Česko
5:2 (2:0, 1:0, 2:2)
Švýcarsko
Středa 04.04.2018, 17:00Euro Hockey Challenge

Také série samostatných nájezdů je u konce. V této dovednostní soutěži byl úspěšnější tým ze Švýcarska, který zvítězil 3:2. Mnohem důležitější byl však výsledek po šedesáti minutách, kde slaví výhru tým České Republiky v poměru 5:2. Domácí předvedli skvělý výkon zejména v prvních dvou třetinách zápasu. Dnes se loučím a zvu Vás na zítřejší utkání, které začne v Příbrami v 17:00. Utkáním provázel Karel Milec (19:35:03)

1:1
    Dominic LAMMER zvolil střelu mezi Furchovo nohy a proměňuje.

1. série
    1:0
    Jako první se rozjel Robin HANZL a proměňuje!

Česká republika dokázala zvítězit 5:2 nad silný Švýcarskem, ve třetí třetině jsme viděli čtyři branky, po dvou na obou stranách. Za Čechy se prosadil Robin Hanzl a Roman Horák, za hosty snižoval Kilian Mottet a Albrecht. Oba týmy se ještě domluvily, že po skončení utkání si oba týmy zahrají pět samostatných nájezdů.

59:57
    Vyloučení v týmu Švýcarsko (Miro Zryd – 2 min., vysoká hůl).

59:48
    Oddechový čas pro domácí.
    59:27 Roman HORÁK - 5:2

59:27
    Česko právě vstřelilo branku!
    A je zde pověstná pátá branka! ROMAN HORÁK se dokázal prosadit po úprku z pravé strany a završil tak vítězství Česka 5:2, hala v Příbrami si tak mohla užít naposledy gólovou radost! Asistence: Lukáš Klok a Marek Hrbas.

Karel Milec

Branky a nahrávky: 9. Galvas (Tomášek, Kaut), 18. Horák, 27. Pavelka (Tomášek), 54. Hanzl (Kaut, Mozík), 60. Horák (Klok, Hrbas) – 45. Albrecht (Genazzi), 54. Mottet