněji nastěhovat do útočného pásma a něco vymyslet.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
    56:54 Jamie BENN - 2:3

56:54
    Tomáš Hertl udělal obrovskou chybu při zakládání akce, přišel o kotouč, získal ho JAMIE BENN a mířil sám na brankáře. Předvedl učebnicový blafák a rázem je všechno tak nějak jinak. Dallas tři minuty před koncem zápasu vede.

56:20
    Stav zápasu je vyrovnaný, ani jeden celek se nikam nežene.

56:01
    Hra je přerušena, Melker Karlsson vypálil z dobré pozice a jeho projektil kryje hostující Mike McKenna.
    54:43 Gemel SMITH - 2:2

54:43
    Dlouhodobá snaha Stars o vyrovnání vedla skutečně ke druhé brance. Po pěkné akci, kterou začal Shore se prosazuje obranou Sharks zapomenutý GEMEL SMITH. Asistence: Devin Shore

54:22
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.

53:38
    Dallas se pokouší o vyrovnání, nyní to z mezikruží zkoušel Jason Spezza, ale minul branku. Komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 10. Couture (Burns, Hertl), 16. Meier (Burns, Pavelski) – 40. Ja. Benn (J. Klingberg, Seguin), 55. G. Smith (D. Shore), 57. Ja. Benn, 60. Ja. Benn

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, DeMelo, Dillon – M. Karlsson, Pavelski, Donskoi – Hertl, Couture, Bødker – Meier, Tierney, Labanc – Sörensen, J. Ward, Gambrell.
    Dallas Stars: Lehtonen (16. McKenna) – Methot, J. Klingberg, Lindell, Honka, Hamhuis, Pateryn – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Roussel, Faksa, Pitlick – Janmark, Spezza, G. Smith – Elie, D. Shore, B. Ritchie.

Rozhodčí: Pollock, Rooney – Gibbons, Kovachik

Diváci: 17 451