Dukla Praha – Teplice 2:2 (kon.) | Sparta – Jablonec 2:1 (kon.)
FK Teplice
Neděle 12.08.2018, 10:15 • SK Kazín • Juniorská liga – Čechy • 4. kolo

87
    Teplice právě vstřelily branku!
    Teplicím se povedlo vyrovnat po rozehrání standardní situace a vypadá to, že se budou body dělit. BENJAMIN MUSTAFIČ se podruhé zapisuje mezi střelce.

40
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukla překvapivě otáčí průběh prvního poločasu a Teplice poprvé prohrávají v tomto (a zároveň posledním) ročníku Juniorské ligy po zásahu RADOVANA MAŠKA.

36
    Teplice už nejsou jediným celkem, který letos v Juniorské lize neinkasoval. Ačkoliv jsou hosté v prvním poločase lepší, tak nyní mají oba týmy k výhře stejně daleko. Prosazuje se kapitán TOMÁŠ KOTT.