Žižkov – Brno 3:2 (kon.) | Varnsdorf – Sokolov 0:0 (kon.) | Vlašim – Ústí n. L. 1:2 (kon.)
Č. Budějovice – Prostějov 3:1 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
1:2 (0:2)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
Neděle 12.08.2018, 17:00 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 4. kolo

A je tu konec dnešního utkání, které končí výhrou hostujícího celku 2:. Domácí ve druhém poločase dokázali chvílemi soupeře zmáčknout, ale více než jednu branku vstřelit nedokázali. (18:58:11)

90+7

90+3
    Ivanko hlavičkoval nad branku.

90+1
    Piškova rána od poloviny hřiště se dostala až nad ochranou síť za brankou.

90
    Časté ošetřování u hostů vyústilo v sedmiminutové nastavení.

90
    Vlašim v posledních minutách dokázala svého soupeře přitlačit, ale finální fáze dělá domácím problémy.

89
    Střídání v týmu FK Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Michal Leibl, přichází Radek Dvořák.

88
    Centr do vápna krotí Lindr. Vlašim se tlačí dopředu.

87
    Selemaniho zakončení z velkého úhlu pokryl Lindr u své tyče.

86
    Faul Hadaščoka hatí další akci domácího celku.

84
    Rohový kop vybojovali hosté.

82
    Pavlík chtěl vyslat kupředu Selemaniho, ale na něj byl míč moc dlouhý.

80
    I domácím se povedlo zakončit, ale slabá rána nebyla pro Lindra složitá.

79
    Rohový kop Ústí byl sice zakonče, ale mimo branku. Domácí tak mohou vymyslet novou akci.