Třemošná – Liberec 3:3 (kon.) | MHKM Skalica – Sparta 3:15 (kon.) | Slavia – Třemošná 4:3 (kon.)
Liberec – MHKM Skalica 2:1 (kon.)
HC Meteor Třemošná
3:3 (0:1, 0:1, 3:1)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 07.04.2018, 09:00Memoriál Jiřího Baráka

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.

HC Meteor Třemošná: Bočan (Ženíšek) – Bulka, Poch, Hošťálek, Houdek, Čarda, Malkovský, Trachta, Dolhý – Beránek (C), Holý (A), Kozlík, Albrecht, Samec, Sieger, Šmíd, Reiser, Kreuzman, Vlček, Pešek

Bílí Tygři Liberec: Vopravil (Franc) – Šedivý (C), Hladík (A), Böhm, Tůma, Culek, Duschka – Měchura (A), Putz, Gajda, Sýkorová, Jenčovský, Knébl, Hartl, Havlíček, Kadlec.

Hráči jsou na ledě, za okamžik začínáme.

00:01

00:06
    Úvodní buly vyhráli hráči Meteoru a Kozlík zkoušel překvapit Vopravila ze středního pásma. Jeho pokus však brankář vyrazil mimo.

00:50
    Beránek se málem protáhl do útočného pásma podél pravého hrazení, ale nakonec o puk přišel.

01:30
    Tůma pálil z levého kruhu, jenže rozhodčí odpískali hru vysokou holí a hra je vykázána do střední třetiny.

01:52
    Albrecht tečoval nahození od modré, ale Vopravil sklapl betony včas.

02:17
    Liberec právě vstřelil branku!
    Bílí Tygři otevírají skóre zápasu! Hladík našel na levé straně unikajícího DAVIDA PUTZE, jenž si najel s pukem až k brankovišti a odtud zakončil přesně pod horní tyč. Asistence: Jakub Šedivý.

02:58
    Liberečtí se usadili v útočné třetině a kombinují kolem Bočanovy klece.

03:49
    Šmíd hledal před brankou volného Siegera, ale přihrávka se nepovedla.

04:21
    Gajda dobře zabojoval za soupeřovou brankou a získal kotouč v útočném pásmu.

04:41
    Meteor nerozehrál přesně a puk zamířil až na zakázané uvolnění.

05:20
    Hošťálek uklidňuje hru za vlastní klecí, Meteor se snaží o postupnou rozehrávku.

05:53
    Hartl se chtěl dostat do zakončení z levé strany, jenže obránce nepřekonal.

06:30
    Duschkova rána od modré byla zblokována mimo tři tyče.

06:58
    Gajda napřáhl ke střele na pravém kruhu a jeho pokus jen těsně minul bližší šibenici!

07:28
    Bulka se vydal na útočný výlet a mezi kruhy se dostal ke kotouči, jenže v moment střely mu puk přeskočil hůl.

07:59
    Hra se odehrává ve středním pásmu, ani jeden z týmů se nemůže dostat přes obranu druhého.

08:40
    Culkovi utekl puk na útočné modré a Tygři se sami vyhnali z tlaku.

08:55
    Liberecké nahození za branku přišlo ještě z jejich půlky a píská se tedy icing.

09:33
    Střelec první branky Putz se ocitl s pukem sám před Bočanem, jenže si nedokázal zpracovat puk a následně ho o šanci připravili obránci.

09:59
    Liberečtí opět poslali kotouč jen na zakázané uvolnění, bude se vhazovat před Vopravilem.

10:40
    Holý jen nahodil puk za branku soupeře a jede na střídačku.

10:58
    Bulkova nahrávka na útočníky postrádala přesnost a k puku se opět dostali Severočeši.

11:19
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Culek – 2 min., hákování).

11:46
    Beránek si za brankou Liberce nezpracoval puk a Tygři následně vyhodili puk až do střední třetiny.

12:32
    Houdek rozehrává útočnou akci od vlastní klece.

12:50
    Liberečtí ale opět vyhazují puk z pásma a osvobozují se.

13:19
    Bílí Tygři jsou opět v plném počtu, oslabení zvládli na jedničku.

13:46
    Kozlík se protlačil ke střele z mezikruží, ale Vopravil byl připraven.

14:40
    Severočeši se usadili kolem Bočanovy brány a vykoledovali si faul.

15:14
    Liberečtí mají ponechanou výhodu, Meteor se ne a ne dostat ke kotouči.

15:29
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Kreuzman – 2 min., podražení).

15:58
    Kozlík v oslabení vyzkoušel Vopravilovu pozornost střelou od modré, brankář hostů byl připraven.

16:43
    Kadlec se dostal ke střele z pravého kruhu, Bočan předvedl jistý zákrok.

16:59
    Třemošná se osvobozuje, Liberec musí začít útočit od znova.

17:29

17:48
    Gajda napřáhl ke střele mezi kruhy a trefil levou tyč!

18:03
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Samec – 2 min., sekání).

18:57
    Šedivý pálil z pravé strany, Bočan jeho ránu vyrazil.

19:11
    Znovu pálil od modré čáry Šedivý, tentokrát jeho pokus rozezvučel tyč Bočanovy svatyně!

19:50
    Kozlík se už už dostával v oslabení do úniku, ale posledního obránce nepřekonal.

20:00

Je za námi úvodní dějství, které vyznělo lépe pro Liberec. Severočeši byli aktivnější a dostávali se do větších příležitostí. Zaslouženě tedy vedou, o což se postaral ranou pod horní tyč David Putz. Meteor zatím působí hodně zakřiknutě a bude muset přidat, pokud chce pomýšlet na bodový zisk.

20:01

20:03
    Meteor je opět kompletní.

20:31
    Liberečtí se i po přesilovce drželi dlouho v útočné třetině, ale nakonec je o tlak připravila nepřesná nahrávka na modrou čáru.

21:07
    Sieger se zničehonic zjevil v obrovské šanci! Na brankovišti se k němu odrazil puk, ale hráč Třemošné nedokázal překonat gólmana Vopravila.

21:54
    Bulka se protáhl k zakončení z pravé strany, jeho bekhendový pokus však liberecký brankář lapil.

22:15
    Albrecht pálil z mezikruží, jeho pokus jen zaduněl o zadní mantinel.

22:47
    Měchura vzal přečíslení na sebe, jenže jeho rána pod horní tyč se zastavila o Bočanovo rameno.

23:01
    Hladíkova rána od modré nadělala Bočanovi potíže.

23:57
    Kadlec pálil od modré čáry, Bočan jeho pokus v pohodě vyrazil mimo.

24:35
    Duschka zavezl puk za vlastní klec a uklidnil hru.

24:59
    Houdek si na modré čáře udělal prostor a jeho rána proskákala jen těsně kolem levé tyčky.

25:30
    Putz se ihned po buly v útočné třetině propracoval ke střele z ostrého úhlu. Branku minul.

25:48
    Za Bočanem teď zazvonila tyčka po rychlé akci Libereckých!

26:27
    Sýkorová se přes obránce dostala ke střele z pravého kruhu, avšak Bočan její pokus vyrazil mimo.

26:53
    Meteor vyhodil puk přes všechny čáry a píská se icing.

27:13
    Poch se dostal ke kotouči na modré čáře, jeho rána skončila ve Vopravilově lapačce.

27:42
    Kadlec udělal na útočné modré pár rychlých kroků a dostal se před obránce. Jeho střela ale jen provětrala brankářovu lapačku.

28:17
    Měchura i v tísni vypálil z levého kruhu, jeho pokus však postrádal razanci i přesnost.

28:42
    Jenčovský střílel z levého kruhu, ale trefil jen holenní chránič prvního bránícího hráče.

29:28
    Holý předvedl výborné sólo středem hřiště, kde se zbavil tří obránců a dostal se až před Vopravila. Toho však kličkou do bekhendu nepřekonal!

30:15
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Gajda – 2 min., držení).

30:41
    Putz vyvezl puk z obranné třetiny, jeho nahození ze středního pásma však Bočan kryl.

31:26
    Liberečtí se velmi dobře brání, Meteoru přesilovka vůbec nevychází.

31:43
    Útočnou akci Třemošné zastavilo postavení mimo hru.

32:11
    Nahození od modré se od zadního mantinelu odrazilo příhodně pro Siegera, jenže ten nedokázal zakončit.

32:15
    Liberec je opět kompletní.

33:21
    Putz se chtěl kličkou zbavit posledního obránce, avšak puk mu utekl a z akce nebylo nic.

33:49
    Nakonec se ale Liberec a DAVID PUTZ gólu dočkali. Hráč s číslem devadesát jedna se zmocnil kotouče na pravém kruhu, kde napřáhl ke střele a zamířil přesně ke vzdálenější tyči Bočanovy svatyně. Asistence: Jakub Hladík a Petr Gajda.

34:40
    Holý vzal přečíslení na sebe, ale jeho rána jen zaduněla o zadní mantinel.

35:30
    Sieger výborně našel u levé tyčky volného Šmída, jehož ránu do odkryté klece ale výborně vychytal Vopravil!

35:59
    Gajda se dostal do úniku po pravé straně, jenže jeho pokus zazvonil o boční konstrukci.

36:30
    Bočan musel být na pozoru, Liberečtí jsou při chuti.

37:05
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Šmíd – 2 min., podražení).

37:51
    Bílí Tygři rozjeli kombinaci, na jejímž konci stál Knébl. Puk měl ale na dlouhou hůl, a tak nedokázal zakončit do odkryté klece.

38:34
    Meteoru se nedaří vyhodit puk, Liberec je v tlaku.

38:50
    Až teď se povedlo hokejistům Třemošné osvobodit, puk letí až k Vopravilovi.

39:05
    Třemošná je v plném počtu.

39:36
    Šedivého nahození od modré na branku neprošlo.

39:55
    Putz má kotouč za vlastní brankou, kde se zřejmě třetina také dohraje.

40:00

Druhá třetina přinesla vyrovnanější obraz hry než ta první. Třemošná vstoupila do dějství velice aktivně a hnala se za vyrovnáním. Velké šance však hokejisté Meteoru neproměnili, a tak přišel trest v podobě další inkasované branky, o kterou se postaral opět David Putz. Povede se Třemošné zvrátit nepříznivý stav zápasu? To uvidíme za chvíli.

Závěrečná perioda začne přibližně v 10:13.

40:01

40:13
    Böhm nabral rychlost ve středním pásmu, dostal se na levý kruh a vypálil. Jeho rána jen provětrala Bočanovu lapačku.

40:48
    Tůmovo nahození od modré čáry jen zadunělo o pravý Bočanův beton.

41:23
    Gajda pálil od modré čáry, gólman Třemošné si s jeho přízemní střelou poradil.

41:59
    I Meteor se na okamžik usadil v útočné třetině, avšak Vopravil nemusel zasahovat.

42:40
    Samec zastavil liberecký útok už na obranné modré čáře.

42:55
    Havlíček se propracoval ke střele z pravého kruhu, Bočan máchl lapačkou a puk chytil.

43:39
    Gajda hledal před brankou volného Böhma, ale ten nedokázal puk usměrnit do sítě.

43:57
    Siegerovo nahození od modré mířilo hodně vedle branky.

44:37
    Třemošná právě vstřelila branku!
    Je sníženo a zápas tak bude ještě hodně dramatický! Poch zavezl kotouč před branku, kde sice sám nevystřelil, ale dostal puk přes k PATRIKU KOZLÍKOVI, který poslal kotouč přesně mezi Vopravilovy betony. Asistence: Josef Poch.

45:46
    Putz těsně před Bočanem tečoval nahození od modré, ale puk zamířil mimo branku.

46:42
    Samec zkoušel střílet od modré čáry, jenže jeho pokus zamířil jen do prvního bránícího hráče.

47:20
    Havlíčkova rána z pravého kruhu na branku přes obránce neprošla.

47:37
    Vopravil raději podržel kotouč v lapačce a přerušil hru.

47:42
    A je zničehonic vyrovnáno! PATRIK KOZLÍK se dostal ke kotouči ihned po vhazování, nic nevymýšlel a okamžitě vypálil. Jeho rána nakonec propadla Vopravilovi až do sítě. Asistence: Jiří Beránek a Jakub Sieger.

48:37
    Jenčovský pálil od modré čáry, jeho pokus zamířil těsně vedle pravé tyče.

48:59
    Reiser se zkoušel kličkou dostat před branku, ale o puk přišel.

49:52
    Meteor se na chvilku usadil v útočném pásmu, ale Liberec vybojoval puk za vlastní klecí a teď útočí.

50:26
    Měchura se protlačil ke střele z levého kruhu, Bočan nemusel zasahovat.

50:59
    Kozlík výborně zabojoval za brankou hostů a získal kotouč.

51:26
    Duschka se dostal za vlastní brankou ke kotouči a přerušil tlak Meteoru.

51:58
    Bulka se prokličkoval s pukem až mezi kruhy, ale jeho přihrávka na spoluhráče byla nepřesná.

52:25
    Liberečtí vyhodili puk jen na zakázané uvolnění.

52:46
    Třemošná je na koni a cítí šanci na plný bodový zisk.

53:20
    Böhm nahodil puk od modré čáry, Bočan jeho pokus bez potíží lapil.

53:47
    Gajda s Putzem si nerozuměli v útočném rohu a přišli o puk.

54:13
    Vopravil měl připravenou vyrážečku proti pohotové střele Šmída.

54:38
    Albrecht si udělal místo před brankou hostů, ale z první nemířil přesně.

55:04
    Meteor vede a hrdina zápasu je jasný! PATRIK KOZLÍK si najel zpoza branky mezi kruhy a přízemní střelou se trefil do mezírky mezi Vopravilovými betony. Dokonal tak obrat svého týmu i svůj hattrick. Asistence: Jakub Sieger a Jiří Beránek.

56:14
    Böhm pálil od modré čáry, Bočan měl připravené betony.

56:58
    Jenčovský zkusil střílet od modré čáry, jeho rána na branku neprošla.

57:41
    Třemošná hraje hodně aktivně a nepouští Liberecké do tlaku.

58:13
    Putz se málem prokličkoval do zakončení z mezikruží, ale obránci byli proti.

58:51
    Gajda pálil z pravého kruhu mimo.

58:59
    Liberec hraje v šesti bez gólmana!

59:21
    Puk ve středním pásmu opustil hrací plochu, Vopravil se vrací do branky.

59:28
    Třemošná zahrála puk na zakázané uvolnění, branka hostů je opět prázdná!

59:44
    Neskutečný závěr v podání Bílých Tygrů! Ti se při hře bez brankáře natlačili s pukem před branku a ADAM MĚCHURA nakonec dopravil kotouč do sítě a postaral se o remízový stav. Asistence: Mikuláš Jenčovský.

60:00

Třetí třetina přinesla atraktivní podívanou plnou zvratů. Meteor začal Liberec přehrávat, což nakonec vyústilo ve tři trefy útočníka Patrika Kozlíka, který hattrickem během jedenácti minut otočil vývoj utkání. V poslední minutě ale Liberečtí za nepříznivého stavu odvolali brankáře a risk se jim vyplatil. 16 sekund před poslední sirénou totiž vystřelil remízu Adam Měchura. Děkuji za pozornost a u dalších onlajnů z Memoriálu Jiřího Baráka se těším na počtenou.

Nejlepší hráč týmu Bílí Tygři Liberec: Štěpán Vopravil.
    Nejlepší hráč týmu HC Meteor Třemošná: Patrik Kozlík. (10:49:58)

Michal Toman

Branky a nahrávky: 45. Kozlík (Poch), 48. Kozlík (Beránek, Sieger), 56. Kozlík (Sieger, Beránek) – 3. Putz (Šedivý), 34. Putz (Hladík, Gajda), 60. Měchura (Jenčovský)